Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Radium Palace

Hotel Radium Palace

T.G.Masaryka 413, Jáchymov, CZ-362 51 , Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Lázeňský hotel Radium Palace se rozprostírá uprostřed lesoparků a je výraznou dominantou zasazenou v zeleni stromů. Budova hotelu byla postavena v roce 1912 a v této době byl hotel jedním z nejmodernějších lázeňských hotelů ve střední Evropě. Dodnes si lázeňský hotel snaží udržet vysokou úroveň.Hotel nabízí celkem 160 jedno až třílůžkových pokojů, které jsou rozděleny do 5 kategorií: Apartmány, Superior Plus, Superior, Juniorsuite a I.A. K dispozici jsou i 4 bezbariérové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitními programy, minibarem, trezorem a telefonem.

Najíst se můžete v celkem 4 hotelových restauracích - Francouzská, Mramorová, Zrcadlová, Malá. Snídaně je podávána formou bufetu. K obědu a večeři je přichystán studený raut a výběr ze 6 teplých pokrmů, z toho si lze vybrat buď dietní anebo vegetariánské jídlo.
V hotelu si příjemně odpočinete v rehabilitačním bazénu, vyzkoušet můžete Kneippův chodník, vířivku, parní saunu, suchou saunu a infrasaunu.