Jedinečný pobyt v Boskovicích, které jsou plné historických památek, s ubytováním v Penzionu Lasákův Mlýn - zrekonstruovaném vodním mlýně z roku 1888. V ceně je skvělá polopenze a láhev vína jako dárek při příjezdu.

Stylové ubytování v bývalém vodním mlýně

Penzion Lasákův Mlýn najdete v přírodním areálu v klidné části Boskovic a jak už název napovídá, hotel je ve skutečnosti zrekonstruovaný vodní mlýn z roku 1888. Hotelový areál je složen ze dvou samostatných budov.

Pokoje Standard se nachází v prvním a druhém patře hlavní budovy, jsou vybaveny komfortní postelí, psacím stolem, TV a vlastní koupelnou se sprchou či vanou a fénem. Některé mají také balkón.

Součástí areálu je restaurace s původními dřevěnými stropy, která se specializuje na přípravu českých a mezinárodních pokrmů. Každé ráno se zde také podává vydatná snídaně. Nechybí ani bar s bohatou nabídkou nápojů, letní terasa s dětským hřištěm a zimní zahrada s posezením a kulečníkem.

Bohatá historie, památky i výlety

Do centra města a k wellness centru jsou to z hotelu 2 km. Boskovice nabízejí spoustu krásných památek - zříceninu hradu, zámek i Westernové městečko. V blízkosti je také pískovcová jeskyně Blanických rytířů. Chcete si zasportovat? Vyzkoušejte golf, vyrazte do aquaparku a v zimě vyrazte na běžky - v okolí Boskovic je hned několik vyznačených okruhů.

Tipy na výlet

Boskovice

Boskovice jsou plné krásných míst a památek. Dominantou města je zřícenina gotického hradu, kde sídlili pánové z Boskovic. Ve městě najdete i empírový zámek Boskovice, o ten se stará rodina Mensdorff-Pouilly. V bývalé barokní Rezidenci pak zase najdete Muzeum Boskovicka. Podívat se jdětě také do židovské čtvrti, kde najdete synagogu, hřbitov i lázně. Chcete si užít trochu zábavy? Zavítejte do aquaparku, na golfové hřiště či do Westernového městečka s kovboji a saloony.

Zámek Lysice

Navštivte barokní zámek s ojedinělou zahradou a bohatě zařízenými interiéry, které můžete obdivovat hned ve dvou prohlídkových okruzích. Další okruhy se soustředí na již zmíněnou zahradu, zahradnictví a oranžérii. Spolu se vstupenkou do zámeckého parku obdržíte plánek, abyste se mezi keři, altánky a pergolami nezamotali. Vstupné do zahrady vás vyjde na 40 Kč, plná cena za prohlídku reprezentačních prostor zámku je 120 Kč.

Moravský kras

Pokud máte rádi krásnou přírodu, jeskyně a spoustu dalších atrakcí, chráněná krajinná oblast Moravský kras je to pravé místo pro vás. Rozhodně se na výlet vydejte k Macoše, která je největší propastí tohoto typu jak v Česku, tak ve střední Evropě. Další unikát najdete hned vedle a tím jsou Punkevní jeskyně, které jsou součástí nejdelšího jeskynního systému v Česku. Při prohlídce jeskyní se můžete také plavit na loďkách po řece Punkvě a dostanete se až na dno Macochy.

Penzion Lasákův mlýn ***

Dukelská 788/77, Boskovice
Česká republika

516 454 441

recepce@hotelmoravia.cz

Check in
14:00
Check out
10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za příplatek 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,8/5
Celkem 20 hodnocení