Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Bük: Tipy na výlet a zajímavá místa

Druhé největší maďarské lázně Bükfürdő se nachází v podhůří Alp a Malé uherské nížiny. V kulisách ulic plných stromů a květin svým hostům nabízí mnoho termálních pramenů, jejichž léčivá síla je známa již od starověku. Kromě odpočinku v lázních se sem hosté rádi vracejí díky subalpinskému klima a řadě památek a turistických tras v okolí. Najdete zde také jeden z nejkvalitnějších golfových areálů v Maďarsku s plochou 100 hektarů a množstvím vodních ploch.

Lázně Bükfürdo Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Maďarské lázně Bükfürdo se nachází poblíž města Bük u hranic s Rakouskem a patří k celosvětově známým lázním. Přestože jsou to jedny z nejmladších maďarských lázní, jsou zároveň i druhé největší v Maďarsku. Areál lázní se rozprostírá na 14 hektarech a rozloha bazénů přesahuje 5 200 m². V bazénech vás bude léčit termální voda o teplotě 23 - 38 °C. Najdete zde nespočet plaveckých a zážitkových bazénů, nechybí ani saunový svět či prostory pro relaxaci. Celodenní vstupné pro dospělého začíná na 5 000 HUF, ale rozhodně této investice do vlastního zdraví a obnovy sil nebudete litovat.

Co všechno můžete využít v lázních Bükfürdo?

 • Bazénový lázeňský komplex s více než 32 bazény s termální vodou, vzduchovými tryskami, chrliči vody, protiproudem, tobogánem, dětským bazénem s brouzdalištěm a atrakcemi.
 • Saunový svět s tepidáriem, parními lázněmi, infra a finskou, aromatickou i venkovní saunou s ochlazovacím bazénkem, s vířivkou, s Kneippovou koupelí a dalšími speciálními saunami. Personál navíc připravuje i jedinečné saunové seance
 • Medical wellness se speciálními koupelemi, relaxačními masážemi, teplými zábaly a ošetřeními těla regenerující pokožku
 • BISTRO 1, vlastní lázeňskou restauraci s denně aktualizovanými nabídkami, sezónně se měnící nabídkou a la carte a nabídkou denních zákusků
 • Ubytování v blízkých hotelích

V těchto lázních vám zdejší prameny pomohou zejména při léčbě nemocí trávicího traktu (žaludek, játra), gynekologických či metabolických onemocnění (cukrovka, dna, obezita), poruch pohybového ústrojí (klouby, páteř), močového ústrojí a dalších.

Více informací

Město Bük Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Když se řekne Bük, obvykle se každému vybaví termální lázně Bükfürdo. I mimo tuto hlavní turistickou atrakci jde však o menší město v Maďarsku tepající životem. Historie města sahá až do 13. století, z čehož vyplývá přítomnost mnoha zajímavých památek, a díky lázním zde panuje příjemná, klidná atmosféra. Maďarské speciality v místních restauracích jsou jejím příjemným doplněním.

5 míst, která v Büku rozhodně nesmíte vynechat

 • Nenavštívit lázně Bükfürdo by byl hřích, když se jedná o celosvětově známé a navíc druhé největší lázně v Maďarsku. Nabízí například bazénový lázeňský komplex s více než 32 bazény s termální vodou a různými masážními tryskami a chrliči vody či saunový svět.
 • Pokud vás zajímá historie a zajímavá architektura, projděte se k zámek rodu Felsőbüki Nagy (Szapáry), který je považován za nejvýznamnější světskou stavební památku v Büku
 • Nejen pro nábožensky či jinak spirituálně založené osoby je zde Mariánská cesta neboli Via Maria, což je jedna z nejvýznamnějších středoevropských poutních stezek vedoucí zejména přírodou.
 • Rybník nacházející se v části města Střední Bük je oblíbeným místem vycházek místních obyvatel, návštěvníků lázní i města samotného a také rybářů. Pobyt v udržovaném okolí působí jako balzám na duši
 • Park pro Kneippovu terapii a Nordic Walking nabízí návštěvníkům zejména unikátní Kneippův suchý chodník. Chůze po této 510 metrů dlouhé trase poseté oblázky různé velikosti, kamínky, drobným štěrkem, borovou kůrou, šiškami, dřevěnou drtí a pískem působí jako osvěžení pro všechny věkové skupiny a posiluje zdraví.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 5 tipů

Bük: Tipy na výlet

Pobyty v okolí

Další pobyty

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK