Recenze a hodnocení: Apartmán Belvederská (Šumava)

3,4/5
(Celkem 5 hodnocení)Dobré
Železná Ruda, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,4/5

Personál

4,2

Interiér hotelu

4

Lokalita hotelu

4,2

Strava

4,4

Služby hotelu

3,8
1/5  
(Stojan M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 2. 2024
Zaplatili jsme si za určitý pokoj s kuchyňkou , televizí , nakonec jsme dostali pokoj který měl tak 10m2 kde sme meli jen 3 postele , koupelnu a záchod. Nedostali jsme to co jsme původně viděli na obrázku který byl inzerován , kdyby to bylo alespoň podobné ale ani z daleka. Za mě bych to nazval spíše šmel. Nechtěl jsem si tím kazit náladu a hádat se když jsem přišel si ten pobyt užít ale tohle nemyslí dotyčný vážně. Minimálně vrátit část peněz.
4/5  
(Iva K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2023
Ubytování bylo v normě. Ačkoli jsme se s panem , co ho poskytoval, nesešly osobně, komunikace přes telefon probíhala v naprosté pohodě. Měly jsme apartmán pro 4 (byly jsme 3 sestry) s vlastní stravou, vybavení bylo fajn. Jen by bylo potřeba trochu poopravit příslušenství v koupelně. Nebylo posezení venku, ale vzhledem k tomu, že jsme jely poznávat okolí, tak bychom ho ani nevyužily (80 km v nohách). A málo kávy na pokoji ?
2/5  
(miroslav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2023
Prostředí OK. Wi-Fi nefunkční, neomezená konzumace kávy -kávovar nebyl k dispozici.
5/5  
(Jiří B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 5. 2023
Byli jsme ubytováni v luxusním stylovém nově zařízeném apartmánu s krásným výhledem, na pokoji nás čekala láhev vína a velká mísa s čerstvým ovocem. Měli jsme k dispozici vlastní kuchyňku perfektně vybavenou vším potřebným včetně indukčního sporáku, trouby a ledničky.Okolí je nádherné s možností výletů jak v zimním, tak i letním období.Pobyt velmi doporučujeme, určitě se sem ještě vrátíme.
5/5  
(Petra J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2022
Vše bylo v pořádku.

Právě v prodeji pro Apartmán Belvederská

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet