Recenze a hodnocení: Penzion Sv. Petr (Krušné hory)

4,4/5
(Celkem 10 hodnocení)Skvělé
Boží Dar, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3/5  
(Kristýna K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2022
S kamarádkou jsme navštívily penzion tento víkend . Podlahy v hotelu strašně vržou a slyšíte každý krok i od sousedů i to, o čem se kdo baví, takže za mě jet do tohoto penzionu s přítelem nedoporučuji. Vybavení a celkově penzion odpovídá obrázkům co penzion uvádí. Dostačující, co potřebujete, pokud nejste nároční :) Strava dobrý.Personál nám napočítal z víkendu pití, které jsme vůbec neměli, ale bohužel toho jsme si všimly z účtu až doma (naše chyba ) :/ a také není nikde předem psáno, že se platí na místě ještě nějaký poplatek, za tohle určitě dáváme mínus.Parkování mají pro Penzion vyřešený, což je super, protože v této lokalitě se jinak nedá parkovat, za to velké + :) Jinak celkově je to v super lokalitě, vše kousek a vše dostupné i pěšky :)
Reakce hotelu
Vážená nikdo Vám nic navíc nenapočítal a hlavně jste si to měla skontrolovat hned jak píšete.a pokud umíte číst,přečtěte si příplatky v nabídce na travelkingu tam máte jasně napsáno ,,Příplatky a místní poplatek, které nejsou hrazeny přes Travelking, se platí až na místě,,, to je poplatek ubytovací městskému úřadu :-)))))krásný zbytek prázdnin hlavně bez stresubláha
3/5  
(František S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2022
Ubytování dobré, jen podlaha v pokoji č. 4 je trochu z kopce, ideál pro námořníky.
Reakce hotelu
přijedte zas rádi Vás uvidíme ,pořídíme i lod
5/5  
(Kristina S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2021
Vše v naprostém pořádku, pěkné umístění penzionu naproti kostelu dál od hlavní silnice, jídlo dostačující i když večeře jednochodové, snídaně bufetové s tradičním výběrem. Parkování na centrálním parkovišti vzdáleném asi 200 metrů, v penzionu obdržíte parkovací kartu.
5/5  
(Jiřina L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 10. 2020
Vše bylo jak napsali, jediné o čem se nezmínili, bylo, že ubytování a stravování není ve stejné budově, že se musí jinam na jídlo.
5/5  
(Petr P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 9. 2020
Naprostá spokojenost, výborná kuchyně.
4/5  
(Pavel P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2020
Spokojenost. Výborná strava, vstřícný personál, dostatek místa na pokoji. Penzion Svatý Petr i hotel Hubert jsou situovány v centru městečka, na parkoviště to není daleko, cyklotrasy jsou kousek od hotelu, autobusová zastávka je vzdálena asi 30 metrů od budovy. Součástí je i kolárna, která je, bohužel, poněkud obtížněji přístupná (s těžšími elektrokoly). Celkově možno říct: "Žádný luxus, ale všechno, co člověk od dovolené očekává tady je a nabídka majitelů z www.stránek odpovídá realitě, tedy není nic zkresleno". A tak přijedeme sem zas.
5/5  
(Drahomíra S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2020
Celkový pobyt hodnotím na 1*. Jak ubytování, strava i personál. Co bych doporučila, je využít nabídku Karlovarského kraje KarlovyVaryREGION CARD. Plno vstupů zdarma a některé vstupy se slevou. S vnoučaty jsme hodně využili.
Reakce hotelu
dobrý den děkujeme bláha
5/5  
(Anežka T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2019
Hotel nabídl to co sliboval, personál ochotný. Nebyl žádný problém.
Reakce hotelu
dobrý den děkujeme bláha
4/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2019
Prostředí bylo super.
5/5  
(Ludmila M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 2. 2019
Penzion čistý, účelně zařízený. Obsluha vstřícná, ochotná. Při polopenzi porce u večeří obrovské.

Právě v prodeji pro Penzion Sv. Petr

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet