• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel s nádherným výhledem na Jeseníky

Pokud se chystáte na aktivní dovolenou, která ale nabízí i mnoho možností k odpočinku, pak je hotel Centrum Stone stvořen právě pro vás. Najdete jej v horní části Vrbna pod Pradědem ve směru na Karlovu Studánku a nabídne vám krásný výhled na okolní krajinu.

Ubytováni budete v komfortních pokojích s vlastní koupelnou. Polopenzi si vychutnáte ve stylové hotelové restauraci, která pojme až 60 hostů a nabízí pestrý sortiment jídel pro děti, vegetariány i milovníky zdravé výživy.

Odpočívejte aktivně

Dominantou hotelu Centrum Stone je zábavně relaxační centrum. Najdete zde dvě bowlingové dráhy, kulečníkové stoly, ping-pong i posilovnu. Sportovní fanoušci ocení posezení v baru a sledování sportovních přenosů na velkoplošné TV.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Hana M.)

Pobyt se nám velmi líbil, hotel moderní a velmi čistý, krásná restaurace, bohatá snídaně formou švédského stolu, personál milý a ochotný. Jen matrace podle nás moc měkké, ale na dvě noci se to dá přežít. Každý večer jsme měli mít na výběr že dvou jídel, ale druhý večer nám bylo nabídnuto pouze jedno a ptali se, zda je to v pořádku. Nejsme nároční tak nám to nevadilo, večeře byla i tak moc dobrá :-).

Vynikající (Božena H.)

Se službami jsme byli spokojeni.

Standard (Martin M.)

Pěkný hotel kousek od centra ve Vrbnu pod Pradědem. Pěkný pokoj s vlastním sociálním zařízením, velkou televizí, pomalou wifi a nepohodlnou postelí. Nepestrá polopenze - jeden den halušky, druhý den škvarkové knedlíky. Snídaně formou Švédského stolu. Ačkoli snídaně měla být od 8:00, tak v 8:15 nebyla připravena a personál si nejprve uvařil kávu pro sebe,teprve potom se "staral" o hosty. K večeři nebylo možné si objednat pití, protože jídlo přinesla paní , která asi v kuchyni umývá nádobí a neměla přístup k pokladně. Součástí hotelu je wellness, posilovna a bowling se 2 dráhami.