Recenze a hodnocení: Lázně Casiopea (Vysočina)

3,8/5
(Celkem 5 hodnocení)Dobré
Světlá nad Sázavou, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Milan V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2018
S pobytem v lázních Casiopea jsme byli velmi spokojeni. Obdrželi jste veškeré služby dle objednávky. Paní vedoucí i ostatní personál byli velice ochotní a vstřícní. Doporučujeme výlety do Světlé nad Sázavou, Lipnice nad Sázavou i výlet na Stvořidla.
Reakce hotelu
Děkujeme, jsme moc rádi, že se Vám pobyt líbil a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu ;-)Tým lázní Casiopea
5/5  
(Milan Bártl B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2018
V pivní lázni, při masáži i v restauraci nás osobně obsluhovala sympatická paní majitelka a její služby byly vskutku perfektní. Určitě se vrátíme a doporučíme svým známým.
Reakce hotelu
Děkujeme za krásné zhodnocení Vašeho pobytu, je to ta nejlepší motivace k naší práci.Tým lázní Casiopea
1/5  
(Jiří R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2018
Ze zakoupeného pobytu jsme obdrželi pouze ubytování a snídani. Koupel masáž ani nic podobného jsme nemeli. Personál se skládal z manžela kuchařky a to bylo všechno. V pokoji byly spinave skleničky. U domu a venkovního posezení byl neskutecny nepořádek. Pivní lazne velmi nedoporučuji. Majitelka odjela na festival a zákazníci ji nezajimali.
Reakce hotelu
Milý pane, již při objednávce termínu jsem Vás upozornila, že pokud byste si chtěli přikoupit nějaké procedury ( ve voucheru jste žádné procedury neměli) , tak to v tomto termínu není možné, protože se v našem městě konal Sázava fest a já měla objednané masáže od rána do večera a rozvoz jídel v místě konání. Vy jste i přesto chtěl rezervaci v tomto termínu. Přijeli jste na ubytování pozdě, proto jsem zařídila, aby tu na Vás někdo počkal. Co se týká nepořádku, tak bohužel nemohu běhat za každým hostem a žádat ho, aby si uklidil své věci, každý den do brzkých ranních hodin hosté popíjeli u bazénu i na zahrádce a případný nepořádek jsem uklízela vždy až po vydání snídaní. Nikdo jiný z 35 hostů si na nic nestěžoval, tudíž beru Vaši recenzi za velmi neopodstatněnou.
3/5  
(Jana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 7. 2018
Hotel je v klidném prostředí, okolí je moc pěkné, využili jsme i blízké vlakové stanice k výletům do Světlé nad Sázavou a Ledče nad Sázavou. Hotel nebyl příliš útulný, chyběla příjemná a provoněná lázeňská atmosféra. Samotné procedury byly bezva, ale prostředí by chtělo více intimity a také tlumenou relaxační hudbu, nikoliv hlučnou rockovou. Pokoje jsou nové a čisté, ale pro starší ročníky nevyhovující nízké postele s příliš měkkou matrací. Chyběly nám i skříně a ramínka k zavěšení oblečení, masážní sprchový kout nám naopak připadal zbytečný. Personál byl milý a vstřícný, jídlo celkem chutné.
Reakce hotelu
Děkujeme Vám za recenzi, standartní pokoje nejsou vybaveny velkými šatními skříněmi, pouze malými se čtyřmi ramínky(což pro tyto kraťoučké pobyty stačí), matrace v postelích se někomu zdají příliš měkké, někomu naopak tvrdé, většina našich klientů je ale spokojena. Mrzí nás, že se Vám prostory zdály neútulné, což nás přimělo k zamyšlení se nad detaily výzdoby, proto děkuji za podněty ke zlepšení.Tým lázní Casiopea
5/5  
(Jefim Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 4. 2018
Spokojenost!
Reakce hotelu
Děkujeme Vám nejen za recenzi, ale hlavně za doporučení, které nám dáváte.Těšíme se na Vaši opětovnou návštěvu ;-)Tým lázní Casiopea

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet