Užijte si pobyt v luxusním Saliris Resort - Spa & Konferencia Hotelu **** chodbou přímo propojeném s termálními lázněmi s 1 900 m² vodní plochy, 17 vnitřními i venkovními bazény a solným kopcem. Z pokoje tak můžete jít rovnou v županu a užívat si celodenní relaxaci. Navíc vás čeká i chutná polopenze.

Lázně Egerszálok Tip na výlet

Termální lázně Egerszálok se mohou pochlubit unikátním pramenem vyvěrajícím z hloubky 410 metrů o teplotě 65 - 69 °C. V lázních najdete 17 bazénů a různé atrakce. Místní raritou je solný kopec s plochými jezírky, který zformoval termální pramen. Celodenní vstup do lázní pro dospělého stojí 4 500 HUF (394 Kč).

Luxus v lázeňském městě

Saliris Resort - Spa & Konferencia Hotel **** v maďarském Egerszalóku je ideální pro ty, kdo chtějí spojit luxusní odpočinek s pobytem v termálních lázních. Dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, terasu, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, trezor, nastavitelnou klimatizaci, TV/SAT a WiFi.

Relaxujte ve vyhlášených lázních

Koupání v unikátních termálních lázních si užije opravdu každý. Navíc jsou s hotelem přímo propojené 15metrovou chodbou, takže můžete z pokoje vyrazit rovnou v županu.

  • Najdete zde 17 bazénů s termální léčivou vodou o teplotě kolem 37 °C.
  • Nechybí ani dětské bazény, zábavní prvky a skluzavky.
  • Součástí lázní je jedinečný solný kopec, který vznikl vysrážením soli z minerální vody.
  • Místní léčivá voda je vhodná například pro lidi s onemocněními pohybového aparátu, kardiovaskulárními chorobami a lupénkou.
  • Za příplatek můžete využít i Saunový svět.

Gastronomie i zábava

Tradiční maďarská jídla se v místní restauraci snoubí s moderní mezinárodní kuchyní. Hotelové speciality se připravují jen z nejčerstvějších lokálních surovin, kuchařský tým navíc bere ohled na sezónnost potravin.

Hotel myslí i na děti. Kromě venkovního dětského hřiště a kvalitních animačních programů nabízí hernu pro děti do 6 let v prvním patře, ve druhém pak šipky nebo stolní fotbálek pro vaše odrostlejší potomky.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel ****

Forrás u. 6., Egerszalók
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek cca 25,4 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Přednáškový sál

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
15 m
Zastávka
0,2 km