Recenze a hodnocení: Land Plan Hotel *** (Györ)

3,6/5
(Celkem 18 hodnocení)Dobré
Töltéstava, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3/5  
(Zdeněk R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2020
Jediná výhoda hotelu byla klimatizace a snídaně. Jinak špatná domluva. Nikde nic okolo, ve 22:00 zavřeno, takže ani v klidu posedět člověk nemohl. Ručníky špinavé, welcome drink nebyl a různé výhody také ne. Jen vstupenka do termálů, o kterou jsme ještě museli prosit. Za přistýlku jsme měli platit 12 euro za 4 noci. Nakonec po nás chtěli 48 euro. Mohu doporučit max. na přespání na jednu noc!
4/5  
(Martina Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2020
Hotel čistý, personál velmi ochotný. Strava polopenze, večeře formou polévek a dezertu. Zapáchající odpady a žabí zpěv za oknem.
1/5  
(lenka S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 2. 2020
Jedná velká katastrofa. Personálabsolutně hrozný, nevstřícný, nekomunikativní... Dítě zdarma, ale ve finále poplatek 15 eur. Personál neví o ubytování ani stravě, kromě snídaně vše účtovali včetně polévky a desertů, které měli být v polopenzi. Nebýt angličtiny, tak člověk, který nezná tuto věc bude chudák platit jak mourovatý.
1/5  
(Zuzana Á. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 2. 2. 2020
Ubytovanie bolo strašne . Boli sme dvaja + dieťa a psík . Dali nás do izby 5 m2- úplne stiesnené podmienky. Izba bola s oknom do druhej miestnosti. Čiže boli sme bez čerstvého vzduchu. Mali sme byť od piatku do nedeli však v sobotu sme odišli domov a to nám ešte naúčtovali za psíka dve noci i keď sme tam boli 1 noc. Malému sa zhoršil zdravotný stav . Hluk celú noc.
4/5  
(Igor K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 1. 2020
S pobytem jsme byli spokojeni. Jenomže při příjezdu recepční chtěla po nás za dítě (8let) místo 7 eur jak je uvedeno na kupónů 29!!! Po delší diskuzi paní prohlásila že kupón je falešný a volala majiteli hotelu z tím, že příští ráno majitel bude volat na Travelking, ohledně vzniklého konfliktů. Ráno nikdo nic nám neřekl, a večer byla jiná osoba na recepci, které my zaplatili 7 eur a ne 29. Jinak všechno v pořádku.
3/5  
(\\\\\\\\\\Bronislava G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 1. 2020
Nedostali jsme welcome drink a 20 slevu na nápoje při večeři.
4/5  
(Martina Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 1. 2020
Prostředí hotelu bylo v pořádku. Jen okolí nebylo nic moc. Obdrželi jsme vše, co bylo v kuponu. Jen k večeři polévka a zákusek je málo. Spíše bychom uvítali hlavní jídlo. Personál byl spíše snaživý. Jsme rádi, že do Györu v Maďarsku jsme jeli ještě krátce po silvestru. Byla to nádhera. Jen s lázněmi v Györu jsme byli zklamání. Velice málo trysek, bublinek a mít si vůbec kam sednout.
4/5  
(Milena T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 10. 2019
Bohužel jsme získali pokoj s oknem na hlavní silnici a dále jsme zjistili, že okno nevede mimo budovu, ale pouze do sousední místnosti (zasklená terasa s jídelními stoly). Požádali jsme recepční o výměnu pokoje - nevyhověla nám, použila argument o tom, že mají plnou kapacitu. V době našeho příjezdu tomu tak bohužel ale nebylo, protože jsme ve 21:15 byli svědky toho, jak dorazil autobus plný korejských turistů, kterým poté předávala připravené klíče od jednotlivých pokojů. Druhý den ráno jsme se snažili znovu náš problém řešit, recepční byl velmi vstřícný a pokoj nám vyměnili. Ubytování je čisté, ostatní personál milý a snaživý vyhovět přáním klientů. Sauna nová, vynikající. Takže závěrem bych dodala, že když se chce, tak jde všechno!
4/5  
(Erik V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2019
Pokoje jsou hezké. Bylo to super.
4/5  
(Erik V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2019
S recepcí je dobré umět anglicky.
4/5  
(Petr M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2019
Pobyt byl v pohodě, personál taky. Číšníci akorát měli trochu strach z angličtiny, ale dohodli jsme se vždycky. Hotel fajn, jídlo taky dobré. Sauna byla luxusní, kdyby rozšířili i o bazén, udělalo by to celkově lepší dojem z pobytu.
5/5  
(Igor K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 4. 2019
Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu. Příjemný personál, výborná restaurace, snídaně formou bufetu, večeři jsme si objednávali a naprostá spokojenost.
2/5  
(Irena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 4. 2019
Tento hotel doporučuji pouze na přespání při případném tranzitu přes Maďarsko. V okolí pouze pole, kolem hotelu jen parkoviště, přestože bylo hezky personál nedal ven ani lavičky nebo lehátka či židle. Snídaně jedna velká katastrofa, jedinou jistotou bylo kafe. Paní šéfová docela neochotná, welcome drink si musíte vyžádat v restauraci. Slevě na konzumaci nápojů oni nerozumí, takže nic. Doporučujeme výlet do města Gyor, to je opravdu moc krásné. Návštěva lázní Rába Quelle byla také luxusní.
Reakce hotelu
Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Omlouváme se, že jste se v našem hotelu necítili dobře. Sdělíme našim zaměstnancům Vaši zpětnou vazbu a budeme se snažit opravit chyby. S pozdravem, Alex Brády, obchodní asistentka
5/5  
(Hana O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 4. 2019
Vše odpovídalo popisu, bylo to super - ubytování, strava, sauna, personál, lázně Rába Quelle Opravdu není co vytknout.
3/5  
(Lukáš Ď. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 2. 2019
Poměrně hlučné, špatná zvuková izolace. Lehká večeře výborná, snídaně také. Ale plus za soukromou saunu. úplně nová krasná!
5/5  
(Jiří B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 11. 2018
Perfektní hotel, obrovský a stylově zařízený pokoj, výborné služby, skvělý relax v Rába Quelle, zajímavá prohlídka města Gyor.
5/5  
(Andrea P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 25. 9. 2018
Pobyt sa nám veľmi páčil, krásny nový hotel, čistý ... milý personál, chutné jedlá.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet