Ostřihom: Tipy na výlet a zajímavá místa

Vadaš Thermal ResortNejoblíbenější výlet v lokalitě

Zábavy u vody není nikdy dost! Vyřádíte se v termálním koupališti s rozlohou až 30 hektarů. Ve Vadaš Thermal Resortu v Štúrově objevíte celkem 12 zážitkových bazénů - sedací, perličkový, plavecký, zážitkové bazény Relax či Hvězda a nechybí ani bazén s vlnobitím. V létě můžete otestovat svou odvahu na šesti tobogánech. Po pořádné zábavě si přijďte oddechnout do wellness centra, kde na vás čeká saunový svět s finskou, parní či infra saunou, k tomu solná komora a zážitkové sprchy se světelnou a zvukovou terapií. Posezení ve vířivce vám zpříjemní exkluzivní výhled na Ostřihomskou baziliku.

Více informací

Termální a zážitkové lázně AquaszigetNejoblíbenější výlet v lokalitě

Přímo ve středu města Ostřihom, kousek od Mostu Marie Valérie i ostřihomského hradu, můžete navštívit jeden z nejnovějších a nejmodernějších lázeňských komplexů v Maďarsku. Jsou jím Termální a zážitkové lázně Aquasziget, které nabízejí nesčetné možnosti relaxace i zábavy pro celou rodinu. V komplexu naleznete 10 vnitřních a venkovních bazénů, mezi kterými nechybí relaxační bazén s masážními tryskami, plavecký bazén, dětský či bazén s vlnobitím. V letní sezóně je v provozu také venkovní letní koupaliště s dětským hřištěm i hřištěm na plážový volejbal. Děti a milovníky adrenalinu zde nadchnou tobogany - ten nejdelší měří 60 m a je vybaven zvukovými a světelnými efekty. Pokud ale dáte spíše přednost odpočinku, zavítejte do wellness centra s orientální relaxační zónou a saunovým světem se 4 saunami. Nejoblíbenější z nich je „růžová sauna“ – jde o kombinaci sauny a parní lázně, kde budete odpočívat ve vůni éterických olejů.

Otevírací doba:

  • Denně: 9:00 - 20:00 hodin

Vstupné:

  • Dospělí: 3 600 HUF/celodenní lístek
  • Děti, studenti a senioři: 1 700 HUF/celodenní lístek
  • Kombinovaný vstup do lázní i wellness: 4 400 HUF/osoba
Více informací

Mapa tipů na výletcelkem2 tipů

Ostřihom: Tipy na výlet

Pobyty v okolí

Další pobyty

Články, které by vás mohly zajímat

Osobně ověřeno: Recenze pobytu v maďarském městečku Ostřihom v Portobello Wellness & Yacht Hotelu ****

Osobně ověřeno: Recenze pobytu v maďarském městečku Ostřihom v Portobello Wellness & Yacht Hotelu ****

  • OSOBNĚ OVĚŘENO
  • 23. 3. 2022

Vydejte se spolu se Szabim, členem našeho Travelking týmu, do maďarské Ostřihomi. Konkrétně do Portobello Wellness & Yacht Hotelu. Jaká byla cesta, ubytování, strava a wellness? A jaké skvělé výletní cíle byste si neměli nechat ujít? To vše se dozvíte.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet