Recenze a hodnocení: Hotel Therma **** (Dunajská Streda)

4,5/5
(Celkem 117 hodnocení)Skvělé
Dunajská Streda, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,5/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4,1

Lokalita hotelu

3,1

Strava

4,4

Služby hotelu

4,4
1/5  
(Kateřina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 3. 2024
Tragédie a velké zklamaní. Hotel se nachází v průmyslové části na okraji města, ruch, prach... Restaurace ZERDA po celou dobu našeho pobytu mimo provoz. A o pochutnání na slovenských i světových specialitách jsme si mohli nechat jen zdát. Večeře naprostá katastrofa, bez nápadu i bez chuti, stále to samé. To co bylo jeden večer se druhý den zahalilo do neidentifikovatelné navíc přesolené omáčky. Snídaně naopak skvělé. Interiér vestibulu včetně prostoru rádoby restaurace splácaný vším, co se kde našlo...ruský samovar, socha budhy, vycpaný bažant.. Chování obsluhujícího personálu no comment, byli tam všichni asi za trest ? Kromě snaživé thajské dámy, se nesnažil vůbec nikdo. Skvělé byly na pokoji matrace a celé wellness.
5/5  
(Vilém P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 3. 2024
Velká spokojenost.
2/5  
(Štěpánka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 3. 2024
Hotel uprostřed průmyslové zóny. Závislost na autě. Za celých 6 dní nám tam nikdo neuklidil pokoj, i přes to že jsme odcházeli z pokoje v různé časy. Na večeři nám nikdo nedal nápojový lístek, ale hned se ptali co si dáme k pití. Chlápek z baru u vířivek se mně zeptal jestli s ním půjdu do sauny…nedoporučuji opravdu nikdy víc. Co se týče prostorů bazénů, tak to bylo pěkné. Každopádně, když dáte za dovolenou nějakých pár tisíc čekáte od toho něco víc. Snídaně každý den stejné, kdyby tam nebyly lívance, tak se nemáme z čeho najíst. Večeře taky slabé, chlapovi fakt nestačí šišky s mákem.
Reakce hotelu
Milá Štěpánka, lokalitu nezmeníme a každý si predsa vie na mape pozrieť kde sa hotel nachádza a čo očakáva od blízkeho okolia. Pre upratanie izby slúži info kartička, ktorú je potrebné zavesiť na kľučku, čo je pre chyžnú jasný signál že si prajete izbu upratať. Nápojový lístok si predsa môžete vypýtať, nie je na tom nič zlého, ale máte pravdu v tom, že by vám ho personál mal najprv doniesť a až potom sa pýtať na objednávku. Raňajky aj večere máme formou švédskych stolov a teda určite k výberu neboli len šišky s makom. K večeri sú vždy dve predjedlá, dve polievky, štyri hlavné jedlá a dva dezerty. Alena
5/5  
(Alena F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 2. 2024
Hotel i pokoj čistý, není co vytknout. Personál příjemný. Velké poděkování paní /slečně Tutus, je vidět, že svou práci dělá ,,srdcem'. Strava formou rautu, vybere si snad každý. Welness super, byli jsme začátkem týdne, takže klid. Užili jsme si to.
5/5  
(Vít M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2024
Pobyt super, wellness vynikající, strava pestrá, na celém hotelu čisto, personál vstřícný. Nejlépe pobyt uskutečnit během týdne, kde si člověk opravdu odpočine. Víkend hlučný, ve wellness mnoho hlučících dětí.
5/5  
(Zdeněk D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 2. 2024
Super, jezdíme do hotelu několik let.
5/5  
(Jaroslav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 2. 2024
Ano
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie milý Jaroslav Alena
4/5  
(Ladislav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 2. 2024
Hotel je starší, nemá úroveň 4 hvězd, personál, strava dobrá.
4/5  
(Tomáš K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 2. 2024
Vpohodě, cena odpovídá tomu co dostanete.
Reakce hotelu
Ďakujeme za hodnotenie milý Tomáš Alena
3/5  
(Kamila P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 1. 2024
Z venku hotel zrovna lákavě nevypadal, ale vnitřek už vypadal lépe. Pokoj na první pohled pěkný, na bližší pohled by tam potřebovala spousta věcí opravit - problikávající světla, držák u vany držel na heslo, záchod se kýval, závěs ve sprše už začínal dole plesnivět, na rychlo zaplácnutá díra ve stropě. Na přespání dobrý, ale na 4* hotel nevím teda. Strava formou rautu - na hlad dobrý, ale nadšení tady taky žádné neproběhlo. Wellness je menší, než vypadá na fotkách, být tam ubytovaných víc lidí, tak si to neumím představit. Vyhřívané lehátka tam zapli až poslední den, aroma v saunách jsme taky ucítili až poslední den. Očividně záleží, kdo má zrovna službu. Na to, že mají malou recepci ve wellness, tak pro klíčky od skříněk si musíte ale na vrchní recepci, takže jsem ze začátku běhala sem a tam, než jsem všechno vyzjistila. Vše zachránilo asi to, že nebylo v hotelu moc lidí, tudíž jsme měli bazény a sauny téměř sami pro sebe.
Reakce hotelu
Ďakujeme za hodnotenie milá Kamila. Skrinky v šatni sú určené len pre neubytovaných návštevníkov. Ubytovaní hostia schádzajú do wellness priamo z izieb a v županoch. Stav izby v ktorej ste boli ubytovaní bol prekontrolovaný a nedostatky odstránené. Alena
3/5  
(Jana C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 12. 2023
Wellnes mě trochu zklamal, špatný vzduch, ne moc čisto .. Na pokoji pavučiny.
Reakce hotelu
Ďakujeme za hodnotenie milá Jana. Vzduch vo wellness je hlavne počas zimných mesiacov teplý a vlhký, čo nie každému vyhovuje. Upratovanie a dezinfekcia sa robia každé ráno pred otvorením. Ak ste na izbe našli akékoľvek nedostatky, za tieto sa dodatočne ospravedlňujeme. V každom prípade ste mala požiadať o nápravu, resp. o výmenu izby. Alena
5/5  
(Zdeněk D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 11. 2023
Super
Reakce hotelu
Ďakujeme za plný počet milý Zdeněk :-) Alena
5/5  
(Jana D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 11. 2023
Příjemný personál , strava i wellness.
Reakce hotelu
Ďakujeme za plný počet milá Jana Alena
4/5  
(Helena S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 11. 2023
Strava výborná, wellness na vysoké úrovni. Jen s personálem byla horší domluva a nebylo to jazykovou bariérou. Chyběl dohled vedení.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie milá Helena Alena
4/5  
(František T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 11. 2023
Až na nejbližší okolí hotelu není co vytknout. Naopak, zejména velmi příjemný obsluhující personál, stravování formou bufetu ráno i večer ve velmi dobré kvalitě a v naprostém nadbytku, wellness ve slušné kvalitě a na veškeré objednané masáže poskytuje hotel pro ubytované hosty slevu ve výši 25%!! Snad jen některé malé nedostatky ve funkčnosti spotřebičů na pokoji - nefunkční fén, nedržící spínací knoflík na varné konvici, chybějící zátka v koupelnové vaně. S těmi tipy na výlet je to v okolí Dunajské Stredy trošku složitější, kdo je zvyklý na hrady, zámky, další turistické atrakce a krásnou přírodu u nás, bude zklamán. Snad jen vodní dílo Gabčíkovo - Nagymárosz a pro cyklisty se dá doporučit naprosto nenáročný terén - rovina, rovina, rovina. Ale my chtěli teplou vodu, wellness, vířivky, masáže a klid a to jsme dostali. :-)
Reakce hotelu
Ďakujeme za hodnotenie milý František. No áno, každá lokalita je zaujímavá niečim iným a naša Podunajská nížina je hlavne prírodou, vodnými mlynmi a inými zaujímavosťami. Alena
4/5  
(Leona P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 10. 2023
Poměrně spokojenost
Reakce hotelu
Ďakujeme za hodnotenie milá Leona. Alena
5/5  
(Alena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 10. 2023
V hotelu Therma jsme byli již několikrát v různou roční dobu a vždy jsme byli spokojeni. Strava, personál i služby velmi dobré, čistota na pokoji v pořádku, Na vybavení hotelu je však vidět, že je staršího data
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie
4/5  
(Michaela T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 9. 2023
Wellness krásné, personál milý, jídlo v pořádku - lokalita hotelu už moc ne.
Reakce hotelu
ďakujeme, lokalitu zmeniť nevieme, ale o ostatné sa staráme :-)
5/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 9. 2023
Vše bylo super?
Reakce hotelu
ďakujeme
5/5  
(Zdeněk D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2023
Všechno ok.
Reakce hotelu
ďakujeme
5/5  
(Jarmila Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2023
S pobytem jsme byli celkově spokojeni,příjemný personál,výborné jídlo,krásná zahrada ,wellness....jen jsme měli smůlu,že nám nešla klimatizace(velká vedra, pouze noční větrání s ranním hlukem z ulice).Po první noci jsme závadu reklamovali, po té ještě 2x než nám byl pokoj vyměněn( po polovině 5-denního pobytu).
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie. Počas letnej sezóny je hotel plne obsadený a predpokladám že skôr nebola možnosť výmeny izby. Bohužiaľ technické problémy sa nevyhýbajú ani klimatizáciám a neprihliadajú ani na teploty vonku. Alena
5/5  
(Eva Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2023
Personál byl super , strava také.
Reakce hotelu
ďakujeme
4/5  
(Lukáš K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 7. 2023
Prostředí hotelu bylo krásné,s betonárkou jsme počítali a nenechali si tím pobyt zosklivit.
Reakce hotelu
ďakujeme
5/5  
(Hana C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2023
Byl to úžasný pobyt.
Reakce hotelu
ďakujeme, sme radi
5/5  
(Jiří M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2023
Jídlo a služby nad očekávání.Úklid pokoje žádný pouze vyměněn jeden ručník,který ale byl hozen do umyvadla a večer tudíž mokrý a k ničemu.Někteří číšníci se netrápí s tím točit pivo na risku i dva cm pod ní včetně pěny!!Bohužel kdo přijede vlakem jako já,není to kousek a navíc to není značené.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie. Pre cestujúcich vlakom či autobusom sú v meste taxislužby ktoré vás rýchlo a komfortne do hotela dopravia. Stačí sa len vopred informovať na možnosti, a tú najlepšiu vždy nájdeme. Alena
4/5  
(Jan N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2023
Velmi slušný hotel s dobrými službami, dobrou kuchyní. Wellnes na menším prostoru trochu stíněný. Pěkná japonská zahrada.
Reakce hotelu
ďakujeme
5/5  
(Dana U. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2023
maximálně
Reakce hotelu
ďakujeme :-)
5/5  
(Miroslav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 4. 2023
Hotel pěkně vybavený ve stylu indonesie. Příjemný ochotný personál, výborná strava. Wellnes -spokojeni, vše jsme vyzkoušeli co bylo uvedeno.
Reakce hotelu
:-) ďakujeme za pozitívnu recenziu Alena
5/5  
(Dušan M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 4. 2023
Užili jsme si to
Reakce hotelu
to nás veľmi teší :-) Alena
5/5  
(milan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 12. 2022
vse k naproste spokojenosti
Reakce hotelu
ďakujeme :-)
5/5  
(Svatava Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 12. 2022
Výborné jídlo, hotel by potřeboval údržbu
Reakce hotelu
ďakujeme :-) na údržbe sa priebežne pracuje, ale ste postrehli niečo konkrétne, budeme radi ak nám o tom dáte vedieť.
5/5  
(Renata Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 12. 2022
vše bezchybné, mohu jen doporučit, možná by to chtělo jen nějaký chladnější bazének, celkově bylo hodně teplo, i když jsme využívali chladicí káď venku, která byla super, ale ne pro každého
Reakce hotelu
:-) ďakujeme
5/5  
(Marie D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 12. 2022
S pobytem jsme byli spokojeni. Obdrželi jsme vše co jsme měli. O umístění hotelu v průmyslové zóně jsme věděli předem, takže nás nepřekvapilo. Strava byla dobrá. Menší výběr, ale vzhledem k nízkému počtu hostů je to pochopitelné. Personál hotelu je milý a ochotný. Wellnes je pěkné, užili jsme si ho většinou úplně sami. Termalní lázně nejsou daleko takže jsme si užívali i pobyt tam. Rádi se ještě někdy vrátíme.
Reakce hotelu
:-) ďakujeme
5/5  
(Jaroslav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 11. 2022
Celková spokojenost.
Reakce hotelu
:-) ďakujeme
5/5  
(Alena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 11. 2022
Hotel jsme navštívili již několikrát a rádi se tam vracíme. Strava, wellness i personál na jedničku. Nábytek na pokojích by potřeboval údržbu a chybělo nám tam něco na sezení. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na voucheru
Reakce hotelu
:-) ďakujeme
5/5  
(Dagmar F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2022
Hotel byl útulný, jen ten výhled z oken nebyl moc příjemný, ale to hotel neovlivní. Vlastně jsme byly na pobytu odpočinkovém a ne na koukáním z okna. Welness byl různorodý a patří mu naše velká spokojenost. To samé se týká personálu, který byl vždy usměvavý a pozorný. Strava byla vždy chutná a pestrá. Na okolní výlety ani nebyl čas a ani počasí.
Reakce hotelu
ďakujeme :-)
5/5  
(Miloslav R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 10. 2022
Velmi se nám líbilo prostředí hotelu, který je krásně moderně zařízen. Mohu konstatovat, že skutečnost odpovídala popisu v prospektu. Byli jsme spokojení s poskytnutými službami, včetně stravy, wellnes... apod. Personál byl ochotný.
Reakce hotelu
:-) ďakujeme
5/5  
(Alena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2022
Všechno jako vždycky v pořádku personál na jedničku
Reakce hotelu
ďakujeme :-)
3/5  
(Jitka C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 9. 2022
Pobyt odpovídal popisu a recenzím. Služby byly poskytnuty jak bylo uvedeno- strava výborná, velký výběr jídel. Personál ochotný, vstřícný, milý. Tip na výlet - Vodní mlýn Jelka, Malkia park.
Reakce hotelu
:-) ďakujeme za príjemné a pozitívne hodnotenie
3/5  
(Jiří R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2022
Umístění hotelu je naprosto tragické, kdybych si před objednáním pobytu prohlédl lokalitu na Google maps, nejel bych tam ani náhodou. Není uvedeno, že se hotel nachází uprostřed hlučné průmyslové zóny na okraji města. Docházková vzdálenost do města cca 2 km, do termálních lázní cca 1,5 km. Personál hotelu byl perfektní, služby odpovídaly nabídce.
Reakce hotelu
S lokáciou a umiestnením hotela už nič neurobíme, ale veríme že naše služby ste si užili a boli ste s nimi spokojní :-)
5/5  
(Ludovít V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2022
Líbilo velmi,není co dodat,kromě jednotlivých televizních programů,kde obbraz nebyl kvalitní,a nebyl ani jeden český program. I když jsme nejeli na welnes sledovat televizi. To je jediné co mohu hotelu vytknout.
Reakce hotelu
ďakujeme
4/5  
(Karel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2022
Hotel není v nejlepším místě je mezi výrobními halamy Nám se líbil interiér a zahrada která je úžasná a udržovaná strava by mohla být více pestrá. Wellness byl pro nás jeden z nejlepších co jsme navštívili.
Reakce hotelu
ďakujeme :-)
5/5  
(Simona K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2022
Pobyt byl úžasný. Cestovali jsme 2 dospělé osoby a 2 děti. Strava (švédské stoly) velmi dobrá (měli jsme polopenzi), pokoje prostorné s minibarem, lednicí a varnou konvicí, obsluha a personál milí a usměvaví. Nejlepší byly lázně. Hotel nabízí spoustu vířivek, vnitřních bazénů - teplých i studených, také jeden velký bazén venku a 2 jacuzzi, saunu, masáže aj. Vše jakoby v japonském stylu. Sotva se vám otevřou dveře hotelu, jste v jiném světě. Zahrada nádherná. Mají tam kočky, želvy, rybky v jezírku. Prostě top pobyt. U večeře nám tančila i paní Japonka v kostýmu. Pro děti herna, trampolína a promítání na plátně. Skvělé je i to, že děti do 12 let měli pobyt s polopenzí zdarma při dospělé sobě, protože naše děti nejsou moc jedlíci. Navzdory tomu, že je hotel velký, byl všude klid a pohoda. Nikde žádné tlačenice ani u bazénů ani v restauraci. Restaurace nabízela několik salonků se spoustou stolů. Vše útulné a čisté. Jediné 2 chybičky byly a to krátké prostěradlo na posteli, které se během noci shrnulo dolů a absence výtahu v druhé části budovy hlavně při vynášení kufru. Ale na to jsem skoro hned zapomněla. Navštívili jsem i sousední koupání v Thermal Parku (15-20 minut chůzí, 4 minuty autem) - taky fantastické. Nespočet stánků, venkovních i vnitřních bazenů - teplých i studenších jak pro děti i dospělé. Animátorky zajištovaly hry a tanec pro děti ve vodě. Součást thermal parku bylo i přírodní koupání s písečno-kamínkovou pláží. Dokonce u pláže hrála na pódiu kapela. Co jsme za víkend nestihli, byla zoo Malkia. Ale tam určitě zavítáme příště, protože mám v plánu se sem vrátit.
Reakce hotelu
nádherné spísaná recenzia očami hosťa, ďakujeme!
5/5  
(Jarmila S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2022
Personál hotelu na jedničku,strava ok
Reakce hotelu
ďakujemeee :-)
5/5  
(Karla Ružičkova R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2022
byli jsme velice spokojeni
Reakce hotelu
sme veľmi radi :-)
4/5  
(Alexandr H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2022
Bydleli jsme ve zvýšeném přízemí s pěkným výhledem do zahrady a venkovního wellnessu,takže jsme byli spokojeni.Škoda umístění hotelu ve skladištní oblasti,na nějaké procházky v okolí hotelu to není.Welness a strava byla vpořádku.Až na nějaké detaily jsme byli spokojeni.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie
4/5  
(Jiřina N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2022
Prostředí je takové co odpovídá názvu ulice. Strava první den pobytu /následující den po příjezdu/, večeře opravdu špatná, obsluha zapomněla donést objednané pití,... další dny obsluha a strava opravdu velice dobrá, ochota, ....vyžití pro děti,... Výlety v okolí špatné, snad malá zoo MAL.. a lázně. V hotelu wellness je výborné, exklusivní
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie
4/5  
(Miloš V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2022
Ano vše bylo nabídky v pořádku interiér hotelu moderní dobré welnes i strava.
Reakce hotelu
:-) vaša spokojnosť nás teší
4/5  
(Tomas M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 6. 2022
Děsivé okolí v průmyslové zóně samý sklad a fabrika, hluk v noci z továrny a zvláště od courajících snědých obyvatel. Jinak hotel po vnitřní rekonstrukci, docela slušné jídlo. Wellness malinké, velmi čisté trochu málo místa na ležení. Parkování bez problémů. Na pokoji velmi slabá WiFi, sotva použitelné, nefungující trezor (nemohou najít klíče). V Indonézské restauraci na rezervaci vše studené, nedovařené i když chuťově zdařilé, zato víno bylo teplé... Tam se to moc nepovedlo. Personál velmi zdvořilý a vstřícný, všude velmi čisto.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie
4/5  
(Alena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 6. 2022
Personál je milý, usměvavý. Hotel je pěkný, jen umístění hotelu je trochu nešťastne. Nedaleko od nej jsou stavební firmy a ty již od brzkého rána dělají hluk. Co mi velmi vadilo je,že používají prostěradla menší než mají matrace. V noci pri každém pohybu se shrnují a ráno jsem již spala na hole matraci, kterou použil již někdo přede mnou. Japonská zahrada je moc krásná, hlavně jezírka s rybami a želvami.Jídlo bylo dobré, vcelku dobrý výběr a bylo ho dostatek. Velmi se nám líbila Indonéská večeře, krásné prostředí, mila obsluha a jídlo bylo velmi dobré. Všem doporučuji.
Reakce hotelu
ďakujeme za hodnotenie. Menšie plachty boli použité podľa všetkého omylom, štandardne máme veľké plachty určené pre extra veľké lôžka aké u nás máme (200x200).

Právě v prodeji pro Hotel Therma ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet