Oblíbené 0
Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.
  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Penzion Pastviny

9,5 / 10 (2 hodnocení)
Pastviny č.p. 143, Žamberk, Česká republika (Zobrazit na mapě)
Budova, Penzion Pastviny, Žamberk, Orlické hory
Jídlo, Penzion Pastviny, Žamberk, Orlické hory
Jídlo, Penzion Pastviny, Žamberk, Orlické hory
Orlické hory

Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.

O hotelu

O ubytování

Penzion Pastviny najdete v podhůří Orlických hor u Pastvinské přehrady, která je oblíbeným místem k rekreaci. Okolí ubytování oplývá nespočtem turistických atrakcí a různorodých výletních cílů, které zaujmou malé i velké cestovatele. Penzion vám poskytne příjemné útočiště, které využijete jako ideální výchozí bod pro výlety do zdejší krásné přírody.

Vodní nádrž Pastviny se táhne podhůřím Orlickým hor a láká ke svým břehům všechny milovníky pobytu u vody. Odpočinete si plážích, vykoupete se, projedete se na lodičkách a šlapadlech nebo vezmete děti na zážitkovou jízdu Vláčkem Pastviňáčkem. Zeleň obklopující vodní hladinu vytváří příjemný klid, a tak jde o ideální místo k letní relaxaci.

Svou dovolenou v přírodě obohaťte o poznávacími výlety za historií, v tomto kraji máte možností více než dost. Vyrazte třeba na zříceninu Potštejn, hrad Litice nebo zámky v Rychnově nad Kněžnou a Častolovicích. Na dosah ruky budete mít i moderní atrakce na Dolní Moravě, kde vyjdete na Stezku v oblacích a překonáte nejdelší visutý most na světě zvaný Sky Bridge 721.

Hledáte-li destinaci vhodnou pro aktivní odpočinek, pak jste tady správně. Okolo přehrady i v celých Orlických horách najdete dlouhé kilometry cyklostezek a značených turistických tras s různou obtížností. O zábavu v zimních měsících se postarají lyžařské areály v Orlických horách a bílé stopy, které přinesou mnoho sportovních zážitků začátečníkům i zkušeným.

V Orlických horách se zabavíte po celý rok, a tak ani o mrazivých dnech nemusíte sedět doma. V místních lyžařských areálech vás čekají parádní podmínky, vyžití pro děti a hlavně skvělé sjezdovky všech obtížností. Zkuste třeba Ski centrum Říčky, Sportareál České Petrovice nebo Ski areál Peklák.

Na čem si pochutnáte?

Na dovolenou se mohou těšit i vaše mlsné chuťové pohárky. V příjemné restauraci s terasou si po celý den pochutnáte na tradiční české kuchyni, pivních specialitách a streetfoodu. Gastronomický zážitek můžete završit domácím dezertem a dobrou kávou.

Netradiční službou je samoobslužný bar, ve kterém si nonstop bez omezení natočíte nápoje podle chuti. To, co vypijete, si jednoduše zapíšete do konzumační karty a zaplatíte při odjezdu.

Kde budete relaxovat?

V zimě si odpočinete ve skandinávské kádi na zahradě penzionu. Horká koupel prospěje vašemu zkřehlému tělu a dodá energii, kterou využijete během dovolené i po návratu z ní. Skvělou regeneraci po návratu z Orlických hor si dopřejete za poplatek v hydromasážní vaně.

Něco navíc

V penzionu se zabavíte při hře kulečníku, stolního tenisu a šipek nebo si půjčíte jízdní kola a vyrazíte po parádních cyklostezkách v okolí. Tenis, nohejbal, basketbal nebo fotbálek si zahrajete na multifunkčním hřišti na zahradě hotelu.

Využívat můžete také velkou zahradu s altánem a grilem, na kterou vám v penzionu rádi půjčí lehátka, deky a piknikové koše.

Penzion Pastviny

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Adresa:

Penzion Pastviny
Pastviny č.p. 143
Žamberk, Česká republika

Provozuje společnost:
Food&Relax s.r.o. IČ: 07242450
Check In: od 14:00
Check Out: do 10:00

Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Parkování zdarma
Bezbariérovost částečná

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Dětský koutek
Půjčovna kol
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra 1,4 km
Vzdálenost od rybníka 0,8 km
Zastávka 2 km
Sjezdovka 10 km
Běžkování 10 km

Hodnocení od zákazníků
9,5 / 10 Vynikající (2 hodnocení)

Zobrazit všechny
Česko Zdeněk G. Hodnocení napsáno: 31. 3. 2024
10/10

Pobyt odpovídal popisu. Personál hotelu velmi vstřícný a ochotný. Relaxace ve venkovní kádi skvělá. Vycházka kolem přehrahdy pěkná, bohužel všechny restaurace v okolí před sezonou zavřeny.

Česko Lubomír S. Hodnocení napsáno: 6. 10. 2023
9/10

koupací kádě ani vířivá vana již nebyly k dispozici. s personálu tam byl pouze pan majitel ve funkci recepční, kuchař a pokojská. prostě konec sezóny, ale stravu připravil velmi dobrou

Tipy na výlet

Rychnov nad Kněžnou

Rychnov nad Kněžnou

Rychnov nad Kněžnou je rodným městem spisovatele Karla Poláčka, není tedy divu, že právě do tohoto města je zasazený děj oblíbené knihy Bylo nás pět. Na tu odkazuje i sousoší hlavních postav, které můžete vidět v rychnovské Panské ulici. K vidění je tu toho však mnohem více. Vydejte se ke Starému a Novému zámku, pokochejte se uměním v Zámecké obrazárně a prohlédněte si kostel sv. Havla či kostel Nejsvětější Trojice a Slavín. Pokud nechcete chodit po památkách, zamiřte za zábavou či relaxací. V Rychnově nad Kněžnou si zahrajete bowling, squash, tenis i badminton. Zkuste také půjčovnu motokár a čtyřkolek, anebo zajděte do plaveckého bazénu. Milovníci piva by určitě měli ochutnat tradiční pivo z místního pivovaru.

Vzdálenost od hotelu
23 km (Zobrazit na mapě)
Hrad Potštejn

Hrad Potštejn

19 km Více informací
Dolní Morava

Dolní Morava

17 km Více informací
Rokytnice v Orlických horách

Rokytnice v Orlických horách

12 km Více informací
Sýpka – Muzeum Orlických hor

Sýpka – Muzeum Orlických hor

12 km Více informací
Dělostřelecká tvrz Hanička

Dělostřelecká tvrz Hanička

13 km Více informací
Vojenské muzeum a Pěchotní srub K-S 14

Vojenské muzeum a Pěchotní srub K-S 14

13 km Více informací

Podobné nabídky v okolí

Časté dotazy

V kolik hodin je možné provést check in a check out?
Check in: od 14:00, Check out: do 10:00
Je možné ubytování Penzion Pastviny navštívit s domácím mazlíčkem?
Ano. za 250 Kč/noc
Je u tohoto ubytování k dispozici parkování?
Parkování: zdarma
Je v ubytování Penzion Pastviny k dispozici bazén?
Ne, toto ubytování nedisponuje bazénem.
Je zde k dispozici wellness?
Ano, v ubytování je k dispozici Vířivka, Wellness.
Jaká jsou zajímavá místa v okolí ubytování Penzion Pastviny?
V okruhu 20 km od ubytování doporučujeme navštívit tato zajímavá místa a oblasti: Hrad Potštejn, Dolní Morava, Rokytnice v Orlických horách, Sýpka – Muzeum Orlických hor, Dělostřelecká tvrz Hanička
Nahoru
9,5 / 10 Vynikající