Recenze a hodnocení: Hotel Gloria Budapest City Center *** (Budapešť)

3/5
(Celkem 1 hodnocení)Dobré
Budapest, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3/5  
(Jitka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 7. 2021
Jsme 2+1. Koupili jsme voucher pro 2 osoby s tím, že dítě doplatíme na místě (bylo uvedeno na voucheru). Při příjezdu nám recepční oznámila, že máme hlášeny jen 2 osoby a že si musíme dokoupit buď druhý pokoj nebo zaplatit apartmán. Po ukázání nabídky na voucheru někomu volala (asi majiteli) a doplatili jsme jen to dítě a dostali jsme ten apartmán. Navíc ještě chtěli 10 Euro za to, že apartmán má klimatizaci. Jelikož jsme byli po cestě už dost unavení, těch 10 Euro jsme zaplatili, i když klimatizaci nevyužíváme. Voucher ještě obsahoval welcome drink, nic jsme nedostali. Asi byla paní recepční vyčerpaná naším požadavkem na připlacení dítěte. Nabízená káva a čaj neomezeně po celý den se též nekonali. Snídaně uspokojivé, ale hooodně střídmé (toust, vánočka, šunka, sýr, rajče, okurka, bílý jogurt, cereálie, čaj, káva, 3 šťávy). Nejsme zvyklí moc snídat, takže se to 2x dalo zvládnout. Musíme pochválit ale nočního recepčního, který mám den před odjezdem ochotně vytiskl palubní letenky.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet