• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc (po dohodě)

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Historický penzion v Západních Čechách

Vydejte se na odpočinkovou dovolenou do rodinného penzionu Hradní Bašta, který se nachází na náměstí malebného městečka Bečov nad Teplou  v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Stará část penzionu je vlastně zrekonstruovaný domek z roku 1761 s průchodem do bývalé židovské čtvrti. Nová část penzionu byla přistavěna.

Ubytováni budete v jednom z osmi komfortně zařízených pokojů s televizí, fénem a vlastním sociálním zařízením. Z většiny pokojů je navíc parádní výhled na okolní přírodu a památky Bečova.

Těšte se na vynikající a bohatou hostinu, kterou si dopřejete v hotelové restauraci. K dispozici je také vinný sklípek s vinotékou a dolní restaurace s konferenčním sálem.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Květoslava H.)

Hotel byl čistý, útulný, personál vlídný a ochotný. Byli jsme spokojeni.

Skvělé (milada M.)

Byli jsme spokojeni s úrovní hotelu, jen jídlo stále stejné. Všude čisto, personál velmi ochotný. Doporučuji výlet do Nesebaru - úžasné místo.

Skvělé (Pavlína B.)

Pokoje byly velice hezké a útulné (spíše odpovídají hotelu než-li penzionu), velice jsem ocenila fén v koupelně (téměř vždy si ho zapomenu zabalit sebou), snídaně byly též dobré a pravidelně doplňované. Všechny okolní lázně nedaleko, takže i dobré místo k výletům. Jediné, co bych uvítala, je večeře po celou dobu pobytu, neboť při doplatku (uvedeno jako sezónní příplatek 250 Kč za osobu za noc leden až květen, což mi tedy jako sezóna nepřipadá), vyšel pobyt pro 2 osoby na 2.999 Kč na 2 noci, což už je vzhledem k dalším podobným nabídkám trochu dražší, když vezmu, že v ceně byla 2x snídaně a 1x večeře (kuřecí plátek a brambor). Takže vzhledem k tomu doplatku si myslím, že by mohla být nabídnuta večeře i druhý den pobytu, plátek masa a pár brambor není zase tak velký výdaj :-) Celkově jsme byli s pobytem spokojeni, už i pro možnost míst sebou pejska. Personál byl milý a ochotný. Parkování kousek od penzionu na jejich parkovišti zdarma. Z pokoje jsme měli výhled na hrad, což jsme také ocenili.