• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Český penzion v malebném rakouském Gamingu

Český rodinný penzion Sun leží v centru Gamingu, městečka, kde naleznete pizzerie, cukrárny, potraviny. Doporučujeme navštívit v Gamingu Kartuziánský klášter s výbornou restaurací a domácím pivovarem.

Pokoje jsou příjemně zařízeny, mají vlastní koupelnu, LCD TV s DVD přehrávačem, přičemž si v penzionu můžete vypůjčit filmy v češtině k večernímu sledování.

Hostům je k dispozici plně vybavená kuchyňka (lednice, mikrovlnná trouba, myčka, horkovzdušná trouba). Nechybí ani společenská místnost s posezením u kachlových kamen a vybavená společenskými hrami. Pro děti jsou k dispozici hračky.


Zákazníci Travelkingu si na penzionu Sun pochvalují především velmi milý a ochotný personál, výborné snídaně a skvělé umístění.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Václav W.)

Spokojenost po všech stránkách.

Skvělé (Ludmila S.)

Pobyt a služby odpovídaly popisu. Čisté a příjemné prostředí, snídaně byly výborné. Paní domácí je velmi vstřícná, poradí kam na výlet, poskytne mapy a různé informační letáčky.

Vynikající (Lenka B.)

Ubytování i služby odpovídaly popisu. Paní domácí byla velmi milá, ochotná a vstřícná. Poradila nám s výlety a vždy jsme se mohli ještě případně zeptat na podrobnosti. Vůbec nemám co vytknout.