Hotel Thermana Park Laško ****Superior

Hotel Thermana Park Laško ****Superior

Zdraviliška cesta 6, Laško
Slovinsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 20 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdálenost od lázní
0,8 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
10 m

O ubytování

Hotel Termana Park Laško ****Superior se nachází uprostřed zeleně jen 15 minut pěšky od centra lázeňského města Laško. Za své služby získal už několik ocenění, například TripAdvisor Traveler's Choice Award v letech 2009 - 2015 a pravidelně se umisťuje v soutěži o nejlepší bazén Slovinska. Až vás omrzí procházky krásným lázeňským prostředím ve slovinském stylu nebo 500 m vzdáleném parku Zdraviliški, vydejte se třeba na výlet k zámku Celje (10 km), Pivní fontáně Žalec (16,9 km) či k jezeru Šmartinjsko (16 km).

Kde budete spát?

Hotel je moderní a pokoje stylově zařízené. Najdete zde TV, minibar, trezor i koupelnu se sprchou či vanou, fén a župan. Zajímavostí je, že každé patro hotelu nabízí pokoje v jiné barvě a uplatňuje tak principy barevné terapie. Podle patra se tak ocitnete v oranžovém, béžovém, modrém nebo zeleném pokoji, každá barva bude na vaše tělo působit trochu jinak.

Na čem si pochutnáte?

Polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci, zavítejte také do kavárny nebo můžete ochutnat zdejší termální vodu. Pitná kúra čistí a detoxikuje vaše tělo.

Kde budete relaxovat?

Největší relax si užijete v hotelovém termálním wellness s bazény. Vnitřní areál zahrnuje bazén s vlnobitím (31 °C), rekreační a masážní bazén (32 °C), divokou řeku (32 °C), tři vířivky nad bazénem (34 °C), Kneippův chodník a dětský zábavní vodní park se skluzavkou.