Hotel Wolin ***

Hotel Wolin ***

Nowomyśliwska 76, Międzyzdroje
Polsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
za 22 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 45 Zł/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Konferenční místnost
Přednáškový sál

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,4 km
Vzdálenost od moře
0,7 km
Zastávka
0,2 km

O ubytování

Hotel Wolin *** nabízí možnost zažít Polsko opravdu netradičně! Nachází se totiž v městečku Mezizdroje, které leží na ostrově Wolin ve vodách Baltu. Na jednom místě zde na vás čeká nerušená relaxace, koupání v moři, spousta vynikajícího jídla i pestré možnosti výletů.

Velkou část největšího polského ostrova Wolin zabírá Wolinský národní park, jehož území začíná 500 m od hotelu. Krásy tohoto jedinečného zalesněného území můžete objevovat po četných turistických trasách, které vedou například k oboře zubrů (3,5 km) nebo k některé ze čtyř rozhleden (5 km). V městečku láká k procházkám 2 kilometry dlouhá promenáda, na které kromě hezkých výhledů na moře a restaurací, kaváren či obchůdků najdete také otisky rukou slavných polských osobností. Vykoupat se můžete na písečné pláži, jejíž dominantou je 300 m dlouhé molo (2 km).

Tato část Polska je sice českými turisty ještě poměrně neobjevená, o to více vás ovšem může překvapit. Pláže se zlatým pískem jsou i během letní sezóny příjemným místem bez davů. Další výhodou je, že zde během července a srpna panují teploty kolem 25 až 30 °C, takže si zde užijete parádní letní dovolenou bez obav z extrémních veder.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard s vlastní koupelnou a balkonem. Součástí vybavení je televize, WiFi připojení, psací stůl a telefon.

Na čem si pochutnáte?

V moderní hotelové restauraci si pochutnáte na lahodné bufetové polopenzi zahrnující tradiční polskou i mezinárodní kuchyni. Během snídaní a večeří si tak z bohatých švédských stolů budete moci dopřát zcela podle vaší chuti. Každou sobotu je tématem bufetové večeře některá ze světových kuchyní.

V hotelové kavárně si můžete v příjemné atmosféře dopřát svůj oblíbený nápoj, domácí dezerty a lehké občerstvení. Během léta probíhají v zahradě hotelu grilovací večery.

Kde budete relaxovat?

Za zaslouženým odpočinkem se vydejte do hotelového wellness centra. Jeho součástí je krytý bazén, vířivka se slanou vodou a solná jeskyně. Prohřát se můžete ve finské a parní sauně. V bazénu probíhají pravidelně lekce aqua aerobicu. Pokud zatoužíte po trošce hýčkání, dopřejte si některou z masáží či léčebných procedur.

Něco navíc

O zábavu během pobytu rozhodně nouze nebude! Milovníky endorfinů potěší fitness centrum a dál v hotelu najdete také bowlingovou dráhu, kulečník a zázemí na stolní tenis. V rámci venkovního areálu je k dispozici tenisový kurt a hřiště na volejbal, basketbal a badminton.