Recenze a hodnocení: Landhotel Steindlwirt *** (Alpy)

4,5/5
(Celkem 4 hodnocení)Skvělé
Dorfgastein, Rakousko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Martin K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 21. 9. 2023
Spokojní so všetkým. Nádherné prostredie na oddych, tichá lokalita ubytovania, ústretoví majitelia, dobrá strava.
4/5  
(Karolína J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2023
Hotel je na opravdu krásném místě a v přízemí se mi starobylý styl vybavení líbil. Na pokoji už trochu méně, nábytek je opravdu starý, ale vlastně nám nic nechybělo. Měli jsme veliký balkón s krásným výhledem. Moc nefungovala WIFI. Wellness byl skvělý, personál milý a ochotný, skutečně dog friendly. Poprvé jsem v nějakém hotelu zažila, že byla k snídani skvělá káva (ne instantní). Také jsme měli vynikající pečivo. Poněkud komplikovaný je systém vybírání večeří (a toho, zda chce člověk k snídani míchaná vajíčka - nejsou automaticky, jako běžně v hotelích). K večeři byl dost omezený výběr jídel, např. jeden večer byla obě možná jídla z vepřového. Jinak bylo ale jídlo chutné. Moc se nám líbil salónek, kde může člověk posedět a občerstvit se. Pro ubytované se psy doporučujeme nenechat psa vůbec si všímat koček v okolí hotolu - jedna nás potom pronásledovala a psa napadala. Když si jí nevšímáte, nevšímá si ani ona vás. Hotel disponuje krásným velkým hřištěm pro rodiny s dětmi. Pobyt se nám opravdu líbil.
5/5  
(Petr R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2023
Vše bylo super a podle představ ?
4/5  
(Martina K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2022
Pobyt bol veľmi fajn... v zariadení boli iba holandania a dáni - majitelmi je mladý holandský pár. Hotel si zobrali pod svoje krídla v októbri 2021... Snažia sa. Hotel je v samom centre mesta vedľa kostola s veľkým detským ihriskom. Hotel má niekoľko storočnú tradíciu. Vstup na kúpalisko v nadmorskej výške cca 850mnm bol pre všetkých zdarma. Dostanete aj zľavovú kartu na ďalšie atrakcie v okolí

Právě v prodeji pro Landhotel Steindlwirt ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet