Recenze a hodnocení: Hotel Relax Inn *** (Šoporňa) (Jižní Slovensko)

4,3/5
(Celkem 40 hodnocení)Skvělé
Šoporňa, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3/5  
(Ivana D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 10. 2018
Zmatky ohledně večeří, oba večery uzavřená restaurace i lednice s nápoji na recepci, což vzhledem k tomu, že jste cca 2 km od nejbližší večerky - nechápu a absolutně nepřípustné vzhledem k tomu, že jsme byli s dětmi a nemohli si ani kde koupit limču. Jinak fajn.
4/5  
(Michal M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 9. 2018
Pobyt plně odpovídal popisu v nabídce, personál hotelu velice přátelský a ochotný.
5/5  
(Zdenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2018
Pobyt 15. - 17.9.2018 hotel Relax Inn Hotel Relax Inn, bývalé rekreační středisko velkého podniku ze Šali, stranou města Šoporňa, v přírodě, v blízkosti vodní nádrže Králová, prošel rekonstukcí a nabídl služby k veškeré naší spokojenosti. Milý a ochotný personál, nově a vkusně vybavený interiér, služby maséra, možnost dokoupení dalších procedur, výborná strava. V letním období doporučujeme návštěvu termálního koupaliště Vincov les v Sladkovičově, s několika vnitřními i venkovními bazény a venkovním s léčivou minerální vodou. Stihli jsme právě poslední den letní sezony, kdy byly v provozu všechny venkovní bazény s možností plavání. Bohužel v zimní sezoně fungují vnitřní bazény s ředěnou vodou a léčivý venkovní pouze o sobotách, nedělích a svátcích.
3/5  
(Jiří L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2018
Ubytování celkem slušné, klidné prostředí cca 1,5 km za obcí Šoporňa u lesa a přilehlého rybníčka. Z uvedeného popisu jsme bohužel využili jen minigolf a masáž. V našem termínu nefungoval hotelový bazén (vypuštěn-údajná údržba), a tím pádem nebyla v provozu ani sauna. Půjčení kajaku bylo zase podmíněno cca 50 metrovým vlastnoručním přesunem k přilehlému rybníku, který byl celkem dost porostlý různými rostlinami a travou. Wifi funkční pouze v místnosti recepce a televize bohužel jen cca 4 slovenské programy - ostaní zakódovány. Jinak byla celkem chutná strava a personál příjemný. Oba dva dny jsme strávili na termálním koupališti Vincov les u obce Sládkovičovo, kde je perfektní zázemí včetně parkoviště, občerstvení i WC.
5/5  
(Lenka D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2018
Pobyt odpovídal popisu, všechny služby v kuponu jsme dostali. Bazén, fitko, hřiště bez omezení.Personál na jedničku :) Strava chutná, bohaté snídaně.Hotel klidný, mimo obec v lesích u rybníka, oáza klidu. Vynikající pro děti.
5/5  
(Vlasta D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2018
Prostředí čisté, pobyt odpovídal popisu, jídlo výborné a dostačující, personál prostě na jedničku.
3/5  
(Jana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2018
Prostředí hotelu bylo pěkné. Některé věci (vybavení ) ještě čekají na rekonstrukci (např. golf). Pobyt odpovídal popisu. Recepční Lenka byla velice milá a ochotná, Andrea se také snažila, zato recepční Pavel. Nepříjemný, neochotný, co mohl tak zapřel. Neustále se oháněl větou, že on za nic nezodpovídá. Měl totiž noční službu při které nám na hotelovém parkovišti zničili auto. Hotel není hlídaný kamerovým systémem. Vedení hotelu splnilo vše co nabízelo ve voucherech. Strava byla chudší. Snídaně od 8h do 9h. V 8:30h už nebylo co doplňovat. Natrefili jsme totiž na ubytované hosty ze slovenského podniku, kteří si odnášeli jídlo s sebou na pokoj. Večeře byla podávána výběrem ze 3 jídel. Pití k večeři si můžete donést ze spodního baru. Chválím krásně teplý bazén, který byl po večeři zcela prázdný. Typy na výlety - jeskyně Driny, hrad Smolenice, Nitranský zámek, Slunečná jezera. V žádném případě bych už nejela do termálů v Podhájske. Je to takový lepší aquapark, ve kterém využíváte bazény jen ke stání. Hlava na hlavě.
4/5  
(Hana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2018
Prostředí hotelu odpovídalo popisu (klidná lokalita uprostřed přírody). Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Se službami, např. strava, wellness, masáž zad, jsme byli spokojeni (hodnotíme průměrně). Strava byla servírovaná. Personál hotelu byl vstřícný. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, bylo čisto, útulno. Většina pokojů má balkóny, výhled na tenisový kurt. Dalším zákazníkům bychom doporučili následující: lokalita, kde "lišky dávají dobrou noc". Bez auta, naprosto odtrženi od civilizace. Hotel se nachází v lese. Vhodné pro sportovce a osoby, vyžadující klidné, ničím a nikým nerušený pobyt. Možnost využít posilovnu, golf, běhání a další sportovní aktivity. Nesetkali jsme se s žádnými problémy. Výhodou vnitřní vyhřívaný bazén s neomezeným vstupem. Doporučujeme navštívit hrad v Nitře a projít si historické centrum, termály v Dunajské Stredě a nebo termály Dolné Saliby.
4/5  
(František H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 9. 2017
Prostředí hotelu velmi pěkné. Strava byla dostačující a dalo se vybrat. Personál na malý počet klientů byl pomalejší. Wellness, masáže a bazén vynikající.
3/5  
(Vladimír V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2017
Pěkný hotel, okolí nic moc (není možnost přírodního koupání, koupaliště nebo aquaparky docela daleko, vodní dílo Králová je sice krásné, ale k ničemu - propagační sešit mluví o možnosti vyhlídkové plavby, ale ta vůbec neexistuje). Stravování, které je v ceně voucheru je průměrné, restaurace předražená a proto nevyužívaná což se zásadně projeví na chuti jinak dobrého piva Černá Hora, kde se odrazí, že naražený sud se vytáčí cca měsíc, navíc po 21.hodině problém něco dostat, jedině na recepci lahvové z lednice.
5/5  
(Rudolf G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2017
Velmi pěkné místo pobytu, horší je již možnost procházek, zvláště pro starší lidi.
4/5  
(ŠÁRKA Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2017
Běžné ubytování pro klientelu, která hledá klidné prostředí. Mini Golf, tenis, kajak, možnost zapůjčení kola, koloběžky, masáže, sauna, rehabilitační vany a kousek od Termálního koupaliště. Strava chutná, čisto, milý personál.
4/5  
(Marcela R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2017
Pěkné prostředí, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu a se vším jsme byli spokojeni.
3/5  
(Jindra B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2017
Pobyt splnil vše co jsme očekávali až na špatnou otvírací dobu baru. V pondělí pouze do 19 hod. Servírka sama bohužel nestihne obsluhu u večeří a současně v baru. Naopak na recepci byly 2 /nepoměr/. Přístup personálu hodnotím kladně.
4/5  
(Josef Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 7. 2017
S pobytem spokojenost, služby dobré, doporučíme masáže, večeře dobré.
5/5  
(Jitka J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 7. 2017
Vše co nám bylo slíbeno, bylo dodrženo, velká spokojenost, super jídlo, obsluha, krásné prostředí.
5/5  
(Vladimír H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2017
Celkově příjemný pobyt. Nechtělo se nám odjíždět.
5/5  
(Vladimír H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2017
Prostředí trošku horší, hotel stojí stranou od civilizace, ale o okolí hotelu se pečuje. Personál naprosto skvělý. Příjemné recepční, servírky i masér. Po celou dobu pobytu (čtyři noci) jsme se cítili jako doma. Čistý, vyhřívaný bazén můžete využívat kdykoli do 22 hod. Byli jsme spokojeni, děkujeme.
3/5  
(Pavla M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 7. 2017
Prostředí hotelu je neudržované, pokoje zastaralé. Vše, co bylo v nabídce jsme obdrželi, pokud jsme něčeho nevyužili, byl velmi vstřícná domluva s personálem o náhradě nebo výměně za možno využití jiné služby. Wellness uspokojivý. Podle pobytů v jiných zařízení /polopenze - večeře včetně polévky/. Zde polopenze je - servírované snídaně + večeře - výběr ze dvou chodů bez polévky a dezertu. Personál zde byl skutečně velmi vstřícný a ochotný, tady bylo všechno v pořádku.
5/5  
(Petra H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 6. 2017
Pěkné malebné prostředí, pobyt odpovídal popisu, jídlo velice dobré. Personál velice ochotný a hodný.
5/5  
(Vladislav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 11. 2016
Prostředí hotelu je velmi příjemné. Spokojeni jsme byli se všemi službami, milé recepční, velmi dobrá strava v dostatečném množství. Kvalitní masér. Hotelový dovo a odvoz z/do Seredi/Šoporně.Doporučuji všem co mají rádi klidné prostředí.
5/5  
(Oldřich Vybíral P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 9. 2016
Hotel odpovídal popisu, personál vstřícný, služby dle nabídky.
4/5  
(Růžena J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 9. 2016
Vcelku se nám prostředí líbilo, hotel pěkný jen po sezoně bez návštěvníku, bylo nás tam ubytováno 5 osob. Na službách jsme to ale nepocítili. Bazén jsme měli sami pro sebe, stejně tak welness . Okolí pěkné, klidné a tiché. Ráj pro rybáře. Služby hotelu OK
5/5  
(Miroslav E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2016
Prostředí hotelu odpovídalo popisu, služby taktéž.
4/5  
(Anděla S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2016
Hotel je dobře vybavený, okolí je velmi pěkné. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno a byly nám nabídnuty i další relaxačně-léčebné služby. K dispozici bylo vše, co nabízí hotel na svých stránkách. Personál hotelu je příjemný a ochotný.
4/5  
(Kateřina P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2016
Hotel a jeho okolí bylo pěkné. Pokoje útulné - nad očekávání.Wellness jsme nenavštívili, strava průměrná, personál příjemný.
5/5  
(Jindřich H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2016
Ano, obdrželi jsme všechno dle objednávky. Se vším - stravou, wellness, jsme byli spokojeni a dále všem doporučujeme.
5/5  
(Jana D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2016
Spokojeni s ubytováním, stravou i personálem. Bazén, masáže i sauna bez problémů.
4/5  
(Jarmila Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2016
Příjemný hotel v hezky upraveném prostředí s možností sportovního i wellness vyžití pro děti i rodiče. Vstřícný personál a chutná strava. Možnost návštěvy minim. 2 termálních koupališť v blízkosti do 20 km.
5/5  
(Lenka U. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2016
Pobyt odpovídal popisu, dobré jídlo, krásný wellness, velmi milý personál. Okolí hotelu pekné.
5/5  
(Martina R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2016
S pobytem jsme byli spokojeni, prostředí odpovídalo popisu.Pouze snídaně by mohly být pestřejší a vydatnější, spíše formou švédského stolu.
4/5  
(Karla V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2016
Prostředí hotelu bylo útulné, co se týče minigolfu, tak ten jsme nevyužili, protože ten už určitě nějaký pátek nikdo nehrál, dráhy byly zapadané listím a značně znečistěné, jídlo bylo pro nás dostačující, wellness velmi příjemný. Personál velmi milý a vstřícný.Jako tip na výlet bychom doporučili :Nitranský Hrad a kostelík v Dražovicích
4/5  
(Jiří C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2016
Služby odpovídaly nabídce, personál velice vstřícný, ubytování slušné.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet