• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček po dohodě s hotelem

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Exkluzivní dovolená přímo v centru Budapešti

Chcete vyzkoušet jednu z nejprestižnějších hotelových sítí? Přepychový Grand Hotel Margitsziget **** najdete v klidné a přírodou obklopené lokalitě Margaretina ostrova jen 10 minut od samého centra Budapešti. Romantické prostředí umocňuje park s historickými sochami.


Hotel získal Certifikát kvality 2013 a 2015 TripAdvisor a je vítězem v kategorii Nejlepší maďarský resort za rok 2013.


Ubytováni budete v klimatizovaných pokojích s balkónem a výhledem buď do parku nebo na Dunaj. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení s vanou a fénem, LCD TV, rádio, telefon, sejf, minibar, župan a sada na přípravu kávy či čaje.

Během pobytu si pochutnáte na výborných snídaních formou bufetu jen z těch nejlepších surovin.

TOP wellness s termální vodou v Evropě

Wellness v tomto resortu se řadí mezi jedno z nejlepších v Evropě - navazuje na budapešťskou lázeňskou tradici, a tak si zde můžete užít lenošení v horkých pramenech, aniž byste opustili hotel.

Součástí wellness je termální bazén s vodou o teplotě 37 - 38 °C, krytý (27 - 28 °C) a nekrytý (27 - 28 °C) plavecký bazén, rekreační bazén (33 - 34 °C), bazén na tělocvik (33 - 35 °C), trakční léčba (35 - 36 °C), sauna, infrasauna, parní a aroma kabina. V ceně je také vstup do fitness centra o rozloze 400 m².

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milada K.)

S hotelem jsme byli velmi spokojeni. Jídlo bylo vynikající. Snídaně formou bufetu, obrovský výběr všeho. Plno druhů pečiva, salámů, zelenina, ovoce, každý si přišel na své. My jsme večeře koupené neměli, ale i tak jsme si zašli. Velmi chutné jídlo, v krásném prostředí a s cikánskou hudbou. Wellness úžasné, v ceně byl pobyt v solné jeskyni 50 minut. Dají se dokoupit masáže. Budapešť je nádherná a opravdu stojí za prohlídku. Chceme se někdy ještě vrátit. Kdo si chce užít pár dní luxusu v krásném prostředí, hotel doporučuji.

Vynikající (Elena F.)

Prostredie hotela krásne, wellness tiež, pri ubytovaní sa vyskytol problém, ktorý nám nebol vysvetlený dodnes - rezervácia bola na Grand hotel, pri prezentovaní sa vouchermi na recepcii hotela Grand sme bez vysvetlenia boli presunutí na recepciu vedľajšieho hotela Danubius Health Spa / aj keď izba bola krásna/. Na hotela Grand nám nepovedali dôvod, tak isto to navedeli ani na recepcii hotela, kde nás ubytovali - vraj to tak bolo v rezervačnom systéme.

Vynikající (Lea K.)

Krásný hotel, příjemné wellness centrum, dobré jídlo, klidné prostředí.