• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 50 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená uprostřed Adršpachu

Chatový areál Zděřina se ukrývá uprostřed přírody v Adršpachu a je ideální pro rodinnou rekreaci a milovníky pěších i cyklo výletů. Na nejbližší koupaliště je to pouhé 2 km.

Ubytováni budete ve dvou až šestilůžkových chatkách s TV, přímotopem a venkovní terasou. Poblíž chatek najdete také moderní sociální zařízení s teplou vodou po celý den. Za příplatek máte možnost ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích/bungalovech s vlastním sociálním zařízením a TV.

V areálu najdete restauraci, kde je na výběr z teplé i studené kuchyně. Mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice jsou v areálu k dispozici zdarma.

Ke sportovnímu vyžití malých i velkých je k dispozici hřiště na volejbal, nohejbal, petanque, dále stolní tenis, kulečník, stolní fotbálek i kuželky. Děti jistě nadchne každovečerní promítání pohádek.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Jiří M.)

Vše tak nějak v pořádku, jen rozdělování porcí na dospělé a dětské nám přišlo směšné, malé porce i pro dospělého.

Vynikající (Marta V.)

Ubytování odpovídalo nabídce, v chatě čisto. Obsluha v restauraci při snídaních a večeřích perfektní bez čekání. Typů na výlety dostatek, zaleží na každém co si vybere a jaké jsou síly na zdolávání vybraných turistických míst.

Dobré (Ivana ?.)

Prostředí vcelku příjemné, pobyt je v polovině Chajdy, ale to stačí. Obdrželi jsme vše a byli jsme spokojeni, personál vcelku ochotný, v jídelně sezení na "tramvajových či divadelních židlích".