• Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc (malá plemena)

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Rodinná dovolená v srdci Belianských Tater

Penzion Šilon najdete v tatranské obci Ždiar, která leží mezi Spišskou Magurou a pohořím Belianské Tatry. Je obklopený lesy a nádhernou přírodou, takže zde zažijete ideální rodinnou dovolenou.

Pro hosty jsou k dispozici útulně zařízené pokoje s nádherným výhledem na vrcholky Belianských Tater. Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, i v pokojích pro 4 až 5 osob. Součástí všech pokojů je TV, rychlovarná konvice a sociální zařízení.

Tradiční slovenská kuchyně i wellness

Penzion má vlastní restauraci, ve které si pochutnáte na domácí slovenské kuchyni. V přízemí najdete společenskou místnost, kde si ve volném čase můžete zahrát stolní tenis.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Emil ?.)

Ubytovanie krásne zariadené a čisté. Raňajky boli švédske stoly a večere boli pripravované v penzióne a boli veľmi chutné.

Vynikající (Viliam ?.)

Všetko čo bolo uvedené v kupóne bolo poskytnuté, polpenzia chutná, ubytovanie čisté, milá a ochotná pani domáca. Blízkosť zjazdoviek.

Dobré (Kateřina V.)

Penzion je dobře situovaný, hezký, udržovaný, příjemné chování domácích. Jídlo výborné, snad jen bych podotkla, že kdo si potrpí na větší porci masa, tak nebude mít dostatek. Snídaně velice chutné o velkém výběru. Pro děti na patře na chodbě spoustu hraček, což dvouletá dcerka ocenila. Ovšem na chodbě i v pokojích byla zima, vždy večer trochu přitopili, ale v noci byl již radiátor studený, venku bylo v noci cca 6 st., přes den často pršelo. Překvapilo nás, že ač nám majitele potvrdili, že můžeme obsadit suit, i když koupíme dva vouchery na dva pokoje (rozdíl tam byl 100Kč, my byli tři dospělí a tři děti) po příjezdu nám sdělili, že budeme na dvou pokojích, že suit je dražší. S tím jsme teda zas tak problém neměli, ale třeba někomu na tom záleží, tak jen info, že na domluvu, třeba i e-mailové potvrzení nemusí být tady spolehnutí.