Bük: Tipy na výlet a zajímavá místa

Druhé největší maďarské lázně Bükfürdő se nachází podhůří Alp a Malé uherské nížiny. V kulisách ulic plmách stromů a květin svým hostům nabízí mnoho termálních pramenů, jejižch léčivá síla je známa již od starověku. Kromě odpočinku v lázních se sem hosté rádi vracejí díky subalpinskému klima a mnoha památek a turistických tras v okolí. Najdete zde také jeden z nejkvalitnějších golfových areálů v Maďarsku s plochou 100 hektarů a množstvím vodních ploch.

Park Napsugár Nejoblíbenější výlet v lokalitě

V tomto jedinečném zábavním centru si přijdou na své děti i dospělí. Zatímco vy si zde můžete zahrát bowling a dát si do těla ve fitness či na squashi, pro vaše děti je připravená obrovská herna plná prolézaček, skluzavek a dalších lákadel. Park Napsugár je tedy ideálním místem, kam vyrazit s celou rodinou a užít si den plný pohybu.
Více informací

Lázně Bükfürdo Nejoblíbenější výlet v lokalitě

**Maďarské lázně Bükfürdo** se nachází **poblíž města Bük** u hranic s Rakouskem a patří k **celosvětově známým lázním**. Přestože jsou to **jedny z nejmladších maďarských lázní**, jsou zároveň i **druhé největší v Maďarsku**. Areál lázní se rozprostírá na 14 hektarech a rozloha bazénů přesahuje 5 200 m². V bazénech vás bude léčit **termální voda o teplotě 23 - 38 °C**. Najdete zde **nespočet plaveckých a zážitkových bazénů**, nechybí ani **saunový svět** či **prostory pro relaxaci**. Celodenní vstupné pro dospělého začíná na 5 000 HUF, ale rozhodně této investice do vlastního zdraví a obnovy sil nebudete litovat. ###Co všechno můžete využít v lázních Bükfürdo? - **Bazénový lázeňský komplex s více než 32 bazény s termální vodou**, vzduchovými tryskami, chrliči vody, protiproudem, tobogánem, dětským bazénem s brouzdalištěm a atrakcemi. - Saunový svět s **tepidáriem, parními lázněmi, infra a finskou, aromatickou i venkovní saunou s ochlazovacím bazénkem, s vířivkou, s Kneippovou koupelí** a dalšími speciálními saunami. Personál navíc připravuje i **jedinečné saunové seance** - **Medical wellness** se speciálními koupelemi, relaxačními masážemi, teplými zábaly a ošetřeními těla regenerující pokožku - BISTRO 1, **vlastní lázeňskou restauraci** s denně aktualizovanými nabídkami, sezónně se měnící nabídkou a la carte a nabídkou denních zákusků - Ubytování v blízkých hotelích V těchto lázních vám zdejší prameny pomohou zejména při léčbě **nemocí trávicího traktu** (žaludek, játra), **gynekologických či metabolických onemocnění** (cukrovka, dna, obezita), **poruch pohybového ústrojí** (klouby, páteř), **močového ústrojí** a dalších.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 5 tipů

Bük: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK