Penzion Nemílek

Penzion Nemílek

12, Velhartice
Česká republika

Provozuje společnost:
Marie Milá IČ: 76048161


603181832

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Zastávka
100 m
Aquapark
0,9 km
Sjezdovka
9,7 km

O ubytování

Penzion Nemílek se nachází v srdci Šumavy ve vesničce Nemilkov nedaleko Velhartic. Na své si zde přijdou milovníci klidu a přírody i vyznavači aktivní dovolené.

V okolí je spousta atraktivních výletních cílů, ke kterým vás zavede rozvětvená síť značených turistických stezek. Přímo v obci můžete navštívit zámek Nemilkov (400 m). V sousedních Velharticích (3 km) najdete Muzeum minerálů Šumavy, známý kostel a také hrad Velhartice (4 km). Ke zdolání lákají šumavské vrcholy jako Pancíř (19 km), Špičák (22 km), Plesná (30 km) či Zámecký vrch s hradem Kašperk (27 km). Doporučujeme také výlet k Černému a Čertovu jezeru (20 km), která patří k nejkrásnějším místům Šumavy.

Během zimní dovolené si parádně zalyžujete ve Skiareálu Špičák v Železné Rudě (25 km) a v lyžařských střediscích v Javorné (13 km) či v Nýrsku (25 km). Rozmanitá krajina Šumavy nabízí také rozmanité běžecké tratě, po kterých můžete za příhodných sněhových podmínek prozkoumávat toto krásné pohoří.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v apartmánu pro 2 osoby s vlastní kuchyňkou a koupelnou. K vybavení apartmánu patří například WiFi připojení, televize a posezení.

Kde budete relaxovat?

Během letních měsíců je v provozu vyhřívaný venkovní bazén umístěný na zahradě penzionu. Hosté mohou dále využít zahradní posezení s krbem či útulnou společenskou místnost ve stodole.

Cestujete s dětmi?

Pro dětské radovánky jsou k dispozici houpačky, tříkolky, kola, hračky a pískoviště.