Navštivte polské Krkonoše a prožijte dovolenou v Hotelu Corum *** s polopenzí a vstupem do bazénu a finské sauny. Z Česka to nemáte daleko a čekají vás skvělé výlety k vodopádům, na rozhledny či jen tak do přírody.

Historický hotel v Krkonoších

Přijeďte do polských Krkonoš a zažijte přátelskou atmosféru Hotelu Corum *** v obklopení turistických tras. Ubytováni budete ve standardních pokojích, které jsou vybaveny televizí, posezením a koupelnou se sprchou nebo vanou a ručníky. Některé pokoje mají balkón.

Posilníte se díky polopenzi. Čekají vás snídaně formou bufetu a servírované večeře.

Odpočinek v hotelu a wellness

V hotelu vás zaujmou historické interiéry, můžete se zastavit na baru a odpočívat v hale s krbem nebo v zimní zahradě.

Místo, které je k odpočinku přímo určené, je však místní wellness centrum. Tam najdete krytý plavecký bazén a finskou saunu, které jsou vám během pobytu k dispozici.

Aktivní dovolená v Polsku

Zdolejte Sněžku z polské strany, z hotelu se k ní dostanete po necelých 8 km. Kromě hor vás čekají i jiné atrakce v okolí. Zejména pro rodiny s dětmi doporučujeme návštěvu westernového městečka (2 km) nebo aquaparku Tropicana (5 km).

Tipy na výlet

Česká poštovna na Sněžce

Česká Poštovna na vrcholu naší nejvyšší hory Sněžky (1 603 m n. m.) je jednoznačně nejvýše umístěnou stavbou u nás. Využijte tedy unikátní příležitosti a pošlete třeba pohled nebo dopis z tohoto místa. Po výšlapu se můžete těšit také na občerstvení a především vyhlídkovou terasu na střeše poštovny s nádherným výhledem do Čech i Polska. Poštovní směrovací číslo Sněžky je 542 91.

Cieplické termální lázně

Kousek od českých hranic naleznete Cieplické termální lázně, jedny z nejoblíbenějších termálů v celém Polsku. Velký komplex rekreačních a sportovních bazénů se nachází v centru Jelení Hory-Cieplice a jejich okolí tvoří dva památkové parky, Norský park a Lázeňský park. Příjemně teplá voda v bazénech způsobí, že se vám odtud nebude chtít pryč, nabídka atrakcí pro děti a brouzdališť navíc zaručuje zábavu na dlouhé hodiny pro celou rodinu. Areál je otevřený každý den od 6:00 do 23:00 hodin, celodenní vstupenka včetně SPA části se saunami vyjde dospělého na 75 zł (asi 450 Kč).

Jelenia Góra

Tvrzení, že Jelenia Góra toho hodně pamatuje, nevystihuje úplně, jak starobylé toto město je. Jeho založení se podle legend datuje do začátku 12. století a je připisováno Bolesławowi Krzywoustemu. Návštěvníky zpravidla okouzluje historickým centrem a množstvím architektonických památek. Jelenia Góra je skvělá i jako centrum, ze kterého budete podnikat výlety do okolí. Z města se můžete vydat na túry do všech světových stran. Hrady, zámky, zříceniny, technické i přírodní zajímavosti, jeskyně, to vše čeká na vaši návštěvu.

Hotel Corum ***

ul. Kościuszki 12-14, Karpacz
Polsko

+48 883 520 700

recepcja@corum.pl

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,25/5
Celkem 4 hodnocení