Recenze a hodnocení: BAD & SKI Pension *** (Alpy)

3,8/5
(Celkem 6 hodnocení)Dobré
Bad Kleinkirchheim, Rakousko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3/5  
(Květa P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2021
Prostředí hotelu je hezké, všude je kousek do obchodu, na hory. Co se týká personálu, velké zklamání, jednalo se o Maďary, což by vůbec nevadilo, byli milí, ale nedomluvili jste se s nimi ani německy, ani anglicky. Na konci pobytu jsme pak byli nemile překvapeni, když vám za kartu Korutany naúčtovali za každého 20 euro, což jsme vůbec netušili, protože nám to neřekli. Vybavení penzionu je přiměřené, na pokoji chybí lednička, která by tam byla víc využitá než televize. A co se týká možnosti využití parní a finské sauny, tak fungovala pouze ta finská a to jsem si museli dveře zajistit dřevěnou lžíci na vodu, protože se nedovíraly.
4/5  
(Ľubica K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2020
Super
5/5  
(Jan Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2020
Velká spokojenost.
3/5  
(Emil V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2020
Prostředí hotelu odpovídalo ceně. Hotel je maďarský, proto pokoje s balkonem byly pouze pro hosty z Maďarska. My měli až pod střechou, která překrývala okno tak, že celý den tma na pokoji. Služby: strava v pohodě pro nenáročné, wellness nula - kdykoli jsme se vrátili odpoledne a navečer tak sauna nejela. Personál: byl jsem překvapen, že se v Rakousku nedomluvím německy, pouze anglicky, naštěstí německy psané výhody Korutanské karty. Doporučení: připravit se na to, že budou platit i za to co nevyužijí - 45,5 euro kasírovala pí domácí za 7 dnů a karta se dá využít pouze 5x. (check in v 15 a chek out do 10), no a orttaxe je 2,60e. Výlety: určitě se vydat na Milstettersee a projít si Milstett, a hory jsou paráda, golfisté si mohou zahrát parádní, nejvýše položené hřiště.
3/5  
(Aleš K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2020
Ubytování je dost skromné a penzión celkově má již svá nejlepší léta za sebou. Snídaně bufetová, celkem skromná, ale dostačující- večeře výběrem ze dvou jídel + jedna polévka. Penzión je velmi promaďarský, personál jsou Maďaři a stejně tak i většina hostů. Domluvíte se tedy anglicky, německy, nebo maďarsky. Když však vyjde počasí a na penzión se jdete jen vyspat je to pak v pořádku a kvalita odpovídá ceně. Hned vedle penziónu je navíc velmi příjemná restaurace - bar, kam si můžete jít večer sednout.
5/5  
(Miro M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2017
S poskytovanymi sluzbami sme boli velmi spokojny. Ubytovanie bolo v poriadku, strava velmi dobra madarska domaca kuchyna.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet