Recenze a hodnocení: Penzion Šatovské Lípy (Jižní Morava)

3,5/5
(Celkem 24 hodnocení)Dobré
Šatov, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,5/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

3,6

Lokalita hotelu

4,5

Strava

4,1

Služby hotelu

3,8
3/5  
(František J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2022
Nedostali jsme vstupní přípitek, strava dobrá, personál dobrý, interiér pokoje strohý.
5/5  
(Zdeněk P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 10. 2022
Vše bylo v pořádku, jídlo dobré , ubytování příjemné a perzonál velice ochotný. Jediné co nás zklamalo bylo víno. To jsem nakoupili jinde .
3/5  
(Ludmila K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 9. 2022
Penzion by potřeboval celkovou opravu vnitřních prostor, koupelen, nábytku, schodiště. V koupelně bylo malé umyvadlo, kde tekla voda jen jako nitka, u postele jen jedna lampička a to bez žárovky, u centrálního světla blikala zářivka. Ani po dvojím upozornění nebyly závady odstraněny. Ráno už v 6.00 hodin byl v penzionu hluk, dupání po schodech, šoupání židlí. Strava byla pestrá, velké porce, Vyzdvihla bych práci servírky, která byla velmi vstřícná a ochotná Degustace a posezení u krbu bylo příjemné. Jeden pobyt nám stačil. Vracet se určitě nebudeme.
1/5  
(Martina P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2022
Katastrofa kdyby jsme netrávili veškerý čas po výletech tak nevím co by jsme tam dělali... Tento pobyt nedoporučuji, jednou stačilo!!! Snídaně nic moc a celkový dojem špatný ...
4/5  
(Dušan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2022
Mm
2/5  
(Petra P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2022
Okolí moc pěkné, ale co se týče hotelu, tak nás pobyt zklamal. Za celých 5 dní nám nikdo neuklidil a 1 toaletní papír na pobyt. Museli jsme si o něj říct. V tomto hotelu si neodpočinete. Neustálé řvaní, dupání a chlastání do 1 hod ranní a zvracení pod okny. To taky není vůbec příjemné. O stravě se snad ani nebudu vyjadřovat.
1/5  
(Petr M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2022
Personál, ubytování a strava v pořádku. Bohužel z penzionu je momentálně ubytovna pro Ukrajince což by mě nevadilo. Bohužel dlouho do nočních hodin tropí venku velký hluk. Kdo chce při pobytu trochu klid tak určitě ne v tomto penzionu.
1/5  
(Eva K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 6. 2022
Za nás toto bylo nejhorší ubytování, které jsme přes slevové portály zakoupili. Dle našeho názoru nejde vůbec o hotelové ubytování, nýbrž o ubytovnu.
5/5  
(Terezie P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 6. 2022
Víkendový pobyt v Penzionu Šatovské lípy předčil naše očekávání :-). Skvělý personál (především paní provozní Lucie), úžasná degustace vína a celkový servis a přístup hodnotím více než pozitivně. Děkujeme
5/5  
(Miroslava D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 11. 2021
V penzionu Šatovské Lípy jsme byli sami co by hosté, pouze já a partner, dále paní provozní a číšník, přesto nám zatopili, výborně vařili, velké porce a paní provozní nám upekla tvarohové koláčky s rebarborou a sypankou. Víno nám donesla ze sklípku do restaurace, zatápět pro dva v krbu ve sklípku je neekonomické. Doporučuji pro zdatné turisty krásnou pěší túru ze Šatova podél řeky Dyje do Znojma ke hradu (cca 13 km) s různým převýšením a útesy nad Dyjí s výhledy a zpět vlakem do Šatova ( cca 10 minut jízdy).
3/5  
(MILAN P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2021
Vše bylo ok, jen neomezená konzumace nic moc, víno nám moc nechutnalo.
5/5  
(Kaeřina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 9. 2021
Vše bylo super, penzion i personál, strava pestrá a velké porce, krásné velké pokoje, vstřícný personál, výborné vínko. Zase se rádi vrátíme.
4/5  
(Marie V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2021
Vše v pořádku
5/5  
(Denisa Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2021
Příjemné místo, příjemný vstřícný personál, krásné prostředí, doporučuji.
4/5  
(Romana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2021
Prostředí hotelu je příjemné. Jen nám na pokoji chyběly ručníky a odpadkový koš, na WC byl cítit zápach odpadu z kanálku. Obdrželi jsme vše jak bylo napsáno. Výborná kuchyně, moc milý, příjemný a ochotný personál.
5/5  
(Miroslava G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2021
Ano, byli jsme spokojeni, vše bylo v pořádku.
4/5  
(Martina M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2021
Pokoje malé, ne příliš dobře uklizené.
4/5  
(Eva Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 9. 2019
Penzion byl na dobré úrovni, dostali jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno, personál byl vstřícný. Celkově spokojeni.
2/5  
(Jiří D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2019
Penzion by potřeboval rekonstrukci, pokoje jsou ošuntělé, rozvrzané postele, ve sprše počínající plíseň. Ochutnávka vín proběhla ve sklepě penzionu, který je celkem pěkný, somelier docela sympatický, ale víno, které nám servíroval, zdaleka kvalitou neodpovídalo očekávání. Druhý večer, při podobné ochutnávce, kterou jsme si vyjednali v jiném sklepu, bylo víno nesrovnatelně lepší a od přítomných vinařů jsme se dověděli, že se za víno Šatovské lípy tak trochu stydí. K první večeři bylo uzené s bramborovou kaší (hrozně řídkou, ale stane se), druhý den uzená polévka a šunkafleky ze zbytku toho uzeného. Tak nevím, ale minimálně to nesvědčí o velké fantazii kuchaře. Chování personálu rozhodně nelze považovat za přátelské. Pozdravit hosty, dát jim přednost ve dveřích, s tím jsme se nesetkali.
3/5  
(Hana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 8. 2019
Hotel dobrý ale měla být neomezená konzumace vína, dostali jsme jenom jednu láhev a další už jsme museli zaplatit a nebyla zrovna levná takže velké zklamání.
3/5  
(Vladimír J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2019
STRAVOVÁNÍ - v pořádku. PERSONÁL - milý, vstřícný,ochotný. VYBAVENÍ POKOJŮ - starší, rozbité šuplíky v nábytku, rozvrzané postele, jedna malá skříň bez polic v pokoji se 4 lůžky. ČISTOTA POKOJE - na toto penzion trpí asi nejvíce, v průběhu pobytu se v pokoji nevysávalo, nebyl vynesen odpadkový koš (např. v Tatrách, to bylo každodenní samozřejmostí uklízečky) VOUCHER, KUPÓN - vše co bylo uvedeno, bylo ze strany ubytovatele splněno ( zejména výborný košt vín se someliérem)
3/5  
(Luděk Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 11. 2018
Průměrné prostředí, objednaná degustace se nekonala, přihlásili jsme se sami, náhradou nabídnuty lahve vína. Snídaně bohaté, večeře jedno jídlo, když nechceš, tak neber, velké porce, chutné. Personál vstřícný. Navštivte Moravský sklípek, sousední Hnanice.
5/5  
(Marcela F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2018
Spokojeni.
5/5  
(Renáta Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2016
Plná spokojenost. Všechny garantované služby splněny na 100%.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet