Sirocave Barlang Apartmanok

Sirocave Barlang Apartmanok

Vörös utca 27., Sirok
Maďarsko

Provozuje společnost:
Sirocave Kft. IČ: 1009032135


+36 70 395 0008

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 3 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Restaurace
Půjčovna kol
Minibar
Fén
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od lázní
20 km
Zastávka
0,5 km
Sjezdovka
31 km

O ubytování

Sirocave barlang apartmanok se nachází v městečku Sirok, nedaleko Egeru. Jde o originální ubytování s apartmány ve 300 let starých jeskyních. V okolí navíc čeká spousta přírodních i kulturních památek, výletních cílů a lákavých atrakcí. V blízkosti ubytování můžete navštívit třeba zříceninu hradu Sirok (1,1 km) ze 13. století, výstavu sochaře Boricse Pála (270 m), DinoPark (2,5 km) nebo chráněnou oblast Nyírjes (1,6 km).

Na výlet vyrazte třeba do Egeru (19,9 km), kde najdete Egerskou baziliku, hrad, Arcibiskupský palác a lyceum – jednu z nejstarších vysokých škol v Maďarsku. V nedalekém Egerszalóku (23,2 km) pak uvidíte přírodní unikát – vyvěrající termální voda zde vytvořila Solný kopec rozloze 1 200 m². Podobný úkaz najdete jen na 2 dalších místech světa. V Egeru i Egerszalóku si navíc můžete užít relax v krásných termálních lázních.

Kouzlo maďarské přírody můžete obdivovat v národním parku Bukové hory. Mezi nejpůvabnější lokality patří údolí Szalajka (44,7 km) s vodopádem Fátyol, jeskyní Istállós-kő, pramenem Szikla, oborou s muflony a daňky a lesní železnicí Békébel. Více se o flóře a fauně národního parku dozvíte z Lesního a Lesnického muzea. Navíc můžete ochutnat tradičního smaženého pstruha z místních rybníků

Kde budete spát?

Ačkoliv jsou pokoje vytesané doslova do skály, stále se jedná o ubytování s veškerým komfortem. K dispozici budete mít vlastní koupelnu se sprchovým koutem a fénem, plně vybavenou kuchyni, klimatizaci, televizi a WiFi připojení. Silné kamenné stěny se navíc postarají o dokonalý klid a soukromí.

Na čem si pochutnáte?

Součástí ubytování není klasická restaurace, servírují se zde ale snídaně formou bohatých košíků přímo na apartmán. Vyzkoušet můžete také pestré menu nedaleké restaurace Végvár Ételbár (700 m), kde ochutnáte především tradiční maďarská jídla.

Kde budete relaxovat?

K odpočinku můžete využít jeskynní wellness zónu, vybavenou infrasaunou a vířivkou.