• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Krakov v moderním hotelu v centru

Luxusní Qubus Kraków Hotel **** najdete v centru Krakova a jen pár kroků od řeky Visly. Hotel poskytuje ubytování v komfortních pokojích s klimatizací, satelitní TV, minibarem, trezorem a WiFi připojením. Samozřejmostí je vlastní koupelna s vanou či sprchou.

Ráno si pochutnáte na bohaté snídani formou bufetu, za kterou hotel získal i ocenění. Snídaně jsou opravdu pestré – zaručen je výběr z více než 100 produktů (domácí pečivo, čerstvá zelenina a ovoce, regionální klobásy i sýry, teplé pokrmy, …). V restauraci Ogień si však můžete dát také výtečný oběd či večeři. Na výběr je z polské i evropské kuchyně.

Wellness s parádním výhledem

Toužíte po relaxaci? Tak to zavítejte do wellness, kde si božsky odpočinete v bazénu, vířivce, sauně či páře. Navíc budete mít z wellness úžasný výhled na Staré město. Pokud se chcete spíše protáhnout, k dispozici je posilovna.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zuzana H.)

Hotel je úžasný, snídaně skvělé. Velmi doporučujeme. Doporučujeme návštěvu Kaziměře, hradu Wawel a hlavního náměstí a mimo Krakow je dobré navštívit Wieliczku - Solný důl . V Krakowe naleznete mnoho kaváren a stylových restaurací s výbornou kuchyní. Krásný výlet.

Vynikající (Petra K.)

Hotel je velmi pěkný a vkusný. Obdrželi jsme vše dle voucheru. Strava výborná, na snídaně bohatý výběr. Wellness pěkné, jen poměrně malý bazén na tak velký hotel. Personál ochotný, vstřícný. Nemám nic, co bych vytkla.

Vynikající (Lucia B.)

Prostredie super, hotel bol čistý, raňajky výborné, personál ochotný... :)