• Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Krakov v moderním hotelu v centru

Luxusní Qubus Kraków Hotel **** najdete v centru Krakova a jen pár kroků od řeky Visly. Hotel poskytuje ubytování v komfortních pokojích s klimatizací, satelitní TV, minibarem, trezorem a WiFi připojením. Samozřejmostí je vlastní koupelna s vanou či sprchou.

Ráno si pochutnáte na bohaté snídani formou bufetu, za kterou hotel získal i ocenění. Snídaně jsou opravdu pestré – zaručen je výběr z více než 100 produktů (domácí pečivo, čerstvá zelenina a ovoce, regionální klobásy i sýry, teplé pokrmy, …). V restauraci Ogień si však můžete dát také výtečný oběd či večeři. Na výběr je z polské i evropské kuchyně.

Wellness s parádním výhledem

Toužíte po relaxaci? Tak to zavítejte do wellness, kde si božsky odpočinete v bazénu, vířivce, sauně či páře. Navíc budete mít z wellness úžasný výhled na Staré město. Pokud se chcete spíše protáhnout, k dispozici je posilovna.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Miroslav D.)

S pobytem spokojenost. Krásný pokoj, fungující wellness, výborné snídaně.

Skvělé (Tatiana H.)

Hotel bol výborný, no do centra to bolo miním 2 km. Wellness bolo veľmi malé na počet hostí. 100 položiek na raňajkách je pravda a káva bola výborná. Personál milý. Vyhovovala by aj polpenzia pri opakovanej návšteve. S pozdravom Tatiana

Vynikající (Lenka K.)

Krásný luxusní hotel. Příjemný pobyt. Velká spokojenost.