Apartmán Belvederská

Apartmán Belvederská

Belvedérská 141 (1.patro, byt č. 5), Železná Ruda
Česká republika

Provozuje společnost:
Gama hotel s.r.o. IČ: 06381995


777654342

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen zdarma
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
2 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
0,9 km
Běžkování
0,9 km

O ubytování

Apartmán Belvederská se nachází v horském městečku Železná Ruda a nabízí pohodlné ubytování v obklopení šumavských hor. Jen pár kroků od apartmánu najdete budovu zámečku, ve kterém jsou umístěny muzeum historických motocyklů a geologická výstava. Zajímavá je také expozice Muzea Šumavy (400 m).

K oblíbeným turistickým cílům v této lokalitě patří rozhledna Pancíř (5 km), Černé (7 km) a Čertovo jezero (5 km) či nejvyšší šumavský vodopád Bílá strž (11 km). Zdolat můžete také okolní vrcholy jako Ostrý (15 km) či Velký Javor (12 km) na německé straně hranice.

Během zimy si užijete své oblíbené zimní sporty ve skiareálu, jehož sjezdovky a vleky leží v svazích kolem Železné Rudy. Stačí si jen vybrat a nazout lyže. Skvělé podmínky pro lyžování nabízí také německé středisko Arber (12 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v apartmánu pro 4 osoby. Jeho součástí je jedna ložnice s manželskou postelí a možností 2 přistýlek. Dále zde najdete koupelnu a plně vybavený kuchyňský kout. Součástí je také terasa s výhledem na hory.

Ve vybavení apartmánu nechybí WiFi připojení, satelitní televize, ložní prádlo, ručníky, gril či kapslový kávovar.