Recenze a hodnocení: A&O Praha Rhea (Praha)

3,4/5
(Celkem 5 hodnocení)Dobré
Praha, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

1/5  
(Lukáš M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 9. 2021
Shrnu to do pár bodů a nebudu se moc rozepisovat, většina není samozřejmě Vaše chyba, je možné, že jsme zrovna narazili na „blbou dobu“, ale tento hotel nabízíte, tak by jste měly vědět, co nabízíte. Uvádíte pro dvě osoby + dvě děti do 17,9 let zdarma se snídaní – není to pravda. Ubytování pro děti je zdarma ale snídaně je pouze pro děti do sedmi let, dítě nad sedm let si připlácí snídani. Parkování na 24 hodin u tohoto hotelu je pouze do 14 hodin následujícího dne – my přijeli asi v 17 hod tudíž jsme si zaplatili 24 hodin parkování a mohli parkovat 21 hodin. Neúměrně dlouhý check-in. I když jsme byli první na řadě, tak půl hodiny zapisování na recepci bylo opravdu dlouhých na to, že jsme měli rezervaci předem. Měli jsme zarezervovaný tzv. rodinný pokoj. Dvě ze čtyř postelí nebyly povlečené a chyběly ručníky – dopadlo to tak, že jsme si postele museli povléct sami a ručníky vyfasovat na recepci, jak na nějaké ubytovně. Škoda, že se na hotelu nevyžaduje od všech hostů „večerka“. Poslouchat do jedné v noci halekání dalších ubytovaných na patře nebylo příjemné, a proto je pobyt s dětmi zcela nevhodný. Poslední čtyři body možná mají společný jmenovatel a tím je to, že na hotelu nebyl zaměstnanec, který by mluvil perfektně česky nebo anglicky (ano uměli, ale pouze základ), a dalo se nějak domluvit. Bohužel, personál, se kterým jsme se v sobotu setkali, byl povětšinou velmi arogantní a tuto skutečnost nám potvrdili i další ubytovaní, kteří řešili dost jiných problémů. Dostat např. účtenku od zaplacení snídaně a parkování byl nadlidský úkol - nepodařilo se. Shrnu to do jediné věty - hotel A&O Praha Rhea už nikdy více…
4/5  
(Dominika H. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 11. 11. 2019
Boli sme spokojný, no jediný detail nás zarazil, že personál neovláda český jazyk.
5/5  
(Pavel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2019
Fronty na check in byly nepříjemný, jinak velmi pěkný hotel.
3/5  
(Simona L. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 20. 6. 2019
Príjemné tiché prostredie, personál bol milý, len by mohli komunikovať viac v češtine. Izba útulná, ale v horúcom počasí by sa zišla klimatizácia nakoľko sa nedalo ani veľmi vetrať.
4/5  
(Lenka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 4. 2019
Hotel je pěkný, pokoje útulné. Ale bohužel jsem se nemohla při ubytování domluvit na recepci. Recepční totiž neuměly česky, což je dost divné, když je hotel v Praze. To se v něm počítá jen s cizími hosty? Proč tedy pobyt nabízíte na českém portálu? Do Prahy jezdím často, ale i když se mi hotel jinak opravdu líbí, tak je pro mě velká překážka, když se nedomluvím. Takže příště se raději ubytuji jinde.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet