Recenze a hodnocení: Černý Orel

4,8/5
(Celkem 5 hodnocení)Skvělé
Kroměříž, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Marie H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 4. 2016
Byl to nejlepší pobyt, který jsme absolvovali v rámci využitých nabídek na slevových serverech. Vše bylo dle našeho očekávání, personál měl úroveň, balíček služeb byl skvěle sestavený, vynikající kuchyň.
5/5  
(lUBOŠ K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 2. 2016
pobyt byl úžasný a určitě se opětna místo vrátime, personal velmi ochotný apříjemný, jídlo perfektni
5/5  
(Lubomír P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 2. 2016
Byli jsme zde na doporučení známých a na zakoupený poukaz (dvě noci, snídaně formou bufetu, jedna luxusní večeře a NEOMEZENÁ konzumace piva během pobytu). Personál byl naprosto perfektní, vstřícný. Exkurze po pivovaru byla taktéž super. Pán zodpověděl všechny dotazy, nikam nechvátal, šlo vidět, že ho to baví a chce toho povědět co nejvíce. Také exkurze po čokoládovně byla velice zajímavá. Jen dodám, že se jedná o hotelovou kuchyň, kde velice milá paní dělá belgické pralinky. Dostanete ochutnat a řekne vám, jak výroba probíhá. Co se jídla týče, tak 4* jsou zde naprosto namístě :). Perfektní jídlo od předkrmů, až po desert :). Masáže jsme neměli žádné. Zatím nás nic nebolí :-). Doporučuji tedy hotel Černý Orel Kroměříž jako ideální místo pro dovču :).

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet