Dopřejte si odpočinek v Hotelu Agatka Bratislava **** a zažijte ten pravý komfort přesně podle vašich představ. Užijte si chutnou stravu formou polopenze, welcome drink a poznejte slovenskou metropoli se vším všudy. Dítě do 11,9 let zdarma.

O ubytování

V Hotelu Agatka Bratislava **** na okraji Bratislavy se budete cítit jako v pohádce. Stylový hotel v budově neoklasicistního zámečku ze 17. století leží v těsné blízkosti přírodní rezervace Šúrsky prales a zároveň je to odsud pouze 25 minut do centra města.

Kde budete spát?

Budete ubytováni v dvoulůžkových pokojích s oddělenými nebo manželskými postelemi a možností přistýlky. I když je každý pokoj zařízený v jiném stylu, všechny mají standardně televizi, fén, telefon, případně trezor či minibar. Nechybí samostatná koupelna. V každé je dostupné WiFi připojení. Celkově je v hotelu dostupných 27 pokojů a apartmánů.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s výhledem na nádvoří si pochutnáte na specialitách domácí i zahraniční kuchyně. Snídaně si vyberete z bohatých švédských stolů. Večeře se skládají celkem ze dvou chodů a budete mít možnost vybrat si z menu podle vaší chuti.

Něco navíc

Skvělou zábavu a sportovní vyžití budete mít blízko během celého pobytu. Přímo v areálu najdete jezdeckou školu se 40 koňmi i golfovou akademii s výukovými plochami pro začátečníky i pokročilé.

Hotel Agatka Bratislava ****

Hotel Agatka Bratislava ****

Pezinská 901/5 , Chorvátsky Grob
Slovenská republika

+421 911 909 550

info@hotelagatka.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 7 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 5 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,3 km
Aquapark
17 km
Sjezdovka
23 km

Tipy na výlet

Bratislava

BratislavaTip na výlet

Hlavní a největší město Slovenska nabízí bohaté kulturní zážitky, divadla, historické památky a muzea i sportovní události. Při pobytu zde si můžete zakoupit Bratislava City Card, se kterou máte možnost poznat to nejlepší ze slovenského hlavního města se slevou. Jaké výhody nabízí? Třeba neomezené cestování zdarma veřejnou dopravou (v zónách 100 + 101), bezplatnou pěší prohlídku v historickém centru města a slevy v 59 zařízeních (muzea, koupaliště, restaurace atd.).

Co nevynechat v Bratislavě

  • Bratislavský hrad
  • Dóm sv. Martina
  • Starou radnici
  • Primaciálny palác
  • Vyhlídku na Mostu SNP – UFO
  • Michalskou bránu
  • Bratislavskou ZOO
  • Slovenskou národní galerii
  • a mnohé další památky
Více informací
Bratislavský hrad
Bratislavský hrad
ZOO Bratislava
ZOO Bratislava
Hrad Devín (Národní kulturní památka)
Hrad Devín (Národní kulturní památka)