Recenze a hodnocení: Hotel Leyla *** (Šumava)

2,9/5
(Celkem 33 hodnocení)Dobré
Frymburk, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

2,9/5

Personál

3,3

Interiér hotelu

3,6

Lokalita hotelu

4,4

Strava

3

Služby hotelu

2,6
1/5  
(Jitka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2023
Dobrý den, ubytování hrozný, snídaně každé ráno to samé, špinavé talíře (nalepené jídlo z předešlého dne? a hrnky hrůza, brala jsem si svůj), jen dobrá lokalita. Tento hotel už nikdy, odjeli jsme o den dříve.
4/5  
(Tomáš K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2023
Vzhled hotelu byl na stránkách trochu více vyladěn než tomu bylo v reálu. Na promo obrázcích to vypadá malinko jinak. Abych byl upřímný, hotel vypadá, že má lepší léta za sebou. Co ho ale drží nad vodou je naprosto bezva personál. Paní recepční je naprosto skvělá pohodová, která svým hostům zařídí vše co je potřeba. Mladá krásná slečna, která obsluhuje bar je také naprosto skvělá. Kuchař/ka vařil/a také skvěle. Na druhou stranu v inzerátu mluvili o kavkažské kuchyni, zatímco kuchyň byla čistě česká klasika, jakou známe např. uzené s bramborem a špenátem, rizoto, palačinky, Hovězí guláš (ten byl naprosto skvělej). Co bych vytknul byly často špinavé příbory, ty byly často strašně špatně umyté. Majitel z Azerbajžánu do toho nasypal sice peníze ale jinak se o hotel absolutně nezajímá a je to strašná škoda protože tam má personál, který pro hotel dýchá, zatímco hotel začíná chátrat. Co bylo skvělé byly výlety, které z této lokality jsou k dispozici jako např. Český Krumlov, Stezka korunami stromů, bobová dráha, aquapark. Za mě by stačilo, kdyby se majitel trochu zajímal a hotel nechal trochu pospravit. Sice v podkrovním pokoji bylo parno, ale měli jsme k dispozici bezva větrák se kterým bylo dobře. Kdo si chce odpočinout na jihu Čech, ať hotel navštíví, Personál za to stojí. Jen se připravte, že osvěžit se půjdete do aquaparku protože Lipno bylo špinavé a smrdělo, což se dalo čekat v těchto suchých vedrech. Tedy hotel jako takový bych čekal lepší, personál bych hodnotil školní jedničkou, tedy průměr 4 body z 5.
3/5  
(Milena H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2023
Dobrý den, pobyt se nám líbil, protože jsme strávili celé dny v krásnem okolí. Hotelu chybí lepší vybavení, úklid během pobytu žádný, ložní prádlo diskutabilní. Snídaně pro nenáročné, večeře výběr pouze ze dvou jídel. Jídlo ale bylo dobré. Personál milý, ochotný. Také pláž u hotelu žádná, voda špinavá u břehu. Za koupáním se musí jinam.
5/5  
(Luboš T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2023
Velice dobře pouze jsem zapoměl že lístky korunami stromů se posílá na meil .A počítač jsem měl doma .Proto by byla lepší informovanost klientů. Tak jsme si tam lístky koupili. Jinak spokojenost. Hotel je velice dobře vybaven pouze že tam není majitel tak to chátrá.
1/5  
(Ivana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2023
Hotel se nachází na hezkém místě, z venku vypadá krásně, ale je škoda že vnitřek neodpovídá fotkám ? Mohli by se více pověnovat úklidu a bylo by to super, strava (snídaně) obrovské zklamání, fotky a realita je úplně někde jinde. Smutný je, že hotel žije jenom pobytama. Personál sice milý ale jak chodí oblékaný je hrůza. Vůbec si nezaslouží a není to 3* hotel ale obyčejný hotel. Myslím, že tam už se nikdy nevrátíme.
4/5  
(Danuše Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2023
Prostedí hotelu je skvělé, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Strava mohla být trochu lepší i když personál se snažil, ale bylo ho málo, takže přes velkou snahu nezvládali úplně vše.
3/5  
(Darina B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2023
Lokalita hotelu je perfektní. Mohlo by se vice dbát na úklid společných prostor. Chaotické objednávání jídla.
3/5  
(Zbyněk Vajgl V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2023
Měli jsme zaplacenou jen snídani, která se za pět dní co jsme tam byli , nezměnila. Ručníky, které voněly potem jsme si museli vyzvednout na recepci a pro toaletní papír a sáčky do odpadkového koše jsme si taky museli chodit na recepci. Úklid se nekonal. Okolí Lipna je krásné a má co nabídnout každému. Příroda, památky, všechno super, škoda, že nám nevyšlo počasí, abychom mohli využít i Lipenskou přehradu a Vltavu, ale nelitujeme. Jižní Čechy jsou krásné.
2/5  
(Pavel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2023
Hotel je vybydlený, jako před prodejem. Jídlo na úrovni školní jídelny za totality, snídaně se nedoplňují, stále něco chybělo. Na pokoji sešívaný a potrhaný koberec ze dvou kusů, chybí toaletní potřeby. O celý hotel se starají dva dospělí a dvě děti bez návyků z těchto provozů.
1/5  
(Jana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2023
Naprosto zkažená dovolená. Nejdříve jsme řešili problém, že po tel.objednání termínu a předání č.kupónu recepci hotelu jsme neměli po příjezdu zajištěno ubytování. Nebyl jsme sami. Vedle mě se dohadovalaa s recepcí se stejnýmproblémem další rodina. Odesláni jsme byli -obě rodiny do Kovářova. Zde bylo ubytování na samotě a zastaralé, ale čisté, strava super, personál vynikající. Vzhledem k tomu, že jsme usilovali o místo pobytu Frymburk si nás paní recepční vzala třetí den pobytu na původní hotel Leyla. Chyba. Nejdříve byl personál vstřícný, příjemný. První den snídaně byl katastrofou, kterou jsme si nechtěli kazit pobyt. Na hotelu panuje chaos, neorganizace práce. Personálu je jedno, co host.Přehlížení. Sdělíte potřebu-nic. Večeře jiná, než si objednáte. Při odjezdu jsme chtěli vyúčtovat náš pobyt. Bylo nám sděleno, že vyúčtování bude předáno přes účet, který jsme odevzdali. Za hodinu nic. Čekali jsme na dokumenty, vyrovnání. Nic jsme z nich nedostali. Naprosté přehlížení našich osob, jen ujištění, že vše proběhne přes účet. Dokumenty o vyrovnání budou po předání částky. Čekali jsme ,ač již s pobouřením dál. Zbytečně. Nic. Lži, přetvářka, nic jsme nemohli dělat. Teď předáváme vše obchodní inspekci.Každý den pobytu přijel do hotelu někdo, kdo neměl pokoj, stejná slova vysvětlení, stejný postup-Kovářov-stejný problém. Již nikdy více a pro nás naprosto problémová ne odpočinková dovolená, která byla dražší o značnou částku pobytu v Kovářově , než byl placen pobyt přes Travelking.cz do hotelu Leyla.
5/5  
(Jiří Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2023
Hotel je po celkové rekonstrukci, moc hezké prostředí. Měli jsme jen snídani, ale nabídka jídel supr. Číšník na baru velmi milý, vstřícný. Hotel je v krásné zahradě s jezírkem, lokalita na výlety skvělá.
4/5  
(Lenka T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2023
Patrime mezi nenarocne a velmi tolerantni klienti. Do hotelu jsme se vlastne vzdy sli pouze najist a vyspat, tedy resili jsme i cenu. Rozhodujici pro nas byla lokalita kvuli sportu (kolo, inline brusle). A to tento hotel splnil. Vecere - vyber ze 2 jidel, vzdy ale za nas velmi dobre. Personal velmi pratelsky a ochotny
3/5  
(Karel B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2023
Ručníky jsem dostal až druhý den, až uschly, musel jsem si ale o ně říci, celkově kolem recepce chaos, v podobě špinavého prádla po zemi. Na snídani v 9.h. již nebyli hrnečky, čekali jsme až se umyjí. Jinak lokalita krásná, málo udržovaná.
2/5  
(Martina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2023
Prostředí a umístění hotelu skvělé. Avšak samotný pobyt v tomto hotelu slušně řečeno nic moc. V pokoji je slyšet naprosto každý pohyb a zvuk z vedlejších pokojů, pokoj nebyl dokonale uklizen, chyběly ručníky. Jídlo ala školní jídelna, komunikace personálu zaostává. My zde byli pouze na víkend, přežili jsme. Ale delší pobyt zde naprosto nedoporučuji.
2/5  
(Tereza K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2023
Prostředí hotelu bylo hezké, stejně jako navštívená lokalita. Ráda se zde podívám znovu. Šumava je lokalitou nabízející různá vyžití. Ubytování budu vybírat bedlivě a dám na recenze. Prostředí hotelu bylo hezká, jak uvnitř, tak i venku. Toť vše. Polopenze, kterou hotel Leyla nabízí je otřesná. Snídaně, nebylo z čeho vybírat. I když v průběhu týdne došlo ke zlepšení. Kdykoliv jsem si chtěla dát kávu, nebyla! Džus byl nějaký koncentrát z prášku, zalitý vodou! Večeře, hrůza. Na výběr bylo ze dvou jídel. Občas se stalo, že nebylo ani jedno. Od dosednutí ke stolu, trvalo min. 15 minut, než byla alespoň polévka. Prostředí hotelu hezké, stravu nedoporučuji.
1/5  
(Simona J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2023
Bohužel jsme nedostali odpovídající pokoj dle nabídky na travelking. Byli jsme ubytováni v podkrovním malém bytě, spíše se jednalo o starou půdu s postelí. Odjeli jsme z tohoto důvodu hned druhý den večer a hotel nám nevrátil naší platbu za náš předčasný odjezd a to ani s případným storno poplatkem. Přijeli jsme 23.8. a odjeli jsme večer 24.8., protože pokoj byl malý, podkrovní a nebyl v nabídce pokojů, které jsme si prohlíželi. Měli jsme sebou malého psa a dvě dospělé osoby. Foto pokoje jsem zasílala emailem na travelking. Hotel neodpovídá kategorii***. Restaurace nefunguje. S rezervací pokojů byly též problémy u mnoha rodin.
1/5  
(Renata Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2023
Hotel je umístěn ve velmi pěkné lokalitě. Požadovaný pokoj 3 lůžkový s balkónem naprosto neodpovídal - v podkroví, malý (ani 10 M2), snad pro personál. Úplné rozčarování. A to nebylo vše - nebyl zde toaletní papír, ručníky, televize a WiFi fungovala jen v jídelně. Brali jsme to spíše jako ubytovnu než hotel. Úplný děs. Víckrát tam nepojedeme. Kdybychom nejeli přes celou republiku, okamžitě bychom odjeli. Litujeme peněz.
4/5  
(Vít K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2023
Okolí i hotel byly moc pěkné. Personál milý, u snídaně by mohl být větší výběr. Večeře byly dobré až na tu rajskou. Mrzí mě ta složitá doba pro všechna tato ubytovací zařízení, že i kdyby se pro hosty rozkrájeli, tak není možné z ekonomických důvodů taková kvalita pro zákazníky, když jich jezdí málo a nemá hotel dostatečně naplněnou kapacitu. Jsem vděčná za lidi, kteří ještě ubytovací služby provozují a přeji jim do budoucna aby se z té krize vyhrabali.
3/5  
(Miroslav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 7. 2023
Prostředí hotelu pěkné. Těžko se spí při otevřeném okně v blízkosti hlavní silnice. Snídaně každý den stejné- dostatek. Večeře- ne hospodská jídla, ale spíše školní kuchyně. Pořádek a čistota trochu na štíru. Užívání stolů v jídelně nečekejte, příbory si opravdu před každým jídlem musíte sami ubrouskem utřít, protože vizuálně jsou špinavé. Tento hotel by si zasluhoval jiné vedení, které by hotel vedlo a ne jen udržovalo v nějakém chodu. Platí zde, že levá ruka neví co dělá pravá. Je to škoda.
4/5  
(Slavomír Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 7. 2023
Strava dobrá , služby dle zakoupeného kupónu ,personál vstřícný.
4/5  
(Lenka J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 7. 2023
V hotelu se nám líbilo. V pokoji bylo čisto. Personál byl příjemný.
3/5  
(Miroslav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2023
Časté problémy s tlakem vody.
1/5  
(Petr Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2023
Přijeli jsme na 4 noci, hned po příjezdu nastaly komplikace, dali nám jiný pokoj, s tím, že ho další den vymění, to se nestalo, nefungovala wifi ani televize. Celý pobyt netekla voda, začala téci až poslední den. Respektive, tekla, ale jen v noci a velmi málo nebo občas prokapávala, na což nás nikdo neupozornil a u 3 hvězdičkového hotelu, nás nenapadlo se ptát, na zákldní věc- zda teče voda. Takže dcera v 20.00 h stála namydlená ve sprše a bylo nám řečeno, že je to normální, že je to nezajímá a voda začne téci, nejdříve tak kolem 22.00 h. V "hotelu" nebylo příliš uklizeno, na pokoji nás přivítal popelník plný vajglů, sem tam byla povučina a ručníky chyběly úplně, museli jsme si je 2x vyžádat. Služby se nám vůbec nelíbily, lehké zlepšení přišlo až předposlední den, pravděpodobně proto, že den předtím asi 5 rodin předčasně odjelo. Jinak by byl hotel hezký i lokalita, bohužel to kazí služby a hlavně i personál, jídlo také špatné, naředěné omáčky bez chuti. Při snídani (pouze základní potraviny) chyběly lžičky, ubrousky, atd.. zásadně neodpovídá 3* hotelu!!! Nechápeme, kde se tady vzaly ty kladné recenze, pobytem jsme byli velmi zklamáni.
3/5  
(Zdeňka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2023
Hotel hezký, mohl by být lépe udržovaný. Personál v pohodě, strava ucházející.
3/5  
(Jiří Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2023
Hotel je pěkný, na pěkném místě, ale s hygienou jsou tam trochu na štíru. V pokoji pro 4 osoby 1 osuška a 1 ručník, který jsme vrátili, protože byl špinavý. Nový ručník jsme dostali až druhý den. Skříň neměla úchytku na otevření, takže se otevírala obtížně. Pro 4 osoby 2 ramínka. Při prvním otevření okna spadl obraz, který byl pouze opřený o zeď, protože prý "vypadl háček ze zdi". Když pominu pavučiny, chyběl tu úklid. Za celý týden nic. Ani vynesení odpadků, ani smetení podlahy, na které byly chuchvalce prachu. Nejhorší byla voda, která skoro netekla, takže nebylo možné si ani umýt vlasy, protože nebylo, čím by se spláchl šampon. Stojánek na mýdlo byl tak ulepený, že mi skoro nešel umýt. Co se týká snídaní, výběr byl slušný, chválím (měli jsme pobyt pouze se snídaní). To je ale jediné, co se dá pochválit. Škoda.
2/5  
(Hana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 7. 2023
Netekla voda, to stačí, hrůza.
1/5  
(Kateřina V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2023
Velmi nespokojeni. Hotel je starší ale hezký. Co je ale velký problém jsou služby a personál. Na personálu jde vidět, že absolutně nemají snahu a chuť něco vylepšit natož se snažit, aby hosté byli spokojeni. Ochota recepční byla neuvěřitelná v záporném slova smyslu. Při příjezdu nás nikdo neinformoval, že hotel má problémy s vodou. Bydleli jsme v podkroví kde vyčistit si zuby byl nadlidský výkon a to nemluvím o splachování toalety, natož sprchování. Buď netekla voda vůbec nebo když jsme měli velké štěstí, tak jen slabým čůrkem. Což jistě po náročném dni velice oceníte a ještě když jste na pokoji 4 a máte se v koupelně prostřídat. Když jeden zvládl sparťanskou hygienu, druhý minimálně hodinu musel čekat aby si vůbec vyčistil zuby. A to nemluvím o tom, že si nemůžete ani pořádně dojít na toaletu protože nemáte čím spláchnout. Na otázky proč neteče voda nám bylo odpovězeno, že o tom ví…. Ale aby to nějak řešili nečekejte. Na dotaz proč za takových podmínek vůbec přijímají rezervace, dostanete odpověď - víme o tom ale rezervace přece rušit nebudeme. Proč by to dělali, že, když lidé přijedou z takové dálky a pak už jim nic jiného nezbyde, když mají hotel zaplacený dopředu a všude jinde je v sezóně plně obsazeno a nemáte se kam přestěhovat. Byli jsme naštvaní a zklamaní zároveň. A to nemluvím o jídle, snídaně okoralé, talíře špinavé- když na vás nějaký zbyl. Pití- to nejlevnější co seženete v supermarketu- takže jsme pili pouze vodu co u snídaně byla. Večeře- pouze od 7-8 h večer, měl být výběr ze dvou druhů jídel- to čekejte. Bylo jedno jídlo a když sem se servírky potažmo recepční slušně zeptala co nám to donesla ani nevěděla co to je a musela se jít zeptat do kuchyně. Druhý den už sem se ani neptala- zase by nevěděla a znovu sem to podstupovat nechtěla. Porce jak pro vrabce, takže můj muž a 2 dospívající synové měli hlad. Poslední den pobytu nám oznámili, že pro nás po 8 hodině už jídlo nemají takže nás nechali o hladu. Asi si naše 4 porce vzal personál domu, jinak si to neumím vysvětlit. Nezbylo nám nic jiného než zajet do Lipna nad Vltavou a klukům dovézt pizzu aby nešli spát s prázdným žaludkem. Ložní prádlo neskutečně zapáchalo, nepomohlo ani nastříkání parfému do interiéru co jsme si přivezli s sebou. Dojem vám ani nezlepší personál který 4 dny chodí ve stejném zapraném a špinavém oblečení a s mastnými vlasy. Za nás obrovské zklamání a to si myslím, že jsme sportovní rodina zvyklá spát ve stanu takže zas tak nároční nejsme. Ale tohle nás opravdu dostalo. Tenhle dojem jsme jistě neměli jen my. Byli jsme svědky jak si ostatní hosté také stěžují, že nemají vodu.
5/5  
(Dagmar O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2023
Pobyt byl příjemný, v krásném pokoji se dobře spalo, personál milý a vstřícný.
4/5  
(Eva M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2023
Hotel odpovídal popisu, dal se podle něj hezky najít. I pokoje byly na slušné úrovni. Je zde klid a hezký výhled do přírody. Parkoviště je rozsáhlé, takže o parkovací místa není nouze. O kousek dál je kolárna, kam se dají bez problému uložit kola. Služby v pořádku, jídlo chutné, personál se snažil , byli ochotní. ¨Trochu byl problém s vodou na pokojích, chvílema tekla voda jen čůrkem.. a mít zrovna v tu chvíli našamponovanou hlavu byl oříšek.
4/5  
(pavel M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 7. 2023
ok
3/5  
(Luboš W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2023
Stravování neodpovídalo nabídce.
2/5  
(Roman F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 6. 2023
Určitě nečekejte hotel jako na fotkách. Ale pěkné to vevnitř i venku to je, abych nekřivdil. Ale ty služby... Přijeli jsme již ráno, šli jsme se jen zeptat na možnosti výletů v okolí (inzerované možnosti motokáry a střelnice už jsou dávno zrušené, na to pozor). Paní na recepci říkala, že nejdřív jsme měli pokoj číslo 10, pak, že nám musí dát 13, protože jsme 4, že budeme mít balkón. Když jsme v 15:00 přišli na hotel, měli jsme pokoj číslo 6 bez balkónu. Bez ručníků, bez mýdla, v koupelně držáky na kelímky celé od vodního kamene, jeden kelímek tam ještě zůstal nejspíše po předchozích návštěvnících, nic pěkného. O ručníky i mýdla jsme si tedy museli říct. Snídaně celkem ušla, naprostý průměr nenáročného člověka. Na druhou stranu byl ale personál milý, abych nekřivdil :) Avšak bych aktualizoval foto, protože takto to tam určitě nevypadá.
Reakce hotelu
Hosté opravdu přijeli ráno a byli velmi netrpěliví.Co se týká výletů ty si našli sami a jen jsme jim navrhli podmořský svět který se jim moc zamlouval.Pokoj 5ti lůžkový s výhledem na jezero se moc zamlouval a byl vybaven!!!
5/5  
(Michal B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 6. 2023
Vše bylo v naprostém pořádku. Jediné, co se dá vytknout je, ze o nás nevěděli !!! Vzali to v pohodě a vše bylo OK .

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet