Recenze a hodnocení: Gotthard Therme Hotel & Conference **** (Szentgotthárd)

4,8/5
(Celkem 295 hodnocení)Skvělé
Szentgotthárd, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,8/5

Personál

4,6

Interiér hotelu

4,6

Lokalita hotelu

4,5

Strava

4,8

Služby hotelu

4,7
4/5  
(Vlasta S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 6. 2022
Prostředí hotelu moc hezké, moderní. Strava výborná, wellnes i ostatní služby na úrovni.
5/5  
(Dana Křepelková K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 6. 2022
Byli jsme moc spokojeni vše čisté každý den úklid .Jídlo měli jsme polopenzi , velký výběr a výborné . Určitě chceme jet znovu . Krásné koupání uvnítř jak v botanické zahradě .
5/5  
(Martin S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 6. 2022
Zopákli jsme si to po dvou měsících, tentokrát již v plné zdravotní kondici a užili si to naplno. Pokoj jsme tentokrát dostali s balkónem s výhledem směrem k parku a venkovní části lázní. Takže za nás rozhodně celkově dobrá volba.
4/5  
(Michaela S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 6. 2022
V blízkosti hotelu je krásný park a dětské hřiště, bazilika. Strava výborná, velice chutná kuchyně, skvělý bonus od 8h do 18h nealko nápoje zdarma - možnost čajů, džusu citron s mátou, džusu hruška a makao, vody, dále v automatu je zdarma expresso bez mléka, expresso s mlékem, capuccino, horká čokoláda, horké mléko, horká voda, čokoládové capuccino, káva bez mléka, káva s mlékem, kakao. V suterénu hotelu je pěkný dětský koutek, squash, posilovna, stůl na kulečník, stůl na stolní tenis. Hotel má své venkovní dětské hřiště, restauraci se zahrádkou, blízko koupání. V hotelovém županu můžete jít z hotelového pokoje rovnou do termálů - čisté vnitřní bazény s opravdu teplou vodou a příjemným prostředím, kde rostou živé rostliny, palmy, k dispozici lehátka. S hotelem je koupání propojeno chodbou v suterénu anebo lze jít přes zahrádku hotelové restaurace (kratší a rychlejší), župany pro dospělé (velikost XXL) k dispozici na pokoji, na požádání i pro děti (jedna velikost - 152cm). Pokoje jsou ok, na požádání jsme měli k dispozici i varnou konvici, kterou jsme nakonec nevyužili díky nealko nápojům zdarma (8-18hod). Na požádání jsme měli půjčený nočník a dětskou postýlku. Milé překvapení byla terasa (velký balkon) našeho pokoje, kde bylo jedno lehátko, stůl a dvě židle. Většina pokojů měla balkony, ale my terasu. Překvapení bylo i malý skládací sušák na pokoji, který jsme využili a dali na terasu při sušení mokrých plavek atd. Personál hotelu byl milý, usměvavý a snažil se nám vyjít ve všem vstříc. Hotel je vhodný pro rodiny s malými dětmi, ale i hosty se psy. Část restaurace při snídani a večeři byla vyhrazena pro hosty se psy, kde hosté mohli jíst a mít současně u sebe své psy. Super byl bezbariérový pokoj pro vozíčkáře - byli zde čtyři postele ve dvou pokojích, samostatná místnost se sprchou pro vozíčkáře, samostatná místnost se záchodem pro vozíčkáře, ale nebyl balkon. Bazény, termály byly pro vozíčkáře dostupné, průchozí pouze ze suterénu hotelu, nikoliv venkovní částí přes hotelovou restauraci.
4/5  
(Michaela S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 6. 2022
Super pobyt, uvažujeme, že příště pojedeme znovu. Strava výborná.
5/5  
(Eva M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 6. 2022
Vše bylo luxusní. Doporučuji. Na výlet je možné zajet do národního parku, ale pokud jste turisti, tak počítejte s tím, že většina turistické trasy vede ne přírodou, ale po asfaltové silnici. Tam kde je příroda je opravdu nádherně.
5/5  
(Pavel S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 6. 2022
Všechno odpovídalo, jak bylo psáno.
4/5  
(Eva J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 6. 2022
Hotel je umístěn v pěkném prostředí, čistý, personál ochotný, příjemný, jen označení hotelu je špatné, nemohli jsme hotel najít. Pobyt byl příjemný.
5/5  
(Josef S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 6. 2022
Pobyt byl před polovinou května, počasí výborné, první příležitost na celodenní ležení venku. V hotelu jsme byli již podruhé (poprvé 2019), parkoviště prostorné (zdarma), hotel pěkný, udržovaný, vybavení pokoje naprosto dostačující a účelné. Pokoj s pěkným balkónem, výhled na bazény. Každý den dokonalý úklid (všechen nábytek černý, takže při množství pylu za jeden den všude žlutý povlak). Koupelna prostorná a účelná, pohodlná, skříní dostatek, též ramínek. Jediné, co bychom přivítali, by byl noční stolek na uložení věcí blízko postele (byly jen poličky bez úložného prostoru). Ledničky (= minibary) dle vyjádření recepční byly zrušeny, nefungující ale zůstaly na pokojích. Wifi dokonalé, Tv bohužel bez českých programů - přivítali bychom alespoň ČT24 (vzhledem k množství Čechů). Matrace (jak zde již psáno) poměrně měkká a přikrývka trochu těžká, ale moc to nevadilo. Sušák na prádlo se dal vynést na balkón - vše brzy suché. Již netopil ani žebřík v koupelně. Na pokoji celkem podrobné pokyny v češtině. Směny na jídlo se nekonaly, dlouhá doba na snídaně i večeře.Strava výborná, rozmanitá, stále doplňovaná, dostatek ovoce i zeleniny, ráno i dost druhů pečiva, večer výtečné zákusky (k naprosté dokonalosti chyběla jen zmrzlina). Celodenní nápoje již nejsou u baru jako v r. 2019, ale samoobsluha z automatů u recepce. Personál se snažil dorozumět (A, N), všichni byli vstřícní a příjemní. Sauny za příplatek (celodenní pouze 1700 Ft.). Vše z kupónu jsme dostali, popis odpovídal přesně, fotky věrohodné. Výlety jsme nepodnikali, jen procházka k blízkému kostelu - klášteru. Pobyt jsme si při tak hezkém počasí "nakazili výlety". Velká spokojenost, doporučujeme!
5/5  
(Ludmila M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 6. 2022
Vše odpovídalo popisu
5/5  
(Filip M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 30. 5. 2022
Hotel bol veľmi pekný, čistý, nový, ale matrace na posteliach preležané. Strava vynikajúca. Wellness tiež skvelý. Mesto v ktorom je hotel je malé a nezaujímavé.
5/5  
(Jiří V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 5. 2022
Vše O.K.
5/5  
(Ladislav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 5. 2022
Naprosto skvělé
5/5  
(Jaroslava F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 5. 2022
Obdržely jsme vše ,co bylo uvedeno na kuponu. Bylo příjemné, že pokoj měl i balkon,Hotel je čistý, personál ochotný i snaha domluvit se německy byla vstřícná. Jídlo výborné. Wellness mám také vyhovoval. Bohatá zeleň mezi bazény byla působila útulně. Pokud nám podmínky dovolí, určitě se sem vrátíme hned v září.
5/5  
(Peter S. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 14. 5. 2022
Hotel personál strava vrlmi dobrá. Spokojnost ba 100%
5/5  
(Ladislav N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 5. 2022
Dostali jsme vše, co bylo uvedeno v kuponu. Personál velice ochotný a vstřícný. hotel velice čistý, s každodenním úklidem. Jídlo výborné a v dostatečném množství.
5/5  
(Jana D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 4. 2022
Byla jsem spokojená v podstatě se vším!! Strava bohatá a výborná, personál velice milý a ochotný. Wellnes pěkný.
5/5  
(Ludmila U. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 4. 2022
Byli jsme velmi spokojeni.
4/5  
(Lubor P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 4. 2022
Spokojen
5/5  
(Rudolf V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 3. 2022
UŽ JSEM TAM BYL PONĚKOLIKÁTÉ, VŠE JE ÚMĚRNÉ CENĚ, KÁVA + NEALKO Z AUTOMATU KROK ZPĚT, NEPOUŽITELNÉ. PĚŠÍ VÝLETY JSEM MĚL PŘIPRAVENÉ, ALE TO NIKOHO NEZAJÍMÁ, VĚTŠINA KLIENTŮ JE CELÝ DEN U BAZÉNU A ŘEŠÍ "SLOŽITÉ" SITUACE.
5/5  
(Daniel F. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 26. 3. 2022
Všetko bolo v súlade s ponukou a očakávaním.
4/5  
(Miroslav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 3. 2022
Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kuponu.
4/5  
(Zdena F. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 23. 3. 2022
Slabinou hotelu bolo denne upratovanie /obmedzili to iba na vysypanie košov/.
5/5  
(Michal G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 3. 2022
Personál na 1. Jídlo velký výběr (bylo toho dost).
5/5  
(Jiří B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 3. 2022
Luxusní pobyt s překrásnými bazény, jídlo špičkové.
5/5  
(Martin S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 3. 2022
Pobyt byl super, bohužel jsem nebyl v dobré zdravotní kondici, tak jsem si ho nemohl naplno užít, včetně jídla. Ale konečně se nám podařilo najít konkurenci hotelu Lover v Šoproni co se týká jídla. Jinak opět obrovská výhoda spojení hotelu s lázněmi, tedy v županu projít z pokoje až do samotných lázní. Jídlo, za tu trochu co jsem mohl ochutnat, vynikající, zbytek alespoň na pohled skvělé, super je i nabídka kávy a nealko nápojů v ceně po celý den. Lázně super, všelijaké rostliny a palmy uvnitř dokreslují krásné prostředí. Rozhodně si pobyt při nejbližší příležitosti zopakujeme, abych si ho tentokrát naplno užil i včetně jídla.
4/5  
(Anna Slavíková S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 2. 2022
Hotel je čistý, moderní. Městečko je takové omšelé a bez restaurací, malých obchůdků. Nejvíc nám vadilo, že hotel nemá termální bazén venkovní!!!
5/5  
(Ivan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 12. 2021
V tomto hotelu jsme byli již potřetí a vždy jsme odjížděli spokojeni. Především je zde vynikající strava ať jde o snídaně nebo večeře.Wellness je čistý a velmi pěkné prostředí s dostatkem zeleně, lehátek.
5/5  
(Pavel P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 11. 2021
Prostředí pro nás očekávané, již jsme zde pobývali.
5/5  
(Ladislav N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 11. 2021
Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno v popisu. Wellness výborný, strava perfektní, v dostatečném množství, prostě bylo všechno, co kdo chtěl. Personál milý, vstřícný, ve všem vyhověl a snažil se s námi domluvit, i když nejsme jazykově vybavení. Rádi se tam ještě někdy vrátíme.
5/5  
(Ivana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 11. 2021
Dokonalé místo.
5/5  
(Josef M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
Velká spokojenost. Perfektní stravování - výběr, množství chuť i kvalita. Nápojový all inclusive (džusy, káva a čaj) od 7 do 18 hodin je velmi příjemný bonus. Milý a profesionální personál - bez problémů se dá domluvit německy nebo anglicky. Jediná výtka jsou velmi měkké matrace na pokojích. Jako vhodný program na výlet můžeme doporučit skanzen Pitiyerszer a jezero Harsas.
5/5  
(Miroslav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 10. 2021
Vše splnilo naše očekávání. Jelikož jsme zde již byli, mohu potvrdit, že se vše drží z našeho pohledu na vysoké úrovni. Se vším jsme byli spokojeni.
5/5  
(Pavel S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 10. 2021
Tipy na výlet? Máte auto? Gratz, Szombathely, Koszeg, Balaton.Szentgotthard malé město, historický kostel nyní v rekonstrukci.
5/5  
(Petra B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 10. 2021
Hotel je moderně zařízen, pokoje čisté a prostorné. Byli jsme velice spokojeni a to již podruhé. Strava je vykající, stále doplňovaná, velký výběr vždy doplněný čerstvým ovocem a zeleninou. Co musím vyzdvihnout je personál. Byli milí, usměvaví, vždy ochotní i přes naši jazykovou nevybavenost. Nádhera a všem doporučuji.
3/5  
(Tomáš V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 10. 2021
Strava 80%, termály 80%. Buk nebo Sarvar je lepší....
5/5  
(Hana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 10. 2021
Krásný pobyt....vše bylo v naprostém pořádku...jídlo úžasné...prostředí nádherné
4/5  
(Karel V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2021
Měkké matrace (bohužel nás z toho rozbolely záda) i přes jinak perfektní služby.
5/5  
(Jitka S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Pobyt jsme absolvovali s kocourkem. Vše proběhlo bez nejmenších problémů, doporučujeme všem, kdo cestují s domácím mazlíčkem.
4/5  
(Václav R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 9. 2021
Spokojenost, pobyt odpovídal popisu, tip na výlet město Szombathely, jezero Harás
5/5  
(Jiří B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2021
Pobyt neměl chybu, vše jak je v nabídce, rádi se vrátíme,
4/5  
(Jaroslav T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 9. 2021
Spokojeni po všech stránkách, hotel jsme již navštívili podruhé.
5/5  
(Jozef Ü. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 13. 9. 2021
Všetko bolo super
5/5  
(Alena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2021
Pobyt byl super. Strava výborná, vybrat si mohl každý podle chuti, nechyběla ani strava pro batolata a vegetariány. Wellness rovněž výtečné včetně personálu. Městečko leží téměř na hranici s Rakouskem a není daleko ani od Slovinských hranic, dá se zajet i k Balatonu
5/5  
(Radka L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2021
Hotel byl úplně luxusní, přesně podle fotek, které jsme viděli. Strava byla úplně úžasná. Personál skvělý neustále usmívající.
5/5  
(Jiří S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2021
Byli jsme tam již několikrát. Vždy spokojenost.
5/5  
(Roman J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 2. 2020
Prostředí hotelu odpovídalo popisu a obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kupónech. Se službami jsme byli velmi spokojeni jak bazény tak strava, která byla velmi chutná, ale i pestrá. Příjemné je, že jsou prvotní informace v češtině, když Vám to hned nenaskočí v Maďarštině. Domluvit se lze jak anglicky i německy.
5/5  
(Vladimíra B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 2. 2020
Vše naprosto v pořádku
5/5  
(Vladimír S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 2. 2020
Pobyt se nám líbil, vše odpovídalo popisu.
5/5  
(Vladimíra Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 1. 2020
Velmi spokojeni, ocenili jsme především propojení hotelu a wellness. Jídlo bylo výborné, personál vstřícný. Jediná malá chybička - nikdo nám nenabídl avizovaný drink při příjezdu :( , ale o tom to není :).

Ověřeno Travelkingem

“Úžasný hotel! Termální lázně přímo propojené s hotelem jsou plné zajímavých rostlin, malých i obřích skluzavek, vířivek a bazénů. Polopenze byla výborná a neuvěřitelně bohatá. Navíc máte celý den neomezenou konzumaci nealko nápojů, kávy a čaje, což ocenila hlavně moje rodina. Pokud plánujete nějaký výlet, určitě doporučuju vyrazit se podívat na hrady v Rakousku (k hranicím je to jen 10 minut) nebo v Őrsegu.”

Szabolcs Laza - Obchodní tým
Osobně ověřeno: Duben 2018

Právě v prodeji pro Gotthard Therme Hotel & Conference ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet