Chcete si užít aktivně strávenou dovolenou uprostřed Jeseníků? Ubytujte se v hotelu Centrum Stone, vychutnejte si skvělou polopenzi a vydejte se poznávat ta nejznámější místa - Praděd, lázně Karlova Studánka a další.

O ubytování

Centrum Stone najdete v horní části Vrbna pod Pradědem ve směru na Karlovu Studánku a Jeseník a nabídne vám krásný výhled na okolní krajinu. Praděd a Vysoký vodopád jsou vzdálené 17 km. Lyžařský areál SKI Annaberg leží jen 8,5 km od Centra, v okruhu 15 km potom najdete ještě další oblíbené sjezdovky.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 18 komfortních pokojů s LCD televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou. K dispozici jsou pokoje s různým množstvím lůžek, takže na pobyt můžete vyrazit s celou rodinou.

Na čem si pochutnáte?

Polopenzi si vychutnáte ve stylové hotelové restauraci, která pojme až 60 hostů a nabízí pestrý sortiment jídel pro děti, vegetariány i milovníky zdravé výživy. Snídaně jsou servírované a večeře má 2 chody (polévku a hlavní jídlo).

Kde budete relaxovat?

Za relaxací zamiřte do wellness. To nabízí vířivku, finskou saunu, infra sauna, parní saunu a také solárium, které si můžete dopřát za příplatek.

Něco navíc

Dominantou hotelu Centrum Stone je zábavní centrum. Najdete zde dvě bowlingové dráhy, kulečníkové stoly, ping-pong i posilovnu. Sportovní fanoušci ocení posezení v baru a sledování sportovních přenosů na velkoplošné TV.

Centrum Stone Hotel & Sport ***

Centrum Stone Hotel & Sport ***

Sadová 123 , Vrbno pod Pradědem
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace
Lyžárna
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,5 km
Sjezdovka
1 km