Hradní Bašta

Hradní Bašta

Náměstí 5. května 19, Bečov nad Teplou
Česká republika

+420 353 222 802

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
22 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
21 km
Sjezdovka
19 km

O ubytování

Vydejte se na odpočinkovou dovolenou do rodinného Penzionu Hradní Bašta, který se nachází na náměstí malebného městečka Bečov nad Teplou  v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Stará část penzionu je vlastně zrekonstruovaný domek z roku 1761 s průchodem do bývalé židovské čtvrti.

Budete jen pár kroků od hradu Bečov (200 m), který patří k nejzachovalejším na našem území. Navštívit můžete i Muzeum motocyklů a české hračky (59 m) nebo krásnou Bečovskou botanickou zahradu (1,1 km). Procházkou se pak dostanete na rozhlednu Krásenský vrch 7,2 km, k čedičovým varhanům u Hlinek (8 km) nebo k prameni Grünské kyselky (8,4 km) s extrémně vysokým obsahem hořčíku.

Výlet si udělejte i k dalším krásným místům – na hrad Loket (16,7 km), ke klášteru Teplá (17,2 km) i do lázeňských měst, jako jsou Karlovy Vary (20 km), Mariánské Lázně (21 km) i Lázně Kynžvart (22 km). V Karlových Varech si kromě krásných kolonád užijete také návštěvu Vánočního domu, v Mariánských Lázních zase můžete v zimě vyrazit na sjezdovku. A co v létě? Otestujte přírodní koupaliště Toužim (13,1 km) nebo koupaliště Michal (26,5 km) s nejdelším venkovním tobogánem v Česku.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z osmi komfortně zařízených pokojů s televizí, fénem a vlastní koupelnou. Z většiny pokojů je navíc parádní výhled na okolní přírodu a památky Bečova.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na vynikající a bohatou hostinu, kterou si dopřejete v hotelové restauraci. K dispozici je také vinný sklípek s vinotékou a dolní restaurace s konferenčním sálem.

Tipy na výlet

Bečov nad Teplou
Bečov nad Teplou
Státní hrad a zámek Bečov nad Teplou
Státní hrad a zámek Bečov nad Teplou
Slavkovský les
Slavkovský les