Hotel Świeradów ***

Hotel Świeradów ***

Piłsudskiego 29, Świeradów - Zdrój
Polsko

Provozuje společnost:
Waldemar Kryger IČ: 639858159


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 5 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Možnost procedur
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,2 km
Aquapark
2,1 km
Sjezdovka
2,6 km
Běžkování
1 km

O ubytování

Hotel Świeradów **** se nachází v lázeňském městečku Świeradów-Zdrój na polské straně Jizerských hor, jen 8 km od hranic s Českem. Toto místo je jako stvořené k ničím nerušené relaxaci i aktivní dovolené v jakémkoliv ročním období. Srdcem města je lázeňský park a lázeňský dům s 45 m vysokou věží. Místní 80m kolonáda je nejdelší modřínovou kolonádou celého Slezska. Najdete zde také celoročně otevřený aquapark (2,1 km). V okolí vede rozvětvená síť turistických i cyklistických tras. Vydejte se na rozhlednu na vrcholku Czerniawska kopa (6 km), odkud uvidíte malebný kraj pod sebou jako na dlani. Vedlejší horu Jizerský stoh (5 km) můžete zdolat pěšky, na kole, případně se nechat vyvézt lanovkou. Nejbližší lyžařské středisko Ski & Sun se nachází pouhých 2,6 km a populární lyžařské středisko Sklářská Poruba je vzdáleno 20 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 32 útulných pokojů, kdy v každém najdete kromě pohodlné postele také satelitní televizi, WiFi připojení, telefon, ledničku, trezor (za příplatek) a vlastní koupelnu se sprchou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelu najdete také restauraci, kde se dočkáte chutných pokrmů polské i mezinárodní kuchyně po celý den. Za příplatek zde lze použít také gril.

Kde budete relaxovat?

Solná jeskyně je hlavním bodem, proč sem lidé jezdí. Malé hotelové wellness však nabízí také masáže a vířivku.