• Domácí mazlíček za poplatek 20 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Oceňovaný hotel a pokoje s barevnou terapií

Hotel Termana Park Laško ****Superior se nachází uprostřed zeleně jen 15 minut pěšky od centra lázeňského města Laško. Hotel je moderní a stylově zařízený. Za své služby získal už několik ocenění, například TripAdvisor Traveler´s Choice Award v letech 2009 - 2015 a pravidelně se umisťuje v soutěži o nejlepší bazén Slovinska.

Pokoje jsou elegantně zařízené, najdete zde TV, minibar, trezor i koupelnu se sprchou či vanou, fén a župan. Zajímavostí je, že každé patro hotelu nabízí pokoje v jiné barvě a uplatňuje tak principy barevné terapie. Podle patra se tak ocitnete v oranžovém, béžovém, modrém nebo zeleném pokoji, každá barva bude na vaše tělo působit trochu jinak.


Prostory hotelu i termálního wellness si můžete prohlédnout pomocí virtuální prohlídky.


Termální wellness - odpočinek a léčba pro tělo i nervy

Polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci, zavítejte také do kavárny nebo můžete ochutnat zdejší termální vodu. Pitná kúra čistí a detoxikuje vaše tělo.

Největší relax si užijete v hotelovém termálním wellness s bazény. Vnitřní areál zahrnuje bazén s vlnobitím (31 °C), rekreační a masážní bazén (32 °C), divokou řeku (32 °C), tři vířivky nad bazénem (34 °C), Kneippův chodník a dětský zábavní vodní park se skluzavkou.