Hotel Aréna ***

Hotel Aréna ***

Družba 1223, Brumov-Bylnice
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 12:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,1 km
Zastávka
50 m
Sjezdovka
15 km

O ubytování

Hotel Aréna *** najdete v obci Brumov-Bylnice, která spadá pod oblast Valašsko, ale zároveň je na pomezí Bílých Karpat a jen kousek od hranic se Slovenskem. Díky tomu si můžete užít krásu hned několika populárních oblastí, které jsou plné turistických i cyklistických tras. Na výlet se vydejte k hradu Brumov (2 km), do kouzelné vesničky Sidonie (11 km), na Vršatská bradla (21 km) či do Luhačovic (23 km) a ZOO Lešná (40 km). Nejbližší Lyžařský areál Dubečky leží sotva 5 km od hotelu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 18 pokojů, které nabízí dvě až čtyři lůžka. Každý pokoj je pohodlně vybaven a je v něm televize s plochou obrazovkou, WiFi připojení a vlastní koupelna se sprchou a fénem. Většina pokojů má také klimatizaci.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno se těšte na snídaně, které si vyberete ze snídaňového menu. A z čeho si budete moci vybrat? Nechybí vídeňské párky, šunka s vejci, farmářská klobása, obložený talíř se salámy a sýry, müsli s ovocem, croissanty s domácím džem a máslem, to vše doplněno o stůl s nápoji jako je káva, čaj a další. Těšte se i na chutné večeře. Specialitou restaurace jsou hamburgery, tak vyzkoušejte i jeden z nich. Na kávu a dezert zajděte do hotelové kavárny.