Recenze a hodnocení: Hotel Faraon *** (Střední Dalmácie)

4,5/5
(Celkem 2 hodnocení)Skvělé
Trpanj, Chorvatsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Martin K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2022
Byli jsme příjemně překvapeni - velmi hezké klidné místo, hotel i all inclusive strava super. V hotelu není výtah, takže je třeba počítat se schody, u nás to bylo celkem více než 100 schodů z ulice k pokoji, ale ukázalo se to jako příjemný trénink. Pěkný hotelový bazén hluboký 180 cm, vedle mělký dětský. Pláž oblázková hned před hotelem přes silnici, moře jako v Chorvatsku obvykle téměř průzračné, bez ježků, v našem případě studenější než jsme čekali. Trpanj je moc pěkné městečko, něco zcela jiného než rušná letoviska jako Makarska. Rozhodně doporučujeme.
4/5  
(Petr Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 6. 2022
Prijeli jsme na krásné místo obklopené fantastickou přírodou a čistým a teplým mořem. První večer Nás zarazily schody a schody a schody, jej jich přesně 89 do pokojů 1-25. Takže máte děti a neustále s nimi lítáte na pokoj a nahoru a dolů a nahoru a dolů.... Doporučuji si připlatit za pokoje v nižších poschodích pokud nechcete hubnout... Jinak strava s all inclusive dokonalá, stálý výběr různých druhů masa, zeleniny, pečiva polévek, dezertů, ovoce atd atd. A s all inclusiv máte samozřejmě i nápoje vč. alkoholických. Je výhodou že jsou nápoje po celou dobu i k obědům a večeřím ZDARMA! Byli jsme s detmi a meli jsme co objevovat. Hotelu chybí hlavně výtah, klima a lednice se připlácí rovněž jsme byli překvapeni z tur. poplatku ve výši 10Kuna a osoba a a den, tedy cca 34kč! Takže pro velkou rodinu je to již znatelná položka.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet