Velké Bílovice jsou největší vinařská obec v Česku, kterou najdete nedaleko Lednicko-valtického areálu (UNESCO). Pobyt s degustací vína a zapůjčením kol k výletům do krásného okolí. Vychutnejte si malebné okolí vinic a poznejte kouzlo jižní Moravy.

Penzion Mlýn najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na jižní Moravě ve Velkých Bílovicích


Celková kapacita penzionu je 70 lůžek a k dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové i apartmány. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení a soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro Vás zdarma v ceně balíčku.

Restaurace je součástí penzionu a kuchyně je otevřena denně od 11 do 21 hodin. Snídaně jsou podávány od 7 do 10 hodin a v letních měsících je k dispozici venkovní posezení.

Na jižní Moravě nesmí chybět degustace vína, a proto máte v ceně také 2x lístek k místnímu vinaři na degustaci sedmi vzorků vína ve sklípku. Ten se nachází 1,5 km od penzionu, což můžete brát jako příjemnou procházku, anebo po domluvě Vás z penzionu do sklípku odvezou.

Tipy na výlet v okolí


Lednicko-valtický areál s památkami UNESCO, jedno z nejkrásnějších a  nejromantičtějších míst v České republice, je vzdálené od penzionu 10 km. Vrbice, kde se nachází unikátní vinné sklepy, které stojí až v sedmi patrech nad sebou, najdete také nedaleko. V Hustopečích můžete vidět moderní kostel sv. Václava a sv. Anežky. V blízkosti je taktéž Jánův hrad (romantická umělá zřícenina vzdálená 9 km).

Relaxovat můžete v novém Aqualandu Moravia, kde k zábavě poslouží 12 bazénů, 20 tobogánů a spousta vodních atrakcí ( 33 km). Při svých výletech po jižní Moravě nezapomeňte zavítat k řece Dyji a nebo navštívit nejstarší českou vinici Šobes. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marta S.)

Prostředí pensionu Mlýn byl pěkný, odpovídal popisu v nabídce, jedním malým mínusem bylo to, že jsme neobdrželi láhev vína, která byla v nabídce uvedena. Jinak strava - polopenze výborná, personál velmi milý a ochotný.

Vynikající (Veronika K.)

Hotel byl moc pěkný, jídlo bylo výborné, personál příjemný. Kola ve velmi dobrém stavu. Okolí nádherné. Velká spokojenost.

Vynikající (Ivana H.)

Prostředí penzionu odpovídalo popisu, vše co bylo na kupónu bylo splněno, personál příjemný, usměvavý a vstřícný.

Vynikající (Kamila H.)

Prostředí hotelu hezké, čisté. Pobyt odpovídal popisu. Personál byl milý a ochotný. Strava dle menu, výběr z několika jídel, mohly by být pestřejší.

Skvělé (Ivana F.)

Hotel byl pěkný, pokoje útulné, všude čisto. Personál hotelu příjemný. Strava běžná.

Skvělé (Miluše H.)

Hotel byl čistý, personál vstřícný a ochotný. Večeře - výběr cca ze šesti chutných jídel.

Vynikající (Jiřina ?.)

Penzion Mlýn ve Velkých Bílovicích naprosto bez chyby. Ochotný personál, skvělé ubytování, výborné jídlo. Protože už jsme byli na více pobytech s poukazem od Travelkingu, můžeme srovnávat. Tady ani náznak toho, že bychom byli méně hodnotní zákazníci, skvělé místo a určitě bychom se tam chtěli zase vrátit. DOPORUČUJEME

Vynikající (Miroslava L.)

S pobytem jsme byli spokojeni, ubytování dobré a stravování výborné. Personál příjemný. Vše bylo v pořádku.

Skvělé (Bedřich V.)

Všechny služby byly OK, personál vstřícný. Pokoje hotelu ze strany od silnice jsou v období tropických dnů moc hlučné, zejména při otevřených oknech. V brzkých ranních hodinách projížděly kolem hlučné traktory.

Vynikající (Jiřina B.)

Maximální spokojenost. Personál ochotný, vstřícný i usměvavý. Jídlo chutné, pokoje pěkné a čisté. Sklípky a vinice super. Nemám žádnou výtku.