Luxusní ubytování v oblíbené lázeňské lokalitě

Palace Hotel **** najdete hned na promenádě v malebném Hévízu (jen 800 m od jezera), oblíbeném lázeňském městě nedaleko Balatonu. Hotel leží v centru města a vyznačuje se nadstandardním ubytováním, chutnou kuchyní a přátelským personálem.

Pokoje hotelu odpovídají 4* standardu. Kromě velkého množství prostoru mají i vlastní sociální zařízení, kuchyňku, nastavitelnou klimatizaci, minibar, fén, šatnu, stůl se židlemi a TV/SAT.


Na virtuální prohlídku hotelu se můžete podívat ZDE.


Nadchne vás také výborná polopenze, která se podává formou bufetu.


Zákazníci Travelkingu si v Palace Hotel **** chválí milý personál, skvělé jídlo a prostorné, pohodlné ubytování. Díky velkému počtu zaměstnanců hotelu se můžete těšit na opravdu pečlivý osobní servis.


Těšte se na parádní hotelové wellness, kde si oddychnete v:

  • Podsvíceném bazénu se zatahovací střechou
  • Saunách (parní, aroma, finské)
  • Vířivce

Po náročném dni si ovšem můžete dopřát i spoustu druhů masáží a jiných procedur.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Perla F.)

Hotel strava a služby hotela na veľmi dobrej úrovni. Rýchle vybavenie parkovacieho miesta pri odchode z hotela doplatok za parkovanie a daň okolp 25 €. Wellnes čistý moderný ale do sauny dávaju malé plachty. Strava ako v celom Maďarsku výborná. Na zákuskoch si v hoteli nepochutíte. Celkovo veľmi dobré služby radi sa vratime.

Vynikající (David K.)

Hotel bol super, personál maximálne milý a ústretový. Odchod sme si bez problémov dohodli na 12:00 miesto 10:00 a išli sme sa ešte kúpať do termálneho jazera.

Vynikající (Miroslav H.)

Hotel byl na vysoké úrovni a překonal naše očekávání. Vše co bylo v nabídce bylo splněno. Nebyli žádné problémy.