Thermal Hotel Visegrád ****superior

Thermal Hotel Visegrád ****superior

Lepence völgy 2., Visegrád
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
14:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,3 km

O ubytování

Thermal Hotel Visegrád ****superior je přepychové ubytování v malebné oblasti Dunaje v klidném prostředí a těsné blízkosti lesoparku Pilis, které je jako stvořené ke krásným procházkám. Pokud holdujete golfu, jistě vás potěší blízkost minigolfového hřiště (cca 7 km). Jestli vám nádherné wellness centrum v hotelu nebude stačit, vydejte se necelých 18 km na Termální koupaliště Vadas do Štúrova nebo 26 km k jezeru Omszki-tó.

Kde budete spát?

Ubytování budete v luxusně zařízených pokojích s nádherným výhledem do okolní přírody. Každý pokoj je vybaven satelitní TV, trezorem, minibarem, klimatizací, balkónem a vlastní koupelnou s WC, sprchou, fénem a županem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se můžete těšit na bohatou polopenzi a různé speciality šéfkuchaře, který vaří pokrmy z kvalitních a čerstvých surovin. Na vyžádání je možné připravit i pokrmy pro hosty se speciálními požadavky a pro děti.

Kde budete relaxovat?

Hotelové wellness je bohaté. Užijte si vířivku, finskou, infra či parní saunu s tepidáriem, vnitřní, venkovní, dětský a termální bazén a mnoho dalšího. K dispozici jsou také masáže a další procedury.

Cestujete s dětmi?

V hotelu naleznete i dětské hřiště a dětský koutek.