• Domácí mazlíček pouze do 10 kg, 4 - 6 €/noc (dle velikosti zvířete)

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Na dovolenou do Vysokých Tater

Penzion Baďo je ideálním místem pro vaši dovolenou. Ať už chcete vyrazit s přáteli, partnerem nebo dětmi, můžete si být jistí, že nudit se rozhodně nebudete. Užijete si zde zejména turistiku a překrásnou přírodu. Ubytujte se v Penzionu Baďo ***, který nabízí ideální zázemí pro vaše každodenní dobrodružství.

Rodinný penzion je postavený v typickém tatranském stylu. Jeho vybavení je velmi komfortní a v pokojích najdete vlastní sociální zařízení, balkón, TV/SAT a telefon. Z penzionu máte výhled přímo na Skalnaté Pleso a Lomnický štít.

Nechybí prosklená restaurace, ve které si pochutnáte na domácí stravě, společenská místnost s barem a krbem a také kamerově hlídané parkoviště. Večer si můžete zpříjemnit vínem.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Andrea S.)

V hotelu jsme se cítili jako v rychlíku, snídaně 8 - 8,30, večeře 18 - 18,30. Pokoj opravdu malý, téměř žádné soukromí. V sezóně to v Tatrách vypadá jako na Václaváku, všude fronty, davy lidí. Doporučuji jezdit mimo sezónu, pokud chcete aspoň trochu klidu.

Vynikající (Alena H.)

Příjemný rodinný penzion, vše bylo perfektní, co bylo napsáno, to bylo i poskytnuto. Personál dokonalý, těm co potřebovali, poradili i túry. Za nás vynikající.

Vynikající (Anna M.)

Pobyt v penzionu Baďo odpovídal nabídce, se vším jsme byly spokojeny, navíc jsme obdržely informace ohledně okolí a možnosti i v zimě využít okolní aktivity - thermal.... , chválíme upravené sjezdovky v Tatranské Lomnici - dojezd od penzionu cca 3 km. Majitel byl nápomocen při problému s poruchou auta - vše vyřešeno. Doporučuji navštívit.