Recenze a hodnocení: Főnix Club & Wellness Hévíz *** (Balaton)

3/5
(Celkem 4 hodnocení)Dobré
Hévíz, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3/5  
(Miloslav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2022
Prostředí hotelu velmi průměrné. Stravování jme měli pouze snídaně- střední průměr. Uvedené wellness - podprůměrné. S personálem v kontaktu pouze při příchodu a odchodu ze snídaně. Velmi kladně hodnotím přístup mladíka na recepci (na recepci se střídali) byl velmi nápomocen v případě problémů, veškeré informace předával přes překladač ve svém mobilu, řešil vše neprodleně- bohužel neznáme jeho jméno, ale člověk na svém místě- majitel to nebyl)
2/5  
(Jaromír F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2021
Prostředí hotelu pěkné jen welnes (vířivka) fungovala až od 16 hodin do 20 hod. a jen 15 min. v hodině takže jsem se vůbec při obsazenosti hotelu do ni nedostal.
3/5  
(Katarína D. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2020
Veľmi pekný hotel. Raňajky a večere boli podľa výberu. Anglický nebol problém sa dohovoriť. Zľavu na jazero som si musela vyžiadať, ale požičali nám aspoň kolesá. Všetko bolo čisté, ale uteráky trochu smrdeli hoci vypraté boli.
4/5  
(Petr S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 2. 2020
Hotel v klidné části města, nedaleko centra. Na pokoji uklizeno, čisto. Polopenze byla dobrá. Welness v pohodě. Možnost parkování v areálu hotelu. Sice nám nebyl nabídnut welcome drink a ani sleva do termálů -ale ani jsem nám o to neříkal - přesto jsme si pobyt velice užili a každopádně doporučuji.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet