Recenze a hodnocení: Hotel Therma **** (Dunajská Streda)

4,5/5
(Celkem 75 hodnocení)Skvělé
Dunajská Streda, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,5/5

Personál

4,6

Interiér hotelu

3,9

Lokalita hotelu

2,7

Strava

4,1

Služby hotelu

4,5
5/5  
(Simona K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2022
Pobyt byl úžasný. Cestovali jsme 2 dospělé osoby a 2 děti. Strava (švédské stoly) velmi dobrá (měli jsme polopenzi), pokoje prostorné s minibarem, lednicí a varnou konvicí, obsluha a personál milí a usměvaví. Nejlepší byly lázně. Hotel nabízí spoustu vířivek, vnitřních bazénů - teplých i studených, také jeden velký bazén venku a 2 jacuzzi, saunu, masáže aj. Vše jakoby v japonském stylu. Sotva se vám otevřou dveře hotelu, jste v jiném světě. Zahrada nádherná. Mají tam kočky, želvy, rybky v jezírku. Prostě top pobyt. U večeře nám tančila i paní Japonka v kostýmu. Pro děti herna, trampolína a promítání na plátně. Skvělé je i to, že děti do 12 let měli pobyt s polopenzí zdarma při dospělé sobě, protože naše děti nejsou moc jedlíci. Navzdory tomu, že je hotel velký, byl všude klid a pohoda. Nikde žádné tlačenice ani u bazénů ani v restauraci. Restaurace nabízela několik salonků se spoustou stolů. Vše útulné a čisté. Jediné 2 chybičky byly a to krátké prostěradlo na posteli, které se během noci shrnulo dolů a absence výtahu v druhé části budovy hlavně při vynášení kufru. Ale na to jsem skoro hned zapomněla. Navštívili jsem i sousední koupání v Thermal Parku (15-20 minut chůzí, 4 minuty autem) - taky fantastické. Nespočet stánků, venkovních i vnitřních bazenů - teplých i studenších jak pro děti i dospělé. Animátorky zajištovaly hry a tanec pro děti ve vodě. Součást thermal parku bylo i přírodní koupání s písečno-kamínkovou pláží. Dokonce u pláže hrála na pódiu kapela. Co jsme za víkend nestihli, byla zoo Malkia. Ale tam určitě zavítáme příště, protože mám v plánu se sem vrátit.
5/5  
(Jarmila S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2022
Personál hotelu na jedničku,strava ok
Reakce hotelu
ďakujemeee :-)
5/5  
(Karla Ružičkova R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2022
byli jsme velice spokojeni
Reakce hotelu
sme veľmi radi :-)
4/5  
(Alexandr H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2022
Bydleli jsme ve zvýšeném přízemí s pěkným výhledem do zahrady a venkovního wellnessu,takže jsme byli spokojeni.Škoda umístění hotelu ve skladištní oblasti,na nějaké procházky v okolí hotelu to není.Welness a strava byla vpořádku.Až na nějaké detaily jsme byli spokojeni.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie
4/5  
(Jiřina N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2022
Prostředí je takové co odpovídá názvu ulice. Strava první den pobytu /následující den po příjezdu/, večeře opravdu špatná, obsluha zapomněla donést objednané pití,... další dny obsluha a strava opravdu velice dobrá, ochota, ....vyžití pro děti,... Výlety v okolí špatné, snad malá zoo MAL.. a lázně. V hotelu wellness je výborné, exklusivní
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie
4/5  
(Miloš V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2022
Ano vše bylo nabídky v pořádku interiér hotelu moderní dobré welnes i strava.
Reakce hotelu
:-) vaša spokojnosť nás teší
4/5  
(Tomas M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 6. 2022
Děsivé okolí v průmyslové zóně samý sklad a fabrika, hluk v noci z továrny a zvláště od courajících snědých obyvatel. Jinak hotel po vnitřní rekonstrukci, docela slušné jídlo. Wellness malinké, velmi čisté trochu málo místa na ležení. Parkování bez problémů. Na pokoji velmi slabá WiFi, sotva použitelné, nefungující trezor (nemohou najít klíče). V Indonézské restauraci na rezervaci vše studené, nedovařené i když chuťově zdařilé, zato víno bylo teplé... Tam se to moc nepovedlo. Personál velmi zdvořilý a vstřícný, všude velmi čisto.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie
4/5  
(Alena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 6. 2022
Personál je milý, usměvavý. Hotel je pěkný, jen umístění hotelu je trochu nešťastne. Nedaleko od nej jsou stavební firmy a ty již od brzkého rána dělají hluk. Co mi velmi vadilo je,že používají prostěradla menší než mají matrace. V noci pri každém pohybu se shrnují a ráno jsem již spala na hole matraci, kterou použil již někdo přede mnou. Japonská zahrada je moc krásná, hlavně jezírka s rybami a želvami.Jídlo bylo dobré, vcelku dobrý výběr a bylo ho dostatek. Velmi se nám líbila Indonéská večeře, krásné prostředí, mila obsluha a jídlo bylo velmi dobré. Všem doporučuji.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie. Menšie plachty boli použité podľa všetkého omylom, štandardne máme veľké plachty určené pre extra veľké lôžka aké u nás máme (200x200).
5/5  
(Jana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 6. 2022
Vše bylo super. Okolí hotelu dost hrůza, nikde možnost procházky, daleko do centra. Žádné spojení, ale není to chyba hotelu, ale vedení města.
Reakce hotelu
ďakujem za hodnotenie :-)Do centra mesta je to pešo cca 20-30 minút, autom max. 7 minút. V priamom okolí to na prechádzky skutočne nie je, ale dá sa ísť autom pár kilometrov a objaviť nádherné miesta Žitného Ostrova.
5/5  
(Stanislav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 6. 2022
spokojen
Reakce hotelu
to sme radi :-)
4/5  
(Doubravka V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 6. 2022
Byli jsme velmi spokojení s wellness, na špičkové úrovni, moc se nám líbilo rozmanité vybavení wellnes, Hotel staršího typu, ale čistý, pro čtyř hvězdičkový hotel by to chtělo lepší povlečení i ručníky. Jídlo na večeři menší výběr a méně teplá, hladem jsme netrpěli, vynikající suschi
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie
5/5  
(René E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 5. 2022
Hotel fajn.Jen ta ulice na které se nachází je hrozná.To ovsem kompenzuje samotný hotel a strašně příjemný a vstřícný personál.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie
3/5  
(Milada K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 5. 2022
Celkem dobrý hotel, akorát ve vířivkách byla hodně teplá voda, bylo to nepříjemné. V pokoji taky velice teplo, bylo to dáno asi tím, že jsme byli ubytování nad bazény, ve druhém patře, ani klimatizace nestačila.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie. Podľa vašej recenzie asi nie je veľmi teplomilní :-) Každá izba je vybavená zatemňovacími závesmi, stropným ventilátorom aj klimatizáciou čo postačuje aj počas letnej sezóny. Verím že aj napriek tomu ste si pobyt u nás užili :-) Alena
5/5  
(Tomáš H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 4. 2022
Vše odpovídalo nabídce .Jídlo by mohlo být teplejší.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie
5/5  
(KAREL R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2020
Pobyt byl skvělý, personál velmi příjemný
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie :-) Alena
4/5  
(Alena D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2020
Hotel v pořádku vše odpovídalo popisu velmi spokojeni masážemi bazény. Obsluha příjemná. Vše jsme obdrželi co bylo v kuponu, akorát jídlo bylo nedostatečně teplé pokaždé. Jinak nádherná dovolená, děkuji Alena.
Reakce hotelu
ďakujeme za pozitívne hodnotenie
5/5  
(Milena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 9. 2020
Se vším jsme byli spokojeni, jídlo výborné, obsluha skvělá a wellness vynikající.
Reakce hotelu
ďakujeme :-)
5/5  
(Lucia K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2020
Spokojnosť bola veľká, wellnes malo veľa možností a strava bola výborná.
Reakce hotelu
ďakujeme, potešilo Alena
5/5  
(Blažena Ž. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2020
Milý personál, čisté prostredie a vynikajúca strava.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie Alena
5/5  
(Filip D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2020
Hotel i wellness byl na úrovni, vše čisté, precizně udržované. Personál velice vstřícný a jídlo na jedničku.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie aj pripojené fotografie Alena
5/5  
(Jiří Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2020
Ano, vše souhlasilo. Obsluha i kuchaři báječní. My osobně se tam jistě vrátíme.
Reakce hotelu
ďakujeme a budeme radi Alena
3/5  
(Lenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 3. 2020
Hotel je pěkný, nicméně v prašné lokalitě. Pokoje malé, čisté. Bohužel, díky vládnímu nařízení jsme bazén a vířivky využili pouze odpoledne v den příjezdu, Uváděný "Celodenní vstup na termální koupaliště", bazénový svět, Nordsee Spa ani Garden Spa se nedalo využít. Druhý den ráno jsme tedy bez využití jakýchkoliv služeb (hotel nebyl schopen nabídnout žádnou kompenzaci) odjeli domů. Tipy na výlet žádné - vše uzavřeno.
Reakce hotelu
Všetkým klientom ktorí boli na pobyte v čase začiatku opatrení vlády spojených s obmedzeniami plnej prevádzky nášho hotela sme po vzájomnej dohode ponúkli možnosť opätovnej návštevy nášho hotela s plným čerpaním služieb. Alena
4/5  
(Aleš Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 3. 2020
Personál velmi ochotný, u jídla nám chybělo uvedení názvu jídla, které bylo uzavřené a musíte vše otevírat. Jídlo zbytečně vystydne.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie aj malý podnet. Jedlá by mali byť označené, predpokladám že kolegovia nevyložili popisky. Všetky šefingy sú zo spodu ohrievané aby si jedlo udržalo ako takú teplotu. Alena
5/5  
(Josef H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 3. 2020
Prostředí hotelu bylo pěkné, vše jsme obdrželi, jak bylo uvedeno na kupónu. Pouze mám připomínku k wellness, voda v sedacích bazénech a ve vířivkách byla moc teplá a muselo se to neustále připomínat obsluze. Tuto skutečnost by si obsluha měla hlídat a zřetelně označit teplotu v jednotlivých bazénech a vířivkách.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie. Voda v sedacích bazénoch má byť teplá, ale váš podnet preveríme. Alena
4/5  
(Daniel M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 3. 2020
Personál ochotný. Okolí velice nepříjemné a vzhledem k osobám které se pohybují kolem hotelu nepřijatelné k vycházkám.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie, no neviem koho myslíte osobami ktoré sa pohybujú v okolí hotela. Hotel sa nachádza v priemyselnej zóne a v našom susedstve je niekoľko firiem so svojimi zamestnancami. Aj napriek tomu je lokalita bezpečná. Alena
5/5  
(Marta Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 3. 2020
Pobyt byl pro rodiče a Ti byli velmi spokojeni. Jak s jídlem, tak s ubytováním, wellness i personálem. Vrátili se nadšeni.
Reakce hotelu
a to je základ a pre nás tá najlepšia vizitka :-) Alena
5/5  
(Iva F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 2. 2020
S hotelem jsme byli v celku spokojeni. Pokoj dobře vybaven, zázemí v hotelu v podobě bazénu a wellness s dětmi výborné. Strava byla dobrá, s malými nedostatky - i tak hodnotíme pobyt kladně. Děti 5 a 1 rok.
Reakce hotelu
ďakujeme :-)Alena
5/5  
(Vladimíra D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 2. 2020
Prostředí hotelu je příjemné, jídlo formou švédských stolů bylo vynikající - chuťově i množstvím, služby dle kupónu, personál až na malé vyjímky usměvavý a ochotný. Doporučujeme nabízenou thajskou masáž. V nabídce Travelking byl na výběr pouze pobyt na 3 nebo 5 nocí. My plánovali strávit v hotelu 4 noci. Tato možnost se nám při objednávce nezdařila a tak jsme museli 4.noc dohodnout a zaplatit až přímo v hotelu. Jinak jsme byli se vším spokojeni.
Reakce hotelu
:-) ďakujeme za hodnotenie, sme radi že sa vám páčilo a pobyt u nás ste si užiliAlena
3/5  
(Zdeněk M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 2. 2020
Personál hotelu byl v pořádku, ale název hotelu je zavádějící "Thermahotel" kde je wellness, jsem předpokládal, že zde bude bazén s termální vodou, ale zde byla jen chlorovaná voda.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie. Názov hotela plne korešponduje s ponúkanými službami. Hotel Therma - therma - thermo - termo = teplo. U nás nájdete bazény s rôznou teplotou vody a teda si každý klient príde na svoje. Či už preferuje sedacie bazény s teplou vodou alebo relaxačný bazén aj s možnosťou plávania alebo jacuzzi. Ak ste hľadali minerálnu vodu s liečivými účinkami, tú naozaj nemáme. Popis hotela je dosť rozsiahly a určite si vie každý urobiť prehľad aké služby u nás nájde a v prípade nejasností má možnosť kontaktovať pracovníkov Travelkingu s požiadavkou na upresnenie. Navyše, pre našich klientov ponúkame k vybraným balíkom aj vstup na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede, ktoré má mineralizovanú termálnu vodu s vynikajúcimi účinkami na choroby pohybového ústrojenstva.Alena
3/5  
(Karolína Žváčková Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 2. 2020
Hotel je starší, ale udržovaný. Vadila mi sprcha (špatné dovírání dvířek a velmi slabý proud vody) a měkčí postel, na druhou stranu mě příjemně překvapilo, že kromě fénu byla v koupelně i žehlička na vlasy. Wellness bylo menší, ale příjemné, škoda, že většina vířivek už moc nevířila, tedy kromě venkovní. Líbil se mi saunový ceremoniál. Snídaně byly dobré, chybělo mi ovoce, které ale bylo v odpolední "coffee break". Večeře byly taky chutné, měla jsem zde asi jednu z nejlepších polévek, co jsem kdy jedla (Palóc). Okolí hotelu nic moc (průmyslová zóna), ale s tím jsme počítali. Termální lázně jsou asi 15 minut chůze od hotelu. Celkově mě toto místo neurazilo, ani nijak nenadchlo. Doporučuji výlet na pár kilometrů vzdálené Vodní dílo Gabčíkovo.
Reakce hotelu
Ďakujeme za hodnotenie. Naše postele sa skladajú z dvoch matracov pre lepšie pohodlie a komfort a sú stredne tvrdé. Samozrejme pokiaľ ste zvyknutá na tvrdý matrac, ten náš sa vám mohol zdať mäkký. Vnútorné jacuzzi sú relaxačné a teda tlak trysiek v nich nie je tak silný. Klient má na výber či chce relax (vnútri) alebo silu (vonku). Výlet na vodné dielo naozaj stojí za to, a nie len ten, máme v okolí veľa krásnych miest :-) Alena
5/5  
(Andrea B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 2. 2020
Velká spokojnosť!!!
5/5  
(Lubomír Jírů J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 1. 2020
Vše Ok, přesně podle popisu, personál velmi příjemný, vřele doporučujeme.
Reakce hotelu
:-) ďakujemeAlena
5/5  
(Martina V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 12. 2019
S hotelem jsme byli velmi spokojeni, strava skvělá a personál velice ochotný. Nejde nic vytknout.
Reakce hotelu
:-) ďakujeme, hodnotenie nás veľmi potešilo Alena
5/5  
(Martin D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 12. 2019
Vše bylo v pořádku a dle nabízených služeb.
Reakce hotelu
:-) ďakujeme za hodnotenie Alena
5/5  
(Petra H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 11. 2019
Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno v kupónu
5/5  
(Miloslava Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 11. 2019
Krásně jsme si odpočinuli. Hotel, jídlo, personál, služby, vše skvělé. Doporučuji všem jako relaxaci, SKVĚLÉ masáže za skvělou cenu.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie, potešilo :-)Alena
5/5  
(Jiřina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 11. 2019
Hotel byl velmi pěkný, okolí hotelu (průmyslová zóna) bylo horší.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenieAlena
4/5  
(Jiřina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2019
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, jednu hvězdičku musím strhnout za umístění hotelu v průmyslové zóně, ale i přes to doporučuji.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie Alena
5/5  
(jarmila B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 10. 2019
Pobyt splnil naše očekávání, není co vytknout, ubytování, strava, wellness vše na 1**.
Reakce hotelu
ďakujeme :-) Alena
4/5  
(Miroslav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 10. 2019
S pobytem jsme byli velice spokojeni, výborné snídaně i večeře a v ceně jsme měli i odpolední kávu se zákuskem - taky dobré. Personál příjemný a vždy vstřícný. Wellness perfektní - sauny (ty jsme nenavštívili), 6 vířivek, 4 bazénky s teplou vodou a vše přístupné od rána do večera. Ovšem byli jsme tu až v říjnu, takže moc lidí tu nebylo, ale v létě, v plné sezóně by mohlo být trochu těsno.Mínus snad poloha hotelu, v průmyslové zóně, na procházky zapomeňte. 20 minut k termálnímu koupališti, 30 minut do centra. Hotel už má taky svá nejlepší léta zasebou, ale i přesto bychom se zde klidně vrátili.
Reakce hotelu
ďakujemeAlena
5/5  
(Zuzana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 10. 2019
Velká spokojenost
5/5  
(Vlastimil R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 10. 2019
ano líbilo
3/5  
(Radek Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 10. 2019
Hotel celkem odpovídal popisu, pokoj v pořádku čistý a vybavení dostačující. Strava bufetem dostačující, 2 polévky, saláty a několik hlavních pokrmů každý si něco vybere. Personál žádná sláva, úsměv žádný a někteří číšníci ani nereagovali na pozdrav. Wellness byl fajn několik vnitřních a venkovních výřivek, sauny, klidové bazény. Bohužel my měli smůlu, že jim odešel kotel tak voda v bazénech byla horká jen v den příjezdu a pak byla jen vlažná. Mínus hlavně byla nedostatečná čistota bazénů a výřivek. Celkově jsme byli spokojeni i když by si hotel a wellness už zasloužil rekonstrukci. Odpovídá tak 3 hvězdičkám.
Reakce hotelu
Ďakujeme za hodnotenie, technický výpadok nás mrzí, ale robili sme maximum aby bol odstránený v čo najkratšom možnom čase. Vírivky sú kontrolované niekoľko krát denne a čistené podľa potreby. Bohužiaľ niektorí hostia po masáži nepoužijú sprchu a všetok olej sa dostane do vody a tá pôsobí na pohľad naozaj zle. Personál sa snaží dohliadať, ale nie vždy sa to dá :-(Alena
4/5  
(Sylva S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 10. 2019
Ano, obdrželi jsme vše, co bylo v kuponu uvedeno.Personál příjemný, strava bohatá.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenieAlena
5/5  
(Ivana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 9. 2019
Příjemné prostředí i personál hotelu. Maximální spokojenost s poskytovanými službami.
Reakce hotelu
ďakujeme, teší nás vaša spokojnosť :-)Alena
4/5  
(Ladislav D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 9. 2019
Strava ok, wellness super ,prostředí pěkné. Nějaké závady byli, tak třeba zámek na pokoj na kartu fungoval jak se mu chtělo, po každém vypnutí televize nové ladění. Jinak pěkná dovča.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie :-)Alena
3/5  
(Petra H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2019
Strava průměr, okolí šílené.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie, hotel bohužiaľ presťahovať nevieme, ale aj napriek tomu sa snažíme aby sa klienti u nás cítili dobre a mali komfort a pohodu pre relax.Alena
4/5  
(Iveta Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2019
Pěkné, čisté, jídlo výborné.
Reakce hotelu
ďakujeme :-)Alena
4/5  
(Jarmila M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2019
Prostředí hotelu se nám velmi líbilo, strava i služby byli na 1, personál hotelu byl velmi ochotný.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie, potešilo nás :-)Alena
4/5  
(Milan S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 6. 2019
spokojeni

Právě v prodeji pro Hotel Therma ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet