Hotel Radium Palace ****

Hotel Radium Palace ****

T. G. Masaryka 413, Jáchymov
Česká republika

+420 353 831 111

rezervace@laznejachymov.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 500 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 95 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Lyžárna
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
3,2 km

O ubytování

Hotel Radium Palace **** se nachází na jižním okraji severočeského lázeňského města Jáchymov. Během pobytu v impozantním neoklasicistním paláci obklopeném nádherným zámeckým parkem si budete připadat jako v pohádce.

Vyhlášené lázeňské centrum Agricola (250 m), kde se využívají blahodárné účinky vody z radioaktivních pramenů, je vzdáleno jen pár minut chůze. Pokud se chcete dozvědět více informací o zajímavé i pohnuté historii Jáchymova, projděte si Radonovou naučnou stezku (2,2 km) a také naučnou stezku Jáchymovské peklo (2,4 km), která je věnovaná pracovním táborům a politickým vězňům. Expozice o dějinách města a těžbě v Krušných horách je k vidění v muzeu Královská mincovna Jáchymov (2,4 km). V okolí lázní láká k návštěvě Freudenstein neboli Šlikův hrádek (3,2 km), vyhlídka U Kříže (5,6 km) nebo Božídarské rašeliniště (9 km).

Během zimy si můžete pobyt zpestřit běžkováním nebo lyžováním v některém z nedalekých ski areálů. Nejbližší sjezdovky najdete přímo v Jáchymově – od hotelu jsou vzdáleny necelé 2 km. Mezi milovníky zimních sportů se velké oblibě dále těší lyžařské areály na Božím Daru (7,7 km) a na Klínovci (6 km).

Kde budete spát?

Pokoj Komfort Plus s vlastní koupelnou přestavuje pohodlné ubytování se standardním vybavením, jako je WiFi připojení, satelitní TV, minibar a trezor. Nemá však možnost přistýlky.

Junior Suite se skládá z ložnice, obývací části a vlastní koupelny. K vybavení náleží je WiFi připojení, satelitní TV, minibar a trezor. Je zde možnost 1 přistýlky.

Dvoulůžkový pokoj Superior nabízí komfortní zařízení a výhled do údolí. Součástí pokoje je vlastní koupelna, WiFi připojení, satelitní TV, telefon, trezor, minibar a fén. Je zde možnost 1 přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

O dostatek energie i blaho vašich chuťových pohárků se postará pestrá polopenze ve formě bufetu. Co a kolik ochutnáte z bohaté nabídky snídaní a večeří, je tedy zcela na vás.

Součástí hotelového areálu je také Modrá restaurace zaměřená na fine dining a kavárna Zimní zahrada.

Kde budete relaxovat?

Zdravotnické služby a léčebné procedury poskytuje Lázeňské centrum Agricola nacházející se 240 m od hotelu. Jeho součástí je aquacentrum s plaveckým bazénem (25 m, 28 °C), rehabilitačním bazénkem (32 °C), dětským brouzdalištěm (32 °C), dvěma vířivkami (35 °C), tobogánem a Kneippovým chodníkem. V létě je k dispozici také venkovní terasa a sluneční louka.

Saunový svět, neboli Saunový důl, zase nabízí esenciální parní saunu (50 °C, 100% vlhkost), infrasaunu se solným panelem (30-60 °C), bylinkovou saunu (50-70 °C), finskou saunu (80-100 °C) a nechybí ani ochlazovací bazének „Pod Kýšovickým vodopádem”, zážitková sprcha a bylinková ochlazovana. Dále je tu vířivka pod hvězdným nebem, v létě také terasa a bosá stezka plná šišek a dalších přírodních materiálů, které vám skvěle promasírují chodidla.

Využít můžete také solnou jeskyni a bohatou nabídku procedur, jako jsou thajské masáže a radonové koupele.