Corvina Hotel ***

Corvina Hotel ***

Mosonyi Mihály utca 2., Mosonmagyaróvár
Maďarsko

00 36 96 218 131

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,4 km
Vzdálenost od lázní
1,5 km
Zastávka
0,1 km

O ubytování

Corvina Hotel *** leží nedaleko historického jádra lázeňského města Mosonmagyaróvár, které se nachází pouhých 23 km od slovenských hranic v Malé dunajské kotlině. Mosonmagyaróvár sice není velké město, ale rozhodně má co nabídnout.

Doporučujeme navštívit neobvyklé expozice interaktivního vědeckého muzea Futura (1,1 km). Výstava se rozkládá ve 300 let staré sýpce na ploše 2000 m² a je rozdělena podle elementů. Každé patro muzea má svůj základní živel – tedy voda, vzduch, země a oheň. Tematicky je muzeum zasvěceno přírodním vědám a nabízí nespočet zábavných interaktivních exponátů.

Město se proslavilo zejména díky lázním a wellness centru Flexum Thermal & Spa (1,5 km), které má několik bazénů s léčivou vodou a nabízí ozdravné procedury.

Nedaleko lázní pak nesmíte minout kavárnu Várkert (2,2 km). Podnik se nalézá v historické budově, disponuje příjemným designem a milou ochotnou obsluhou.

Odtud se pak stačí projít do muzea Hansági (2,3 km). Výstava se skládá z kombinace výtvarného umění a archeologických exponátů. Nejstarší vystavené kousky jsou staré až 9000 let a týkají se historie lidstva. Muzeum funguje okolo 125 let a řadí se tak mezi nejstarší v Maďarsku.

Nedaleko města naleznete Malý Žitný ostrov (18 km), který je největším říčním ostrovem v Maďarsku. Jeho rozloha činí působivých 375 km² a oplývá nádhernou přírodou Dunajské luhy.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v útulném pokoji Standard, který je k dostání ve dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové i pětilůžkové variantě. Na seznamu vybavení nechybí televize a WiFi zdarma. Vlastní koupelna je pak opatřena fénem. V pokojích je možnost bezplatné přistýlky pro dítě do 5,9 let.

Na čem si pochutnáte?

Součástí pobytu je polopenze v hotelové restauraci. Energii na vaše toulky a relaxování naleznete každé ráno ve vydatných a chutných snídaních formou bufetu. Vaše chuťové pohárky pak uspokojí výtečná večeře, kterou si vyberete z obrázkového menu.