Hotel Wolin ***

Hotel Wolin ***

Nowomyśliwska 76, Międzyzdroje
Polsko

Provozuje společnost:
Elbest sp. z o.o. IČ: 592141800


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
za 20 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
za poplatek 11 - 16 €/noc (podle termínu)

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od moře
0,7 km
Zastávka
0,2 km

O ubytování

Hotel Wolin *** nabízí možnost zažít Polsko opravdu netradičně! Nachází se totiž v městečku Mezizdroje, které leží na ostrově Wolin ve vodách Baltu. Na jednom místě zde na vás čeká nerušená relaxace, koupání v moři, spousta vynikajícího jídla i pestré možnosti výletů.

Velkou část největšího polského ostrova Wolin zabírá Wolinský národní park, jehož území začíná 500 m od hotelu. Krásy tohoto jedinečného zalesněného území můžete objevovat po četných turistických trasách, které vedou například k oboře zubrů (3,5 km) nebo k některé ze čtyř rozhleden (5 km). V městečku láká k procházkám 2 kilometry dlouhá promenáda, na které kromě hezkých výhledů na moře a restaurací, kaváren či obchůdků najdete také otisky rukou slavných polských osobností. Vykoupat se můžete na písečné pláži, jejíž dominantou je 300 m dlouhé molo (2 km).

Tato část Polska je sice českými turisty ještě poměrně neobjevená, o to více vás ovšem může překvapit. Pláže se zlatým pískem jsou i během letní sezóny příjemným místem bez davů. Další výhodou je, že zde během července a srpna panují teploty kolem 25 až 30 °C, takže si zde užijete parádní letní dovolenou bez obav z extrémních veder.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard s vlastní koupelnou a balkonem. Součástí vybavení je televize, WiFi připojení, psací stůl a telefon.

Na čem si pochutnáte?

V moderní hotelové restauraci si pochutnáte na tradiční polské i mezinárodní kuchyni. V hotelové kavárně si pak můžete v příjemné atmosféře dopřát svůj oblíbený nápoj, domácí dezerty a lehké občerstvení. Během léta probíhají v zahradě hotelu grilovací večery.

Kde budete relaxovat?

Za zaslouženým odpočinkem se vydejte do hotelového wellness centra. Jeho součástí je krytý bazén, vířivka se slanou vodou a solná jeskyně. Prohřát se můžete ve finské a parní sauně. V bazénu probíhají pravidelně lekce aqua aerobicu. Pokud zatoužíte po trošce hýčkání, dopřejte si některou z masáží či léčebných procedur.

Něco navíc

O zábavu během pobytu rozhodně nouze nebude! Milovníky endorfinů potěší fitness centrum a dál v hotelu najdete také bowlingovou dráhu, kulečník a zázemí na stolní tenis. V rámci venkovního areálu je k dispozici tenisový kurt a hřiště na volejbal, basketbal a badminton.