• Check in od 15:00 do 19:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Penzion v klidném prostředí vesničky St. Martin

Penzion Gasthof Mentenwirt disponuje pokoji vybavenými nábytkem z borovicového dřeva, sociálním zařízením s WC a sprchou, rádiem, televizí a připojením k internetu. Většina pokojů má balkon, ze kterého si užijete nádherný výhled na třpytící se hory Lungau.


V penzionu Gasthof Mentenwirt se jazykové bariéry bát nemusíte. Personál hovoří česky i slovensky, takže vaší pohádkové dovolené nebude nic stát v cestě.


Polopenze v restauraci

Při pobytu zde se do každého dne vždy patřičně posilníte. Den začnete snídaňovým bufetem, který vám dodá energii. Kromě tradiční a mezinárodní kuchyně se v restauraci můžete těšit i na pravá lungauská jídla.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana ?.)

Pokoj v penzionu byl nově zařízen. Byl útulný a čistý /uklízel se denně/, vybaven televizí, parkování a wi-fi zdarma. Snídaně dostačující /každé ráno teplé pečivo/ a večeře vynikající. Paní majitelka úžasná a personál milý a ochotný. Určitě doporučuji zakoupit Lungau Card za zvýhodněnou cenu 2,3 €/osoba/den. Je možné ji využít až na 32 aktivit zdarma / lanovky, minigolf, koupaliště, bobová dráha, návštěva hradu …../. Kartu vám vystaví na celou dobu pobytu a brožurku dostanete také. Penzion je na klidném místě a s ubytováním i službami jsme byli opravdu spokojeni. Všem vřele doporučuji.

Vynikající (Adriana M.)

Vše bylo splněno, personál hotelu byl super.

Vynikající (Ilona M.)

Velmi příjemný penzion vhodný i pro rodiny s dětmi. Personál vstřícný a pohostinný, hlavně paní majitelka Monika Franz. Velká pochvala. Výhodou pro Čechy a Slováky je i slovenský jazyk. Snídaně-švédské stoly, večeře - jedno jídlo, ale výborné (polévka, hl.chod, zákusek).