• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v polských Beskydech

Moderní Hotel Vestina *** je situován do malebného horského městečka Wisła-Malinka na úpatí Baraní hory (Barania Góra). Opodál protéká řeka Visla. Zde, uprostřed kopcovité krajiny, zapomenete na všechny vaše starosti.

V Hotelu Vestina *** na vás čekají pohodlné pokoje, většina z nich má přístup na vlastní balkon. Pokoje jsou vybavené satelitní televizí, telefonem a psacím stolem. Každý pokoj má také vlastní koupelnu s toaletou, sprchou a kosmetikou pro hosty.

V hotelové kavárně se těšte na výbornou italskou kávu všeho druhu. Nezapomeňte také ochutnat domácí pečivo. Děti mají speciální dětskou nabídku jídla, které uspokojí i ty nejmlsnější jazýčky.

Solná jeskyně a sauna

Dopřejte si pořádnou relaxaci. v Hotelu Vestina *** na vás čeká neomezené wellness. Odpočiňte si v solné jeskyni za zvuků relaxační hudby.

Mikroklima v solné jeskyni pomáhá léčit astma a onemocnění horních dýchacích cest. Pobyt v solné jeskyni se také doporučuje alergikům a lidem s kardiovaskulárními problémy.

Po solné jeskyni si zajděte rovnou do sauny, která zbaví vaše tělo všech škodlivých toxinů Zúčastnit se můžete i ozdravných rituálů proti únavě nebo nachlazení za vůně ovoce či eukalyptu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Danuše J.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, služby odpovídaly popisu, personál vstřícný, prostředí krásné, strava výborná, rozhodně doporučujeme. Jediným malým mínusem byla okna pokoje směrem na hlavní silnici, po které jezdilo neuvěřitelné množství aut.

Vynikající (Svatava M.)

Hotel velmi pěkný, personál na úrovni, velmi vstřícný, jídlo výborné.

Vynikající (Martin König K.)

Úžasné snídaně, dostačující obědovečeře (na noc se stejně nejí, že). Ke snídaňovému bufetu vynikající káva. Pokoj čistý, povlečení a ručníky příjemné, recepční ochotné. Jenom ty děvenky, co sbírají nádobí, působí docela strašidelně. Nemluví, neusmívají se, jenom berou. Některé z nich pak obsluhují u baru. Na jmenovkách mají "Uczy se", a já pořád nevím, proč se na tuhle práci učí někdo, kdo se stydí nebo bojí nebo se mu vlastně ani moc nechce. Ale hotel jako takový je super, v těsné blízkosti dvou sjezdovek a kousek od mnoha dalších.