Hotel Tyn Yard Residence ****

Hotel Tyn Yard Residence ****

Týn 637/7, Praha 1
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 650 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
17 km

O ubytování

Hotel Tyn Yard Residence **** se nachází v klidné ulici uvnitř historické budovy z 15. století, která je spolu s dalšími objekty součástí světového kulturního dědictví UNESCO. Díky poloze v samém srdci Prahy najdete v docházkové vzdálenosti mnoho pražských dominant. Slavný Týnský chrám, palác Kinských nebo Staroměstské náměstí s orlojem jsou doslova pár kroků od hotelu. Dále se můžete vydat na Václavské náměstí (700 m), na Karlův most (800 m), k Národnímu divadlu nebo na Pražský hrad.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v prostorných dvoulůžkových pokojích typu Superior a Deluxe či ve třílůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny kabelovou LCD televizí, WiFi připojením, minibarem, trezorem, rychlovarnou konvicí, fénem a vlastní koupelnou.

Pokoje Superior mají rozlohu 28 m² a jsou vybaveny klimatizací. Rozloha pokoje Deluxe je ještě větší, má 35 m². Největší je třílůžkový pokoj s klimatizací o výměře 40 m², ten je vhodnou variantou například pro rodiny s dětmi.

Na čem si pochutnáte?

Svůj den můžete vždy začít snídaní ve formě bohatého bufetu v nedaleké italské restauraci Vabene, anebo kavárně, kde vás rádi přivítají i na oběd či večeři. Během dne si můžete dát osvěžující nápoj nebo kávu v některém z barů, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelu.