NH Collection Prague ****

NH Collection Prague ****

U Mrázovky 1566, Praha
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 900 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 295 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Konferenční místnost
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,5 km
Zastávka
0,3 km

O ubytování

Exkluzivní čtyřhvězdičkový hotel NH Collection Prague se nachází na kopci Mrázkova v pražské části Andĕl. Odtud se pěšky dostanete za pár minut kamkoliv –⁠⁠ ať už na zastávku MHD, do nákupního centra Nový Smíchov, do některé z mnoha restaurací a barů, do parku Mrázovka i do historického centra Prahy se všemi jeho krásami. S partnerským hotelem NH Prague City je propojený unikátní lanovkou, kterou se můžete svézt i vy.

Kde budete spát?

Kromě toho, že z vašeho moderního, prostorného pokoje budete mít krásný výhled na město či park, si budete moci užít jeho nadstandardní vybavení v podobě satelitní TV s plochou obrazovkou, WiFi připojení, minibaru, komfortní postele a polštářového menu. Samozřejmostí je i vlastní koupelna s vanou a fénem. Některé pokoje mají navíc i terasu či balkón.

Na čem si pochutnáte?

V hoteli se podává bohatý snídaňový bufet se vším možným, na co byste jen takhle po ránu mohli mít chuť, večeři zase formou skvělého barbecue na terase restaurace Ristorante Il Giardino Toscano, která je známá pro svou toskánskou kuchyni. Specialitou hotelu je střešní Sky Lounge, kde si užijete skvělý koktejl nebo sklenku vína třeba při západu slunce.

Kde budete relaxovat?

V hotelu se budete moci uvolnit a načerpat síly na další dny ve finské sauně. Masáže a fitness centrum jsou pak k dispozici v partnerském NH City Prague.

Cestujete s dětmi?

Přímo v hotelu nabízí za poplatek hlídání dětí a v parku Mrázovka nedaleko NH Collection Hotelu si můžou hrát až na dvou dětských hřištích.

Něco navíc

Hotely NH Collection a partnerský NH Prague City jsou spojeny lanovkou. Na recepci vám rádi zařídí pronájem tenisových kurtů nebo volejbalového hřiště v přilehlém parku Mrázovka.