Velké Bílovice jsou největší vinařská obec v Česku, kterou najdete nedaleko Lednicko-valtického areálu (UNESCO). Pobyt s degustací vína a zapůjčením kol k výletům do krásného okolí. Vychutnejte si malebné okolí vinic a poznejte kouzlo jižní Moravy.

Penzion Mlýn najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na jižní Moravě ve Velkých Bílovicích


Celková kapacita penzionu je 70 lůžek a k dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové i apartmány. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení a soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro Vás zdarma v ceně balíčku.

Restaurace je součástí penzionu a kuchyně je otevřena denně od 11 do 21 hodin. Snídaně jsou podávány od 7 do 10 hodin a v letních měsících je k dispozici venkovní posezení.

Na jižní Moravě nesmí chybět degustace vína, a proto máte v ceně také 2x lístek k místnímu vinaři na degustaci sedmi vzorků vína ve sklípku. Ten se nachází 1,5 km od penzionu, což můžete brát jako příjemnou procházku, anebo po domluvě Vás z penzionu do sklípku odvezou.

Tipy na výlet v okolí


Lednicko-valtický areál s památkami UNESCO, jedno z nejkrásnějších a  nejromantičtějších míst v České republice, je vzdálené od penzionu 10 km. Vrbice, kde se nachází unikátní vinné sklepy, které stojí až v sedmi patrech nad sebou, najdete také nedaleko. V Hustopečích můžete vidět moderní kostel sv. Václava a sv. Anežky. V blízkosti je taktéž Jánův hrad (romantická umělá zřícenina vzdálená 9 km).

Relaxovat můžete v novém Aqualandu Moravia, kde k zábavě poslouží 12 bazénů, 20 tobogánů a spousta vodních atrakcí ( 33 km). Při svých výletech po jižní Moravě nezapomeňte zavítat k řece Dyji a nebo navštívit nejstarší českou vinici Šobes. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Veronika H.)

Pension čistý, hezký, vše krásně připraveno na pobyt, ochotný vstřícný personál. Určitě doporučuji. Moc nás překvapily ručníky pro všechny na pokoji, lednička. A společná kuchyňka na patře s mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Jediná nevýhoda pro rodiny s malými dětmi - dětské hřiště cca 10 min pěšky do centra města. Ale hřiště nádherné. A večerní menu není moc vhodné pro malé děti. Opravdu jsme byli spokojení. Velice rádi se do pensionu vrátíme.

Skvělé (Jana K.)

S pobytem jsme byli spokojeni, hezké prostředí i příjemný personál. Zklamala nás pouze degustace ve sklípku, majitel se raději a více věnoval jiným hostům /zřejmě platícím/ než nám, přestože jsme byli dopředu nahlášeni.

Vynikající (Tomáš P.)

S pobytem jsme byli celkově spokojení. Pokoj byl prostorný, ale byl po celý pobyt silně cítit dezinfekcí. Jídlo chutné. Velmi se nám líbila možnost výběru z velkého množství jízdních kol k neomezenému půjčení.

Vynikající (Ivana H.)

Prostředí penzionu odpovídalo popisu, vše co bylo na kupónu bylo splněno, personál příjemný, usměvavý a vstřícný.

Vynikající (Šárka ?.)

Byli jsme mile překvapeni výtečnou kuchyní, milým personálem a velmi prostornými a nově zařízenými pokoji.

Skvělé (Václav P.)

Pobyt odpovídal popisu a představě. Pouze hluk z místní komunikace (pokoj byl do ulice) byl poměrně značný.

Vynikající (Marta S.)

Prostředí pensionu Mlýn byl pěkný, odpovídal popisu v nabídce, jedním malým mínusem bylo to, že jsme neobdrželi láhev vína, která byla v nabídce uvedena. Jinak strava - polopenze výborná, personál velmi milý a ochotný.

Skvělé (Radek W.)

Pěkné rekonstruované pokoje, velké a prostorné. Slušné jídlo a velmi pěkná snídaně. Velmi vstřícný a ochotný personál.

Skvělé (Veronika P.)

Pěkné ubytování, personál milý, polopenze dostatečný výběr. Super místo na výlety.

Vynikající (Martina L.)

Maximální spokojenost s pobytem. Personál byl velice ochotný a vstřícný. Strava byla chutná a velký výběr z polopenze. Pension vřele doporučujeme. Perfektní lokalita a spoustu zážitků. Vinné sklípky, zámek Lednice, Zoo Hodonín. Každý si vybere to své i s dítkem.