O ubytování

Český rodinný Penzion Sun nabízí své útulné ubytování v centru rakouského Gamingu, městečka, které se proslavilo zejména Kartuziánským klášterem Marienthron. Nicméně si v Gamingu a jeho okolí budou libovat hlavně aktivní jedinci. Hned u hotelu můžete relaxovat či si zaplavat na koupališti nebo zahrát tenis. Mnoho turistických i cyklistických tras vám odkryje nádherné výhledy, které vás zkrátka nemůžou za žádnou cenu zklamat. V létě si po výstupu na některou z okolních hor můžete například vyzkoušet paragliding. Okolní řeky Salza a Erlauf lákají k raftingu, jezera Lunz a Erlauf See zase k odpočinku nebo potápění. V zimě si užijte parádní lyžovačku ve fantastických rozlehlých skiareálech Ötscher či Hochkar.

Kde budete spát?

Pokoje jsou příjemně, nadstandardně zařízeny, najdete v nich mimo jiné i LCD TV s DVD přehrávačem a vlastní koupelnu. Ve společných prostorách najdete i kuchyňku. V penzionu si můžete vypůjčit filmy v češtině k večernímu sledování.

Na čem si pochutnáte?

Penzion nabízí snídaně formou bufetu, hostům je však k dispozici plně vybavená kuchyňka (lednice, mikrovlnná trouba, kávovar).

Cestujete s dětmi?

Pro děti jsou v lounge k dispozici hračky a hry.

Něco navíc

Nechybí ani společenská místnost s posezením u kachlových kamen a vybavená společenskými hrami. K dispozici je tenisové vybavení nebo jízdní kola.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petra S.) ( - Česko)

Veliká spokojenost. Penzion hezký, čistý. Majitelka milá, ochotná. Snídaně super.

Vynikající (Helena O.) ( - Česko)

Vše bylo perfektní, rádi se vrátíme.

Vynikající (Pavel P.) ( - Česko)

Naprosto skvělé!! Penzion čistý, bez jakékoli připomínky. Paní majitelka velice ochotná, poradila s výlety do okolí. Celkově krásně strávená dovolená s rodinou v příjemné prostředí penzionu a v krásném okolí.