Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel U Racka

Hotel U Racka

Dedina 148, Ostrožská Nová Ves, 68722, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Čiastočná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel U Racka leží poblíž Uherského Hradiště v malé obci Ostrožská Nová Ves. V severní části obce se nachází areál sirnatých lázní, kde se věnují léčbě pohybového ústrojí a kožních nemocí. Naleznete zde i Štěrková jezera, která se využívají k vodním sportům, rybolovu a jako přírodní koupaliště. Cyklisté zde mohou využít vinařské cyklostezky a dálkovou Moravskou stezku. K dispozici je celkem 10 moderně zařízených pokojů o celkové kapacitě 30 lůžek. Každý pokoj má koupelnu se sprchovacím koutem a WC, televizi a WiFi připojení.

Restaurace se kromě tradičních českých jídel zaměřuje i na minutkové speciality a vybrat si můžete z široké nabídky studené kuchyně. Hotel disponuje dvěma druhy saun - infrasaunou a saunou finskou, kde si můžete po celém dni odpočinout.