Recenze a hodnocení: Wellness hotel Patince **** (Jižní Slovensko)

4,3/5
(Celkem 27 hodnocení)Skvělé
Patince, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,3/5

Personál

4,4

Interiér hotelu

4,4

Lokalita hotelu

4,3

Strava

4,4

Služby hotelu

4,3
4/5  
(jiri C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 10. 2022
Kupón v pořadku, obdrželi jsme vše co bylo v objednávce. chybělo prostěrádlo do sauny, malý ručník byl nevyhovující.
3/5  
(Ján M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2022
Bazénový svet nebol úplne v poriadku, chýbali niektoré z atrakcií. Hotel si nerobí starosti s obedovým menu, slabá ponúka, hostia chodia obedovať do blízkych reštaurácii. Tiež by sa mohli zamerať aj na dospelých, nie len na deti. Jediná večerná aktivita pre dospelých je bowling bar, čo je absolútne nedostačujúce. Žiadna živá hudba, možnosť tanca a pod. Aj keď v minulosti to asi fungovalo, aspoň z fotiek na stenách chodieb sa dá tak súdiť. Takže neskôr večer tak akurát TV na izbe, aj to s veľmi častými výpadkami signálu, alebo krčma. Ďalej welcome drink som nedostal, iný hostia mi povedali, že so si ho mal vypýtať v bowling bare, čo mi pripadá nepatričné. V iných hoteloch ho máte pripravený na izbe.
5/5  
(Petr Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 9. 2021
Prostředí hotelu velmi hezké. Pobyt odpovídal popisu. Škoda, že už bylo po sezoně s venkovním bazénem. Obdrželi jsme vše, jak bylo uvedeno na kuponu.. Strava vynikající, wellness velmi hezké. Služby personálu - velmi ochotně reagovali na jakékoliv přání či dotaz. Návštěva dalších míst v okolí by rozhodně stála za shlédnutí.
4/5  
(Oľga Č. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2021
S pobytom všetko ok aj so službami... dokonca mi obratom poslali zabudnutú nabíjačku. Len škoda že od 1.9. v exteriéri už mnohé nefunguje...
5/5  
(Alexander L. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 23. 7. 2021
Veľká spokojnosť.
4/5  
(Dana L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2021
V hotelu jsme byli podruhé (poprvé vloni v srpnu). Řekli bychom, že došlo ke zhoršení v oblasti stravování, a to omezený výběr ovoce - pouze jablka, pomeranče a mandarinky, ale např. sezónní melouny byly pouze jednou. Dále nám vadily dlouhé proluky při doplňování jídel a zklamání při avizovaném grilování. Vloni probíhalo grilování venku a to jak různých druhů masa tak i zeleniny. Letos již v 19 hod nebylo žádné grilované maso. Je však pravdou, že podávaná jídla byla vždy velmi chutná, výborné byly i zeleninové saláty, nemluvě o desertech, které byly bezkonkurenční (pokud byly doplněny). Ubytování je pěkné, škoda, že neprobíhá častěji úklid a výměna ručníků (za 8-mi denní pobyt nebyl vyměněn ani jednou). Pobyt by oživili i např. večerní animace pro dospělé. Pobyt obsahoval vše avizované v poukazu, hotel má i výborná vína, akorát welcome drinky nás nenadchly. Celkově hodnotím pobyt jako velmi pěkný, užili jsme si příjemnou dovolenou.
5/5  
(Lydie P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 9. 2020
Strava i welnes bylo velmi dobre.
4/5  
(Dana L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 9. 2020
Hotel je velmi pěkný, personál příjemný. Nedostatkem byly dlouhé pauzy při doplňování jídla, ale jídlo samotné bylo velmi dobré a bohatý byl i výběr. U venkovního i vnitřního bazénu by mohla hrát hudba, nejlépe relaxační. Úklid obsahoval pouze ranní vytírání pokoje, takže pátý den už se na nočních stolcích apod. objevovaly vrstvy prachu. Byl i v nepravidelných časech, takže jsme nestihli včas připravit ručníky na výměnu. Voda ve venkovním bazénu nedosahovala uváděné teploty a i sedací bazén byl často chladnější než měl být. Rovněž se nám nelíbilo, že v bazénech nebyly pouštěny všechny proudy, opakovaly se technické závady (z technických důvodů zavřen sedací bazén), tři trysky nebyly pouštěny vůbec, jeden den nebyla v provozu "jeskyně" apod. Ale i přesto se nám pobyt líbil.
5/5  
(Milena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2020
Vše odpovídalo nabídce, jídlo výborné, obsluha bez chyby.
5/5  
(Marián V. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2020
Hotel sa nám veľmi páčil. Jedlo výborné, wellness super.
2/5  
(Jitka G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2020
Ubytování a wellness čisté, snídaně v pohodě, večeře nechutné, hotelová restaurace nepoužitelná, v době oběda pouze 4 jídla (smažený sýr a řízek, palačinky a špagety s kečupem). V okolí nic není, pouze zdevastované a opuštěné bývalé podnikové chaty. Veškeré restaurace se zavírají v 21 hod. Nuda!!! Za ty peníze už nikdy!!!!
2/5  
(Jitka G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2020
Hotel čistý, wellnes pěkné. Snídaně v pořádku, na večeři jsou nabízena 4 jídla ( formou švédských stolů). Jídlo bez chuti, kolikrát jsme si museli přečíst, co jíme. Nápoje k večeři si objednáváte zvlášť a platíte si je (pomocí čipu), ale nikdo z obsluhy ke stolu nepřijde a v podstatě si nemáte kde objednat. Rodiny, které tam byly s dětmi, chtěly něco k obědu. Hotel nabízí pouze smažený sýr, řízek, špagety s kečupem a palačinku. Hrozné!!! Vše zachraňuje "Maďar" - restaurace Rustica naproti hotelu, který vaří výborně!!! Jinak všechno občerstvení zavírá v 21 hod a není tam co dělat. Nuda. Pokud se zkazí počasí (stačí když se zatáhne), všechny stánky na koupališti mají zavřeno. Na procházky není kde chodit, jde o kemp s bývalými chatami ROH, které jsou v dezolátním stavu, připomínají ukrajinský Pripjať.
4/5  
(Martina Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 6. 3. 2020
Bazén, wellness, program pre deti hodnotím super. Deťom sa veľmi páčilo. Mne sa nepáčilo, že v úvode pri odovzdávaní izby som nedostala takmer žiadne informácie. Dala mi kartičku s poukážkami a ukázala ako sa dostanem k izbe. Akosi som sa aj ja zabudla informovať a preto som sa na recepciu musela vrátiť a spýtať sa základné informácie, či raňajky a večera sa podávajú iba v jednej reštaurácii, ako sa dostanem k bazénu, kde si môžem dať welcome drink, o akom čase je chcek out. Na detský kútik som medzitým natrafila. Dokonca som nedostala ani poukážku do Pevnosti v Komárne. Na druhý deň (keď som to zistila) som si ju musela ísť vypýtať na recepciu. Neinformovali nás o čase vstupov do pevnosti. Prišli sme o 14.11 hod. a posledný vstup bol o 14.00 hod. A poslednú večeru nám doplietli džúsy - to som už radšej ani neriešila. Porovnávam to s pobytmi u susedov, kde mi vždy všetko pekne v úvode povedia - aj vtedy, ak som tam už bola aj 5krát.
5/5  
(karel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 2. 2020
ano doporučil
5/5  
(Alena Č. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 18. 2. 2020
S pobytom sme boli veľmi spokojní. Všetko zodpovedá popisu hotela. Personál je príjemní, ústretoví. Wellness úžasné, strava tak isto. Hodnotíme na výbornú, určite sa tam vrátime.
4/5  
(lubomir S. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 17. 2. 2020
Prostredie je tiché -výborne. Dostal som všetko, strava je priemerná. Wellnesu chyba vonkajší thermal bazén - v zime niečo perfektné. Personal ochotný.
5/5  
(Jaroslava P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 12. 2019
Vše bylo v naprostém pořádku.
4/5  
(Eva D. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 7. 12. 2019
Hotel aj s poskytnutými službami vyhovoval (výborne wellness, vynikajúca strava). Personál recepcie však na nič neupozornil, všetko, čo bolo súčasťou kupónu, sme si museli pýtať. Tiež late checkout nebol možný, pretože vraj izby budú obsadené (hoci hotel bol obsadený asi na 10 %).
4/5  
(Michal K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 1. 12. 2019
Prostredie hotela veľmi pekné, kúpeľňa by možno potrebovala menšiu rekonštrukciu, lepší by bol sprchový kút namiesto vane. Pobyt zodpovedal popisu. Dostali sme všetko ako bolo uvedené. So službami sme boli spokojní. Personál bol ústretový, strava super. Niektoré procedúry neboli dostupné - časovo počas nášho pobytu.
5/5  
(Mária G. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 12. 11. 2019
S pobytom sme boli veľmi spokojné, personál ústretový. Pri bazénoch teplo, aj voda mala príjemnú teplotu, otváracie hodiny bazénov i wellness dlhé. Boli sme na pobyte od piatka do nedele, v nedeľu po obede sme mali ešte dokúpené procedúry a personál nám vyšiel bez problémov v ústrety - mohli sme byť v bazénoch až do 15tej hodiny. Jedine na večeru nebol až taký bohatý výber z bufetu, ale pripravené jedlo bolo chutné.
5/5  
(Tatiana F. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 10. 11. 2019
Hotel je krásny. Sme spokojní s ubytovaním, wellness aj s bazénmi. Strava bola výborná, oceňujem aj dostatočné množstvo zeleniny. Okolie hotela je v tomto čase pusté, nám aj pršalo, takže plánovanú prechádzku k Dunaju sme museli zrušiť. Personál hotela je mimoriadne príjemný, milý ústretový. Tip na zlepšenie - odstredivka na plavky.
4/5  
(Ladislav L. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 8. 11. 2019
Podľa kupónu sme dostali všetko, privítal by som aranžovanie stravy, personál bol milý, s wellness spokojný. Odporúčal by som venovať pozornosť údržbe izieb.
4/5  
(Naďa N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2019
Malý výběr jídla pro děti.
4/5  
(Martina C. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 22. 10. 2019
Prostredie hotela bolo veľmi pekné, všetko zodpovedalo popisu a personál bol veľmi milí a ústretoví.
5/5  
(Jan M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 10. 2019
Prostředí kolem hotelu velmi pěkné. Ano obdrželi jsme vše. Služby na dobré úrovni. Personál ochotný.
5/5  
(Jaroslav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 9. 2019
Prostředí hotelu i ochota personálu opravdu na úrovni. Strava pestrá a velmi chutná. Škoda, že v poměrně velkém množství TV stanic, není ani jedna česká.
4/5  
(Radovan Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2019
Prostredie aj hotel pekné, všetko čo bolo uvedené nám aj bolo ponúknuté. Iba na balkóne sa nachádzalo pod nami jazierko z ktorého išiel nepríjemný zápach. Wellness a personál hotela bezchybní.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet