• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 3 €/noc (malá plemena) a 5 €/noc (velká plemena)

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Rodinná dovolená v srdci Belianských Tater

Penzion Šilon najdete v tatranské obci Ždiar, která leží mezi Spišskou Magurou a pohořím Belianské Tatry. Je obklopený lesy a nádhernou přírodou, takže zde zažijete ideální rodinnou dovolenou.

Pro hosty jsou k dispozici útulně zařízené pokoje s nádherným výhledem na vrcholky Belianských Tater. Součástí všech pokojů je TV, rychlovarná konvice a sociální zařízení. Na výběr jsou klasické dvoulůžkové pokoje, anebo suite pokoje se dvěma ložnicemi pro 4 - 5 osob.

Tradiční slovenská kuchyně i wellness

Penzion má vlastní restauraci, ve které si pochutnáte na domácí slovenské kuchyni. V přízemí najdete společenskou místnost, kde si ve volném čase můžete zahrát stolní tenis.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jozef H.)

Rodinné prostredie.

Vynikající (Jana P.)

Výborná strava příjemný přístup krásná oblast Vysokých Tater 20 min do Polska.

Vynikající (Jaroslav M.)

Prostředí penzionu Šilon vynikající, vstřícný personál čistota, pořádek, výborná kuchyně, vždy usměvavá a ochotná poradit paní majitelka. Doporučuji všem občanům ČR navštívit Ždiar - Belianské Tatry, Bachledovu dolinu - procházku korunami stromů ve výšce 24 m a kruhovou vyhlídkovou věž 32m. Zpět po modré značce po hřebenu přes Magurku do Ždiaru a hlavně se ubytovat v penzionu Šilon. Děkují Mléčkovi z okresu Uherské Hradiště.